Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ZODIA FECIOARELOR * * 15 * *


Recommended Posts

Salutari fecioricelor[pup] Sorilea primesc mielul numai daca il mancam impreuna[:D]... si asa sunt o slabaciune care manc ca un pui de gaina...dupa cum zic toti.. asa ca mai poti aduce niste prieteni. guzelnico..mersi mult de horoscop esti o fata f de treaba ca te ostenesti. eu nu sunt prietena cu horoscoapele dar cateodata face bine [flo] violeta leeloo irlandeza salutari de la "sora de suferinta" fecioara care sunt eu. Apropo...nu ma pune si pe mine cineva pe lista? sau cum sa procedez? monimo (Monica) 28.08.1976 leeloo m-am regasit 80% in descrierea ta...suntem niste deosebite noi fecioarele [:D] nimeni nu ne intelege cateodata ce pasarele avem in cap... da in final suntem fete cu suflet buuun eu asa cred. pe mine m-a ajutat muuuult sa ma calmez credinta. nu am cuvinte.... care sunteti de aici mamici aspirante ca mine? va puuup pe toate cu drag[pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Monimo, bine ai venit![flo] Nici eu nu cred intotdeauna in horoscop dar cateodata se mai potriveste[:)] sau imi place ce se spune. [:D] Aici insa suntem on-topic.[pk] Si eu aspir la un bb care se incapataneaza deocamdata sa ne lumineze viata. Dar nu ne-am pierdut inca speranta. Luptam pana la epuizare si cu toate "armele". Ascult cu palma in barbie cum povestesc fetele de aici despre minunile lor, despre nazbatiile pe care le fac nazdravanii, despre cum se pregatesc ele sa-si sarbatoreasca micutii sau sa participe cu ei la diverse sarbatori, despre cum isi organizeaza timpul in asa fel incat sa acorde o atentie speciala copiilor. Este interesant si invat multe despre cum va trebui sa reactionez in diverse situatii![flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mai,ia spuneti voi cand se aliniaza astrele sa am si io chef de invatat?[:D]da' repede acum, ca trece concediul si iar nu fac nimic [alcool] guzelnico(Nico?) BB o sa vina,e pe drum [pup] monimo [pup]si la tine vine BB,e pe drum...ii vad eu cum vin [:)] pup toate fecioarele [pup] [url="http:helpsonia.com/povestea-soniei/"]Alaturi de SONIA[floare3][/url] [url="http://paul-mihaita.blogspot.com/"]si MIHAITA are nevoie de noi,BLOGUL LUI MIHAITA[floare3][/url] [url="http://bogdan-andrei.blogspot.com/"] si nu in ultimul rand donu'Bodo[floare3][/url] Vio [trombon], mamica lui MIHNEA [avion] viitor "descoperitor" de infinit __________________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vio, astrele se aliniaza pt invatat cand avem noi vointa si chef. [:D] Zici tu ca l-ai vazut pe bb pe drum?! Ia intreaba-l de ce merge ca melcu'? Nu stie ca suntem in secolu' vitezei ?! [bonjovi] Cand am fugit in weekend in RO, am vazut o barza, a trecut chiar pe deasupra masinii. Stii, asa cum trece avionul cand conduci pe o sosea in apropierea vreunui aeroport. [avion] Ce crezi ca am facut? M-am uitat luuuuung dupa ea, nu cumva are un "pachetel" si pentru noi? N-avea, draga mea. Cred ca venea de la vreo "livrare" si terminase stocul. [q]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:D]lasa,nu te supara,ca daca nu e barza e cioara[pk] asa-i ziceau ai mei fratelui meu ....ca cica barza era in concediu(era inainte sa vina berzele,la inceputul primaverii).... asa ca nu tb sa te stresezi ca daca nu e barza vine ea careva[pup] [url="http:helpsonia.com/povestea-soniei/"]Alaturi de SONIA[floare3][/url] [url="http://paul-mihaita.blogspot.com/"]si MIHAITA are nevoie de noi,BLOGUL LUI MIHAITA[floare3][/url] [url="http://bogdan-andrei.blogspot.com/"] si nu in ultimul rand donu'Bodo[floare3][/url] Vio [trombon], mamica lui MIHNEA [avion] viitor "descoperitor" de infinit __________________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

FECIOARA- 7 iunie Ar trebui sa te ocupi ceva mai mult si de aspectul tau exterior, caci in felul acesta starea ta de spirit s-ar imbunatati simtitor. Vei avea o intalnire cu persoane importante, pentru care ai emotii, desi nu ai nimic de pierdut. N-ar fi exclus nici sa porti o discutie cu o autoritate din familie, in care vei incerca sa-ti susti punctele de vedere. Fecioricilor, se pare ca e zi de coafor si cosmetica. [pk] Io am bifat faza cu coaforu'- ca m-am spalat pe cap iar pe caldurile astea parul il strang in coc.[vampa] Si partea cosmetica am atins-o- ca m-am demachiat. [:D] Azi este targ de legume si fructe proaspete in cartier. Daca ma duc la piata si vorbesc cu cativa zarzavagii inseamna ca bifez si intalnirea cu VIP-uri ?! [8D] Singura persoana cu autoritate din familie, sunt EU ... am si argumente. [:-@] Sa vorbesc cu mine in oglinda?!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc de primire dragelor.....[flo][flo][flo] Guzelnico "suferim" impreuna prin urmare?...draga mea eu sunt f optimista. implinesc 33 de ani pe 28 august vreau 3 copii dar inca nu am nici unul. ce zici?[:D][cool] noi suntem casatori de 7 ani in 31 august, am pierdut o sarcina in 2006 la 6 saptamani...anu trecut am fost operata laparoscopic de endometrioza....si uite asa..cu toate panzele sus si cu Dumnezeu inainte speram. intre timp botez copii sa am finutzi multi ca mi-s dragi si ii bine. uite fetele ne incurajeaza ca bb is pe drum. doamne ajuta! o sa ma rog si pentru tine. ce nume de botez ai? iar cand o sa fim balonase pline de bb fetele o sa se dea sfaturi...o sa fim rasfatate[olala] pupici de la bistrita...ca mi se inchid ochii..azi am avut o zi plina[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

FECIOARA- 8 iulie Comunicarea cu fiinta iubita evolueaza armonios. Vei avea posibilitatea sa pleci impreuna intr-o calatorie, dar n-ar fi exclus nici sa faci o cucerire cu ocazia unui drum. Starea ta generala este buna, esti vioaie si plina de forta. Vei munci mult pentru a face fata tuturor problemelor cu care te confrunti, insa rezultatele te vor satisface, chiar daca vor veni cu oarecare intarziere.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Moni, multa putere de lupta iti doresc! Sa te ajute DD sa-ti indeplinesti visul! Vine el soarele si pe strada noastra. Trebuie sa avem incredere si sa incercam tot ce depinde de noi. Eu am o HSG si 2 FIV-uri (primul cu sarcina oprita din evolutie la 4 saptamani in august anul trecut, al doilea nu s-a prins deloc in martie anul acesta). Acum fac o pauza, ca dupa atatia hormoni, am pus 3-4 kg pe care nu mai reusesc sa le dau jos. Incercam natural, doar-doar.[olala] Dar la toamna, ne punem iar pe treaba.[pk] As incerca intai IUI (ca e mai "light" [:D])si apoi, FIV. Oooooffff, e greu! Dar nu ne lasam! [pup] Nicoleta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...