Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ZODIA FECIOARELOR * * 15 * *


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Bag seama ca fecioarele sau pus pe leneveala, nu prea le sta in caracter, dar cateodata prinde bn[:D]. Am o rugaminte , cine poate sa-mi explice si mie cum pot sa pun pozici,sa vi-l arat pe grasanul meu? Astep PM de la cine are putin timp si pt mn[pup]. Lucrul important este acesta...sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai, pentru ce ai putea sa devii. Charles Dubois SoriLea - MAMI DE RAZVANEL
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

FECIOARA- 13 iulie Comunicarea cu cei din jur nu va fi asa cum ti-o doresti. Mare atentie in cazul in care ti-ai propus sa faci cuiva o promisiune, caci nu se stie ce va urma. Ingrijeste-ti sanatatea, deoarece este posibil ca o suferinta mai veche sa iti dea serios de furca. Daca iti vei pastra ceva mai mult timp pentru odihna, cu siguranta te vei simti mult mai bine din toate punctele de vedere.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De cateva zile tot se spune in astre ca nu o ducem bine cu sanatatea. Are vreuna dintre voi vreo problema in acest sens? Am gasit ceva intersant, in cazul in care vrem sa fim prevazatoare: Semnul Fecioarei guverneaza tot aparatul digestiv (gura, faringe, esofag, stomac, intestin subtire, gros, anus). Aceasta zodie este prin firea ei foarte analitica si critica si de aceea este recomandat ca acesti nativi sa fie contienti de faptul ca prea multe griji si stres le pot determina probleme digestive. Fecioarele trebuie sa previna aparitia gastritei, ulcerului, colitei, sindromului de colon iritabil, etc.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, acum v-am "descoperit". Nu voi putea tine pasul cu voi, dar voi incerca. Deci, fecioara de 7 septembrie, mamica singura si tare mandra a nazdravanului Luca. Critica, capoasa, maniaca [:D], iubitoare, dar si cu un gram mare de nebunie (de la ascendentul din Sagetator). Sper sa mai intru sa va mai povestesc despre noi... si sa va cunosc mai bine. Un inceput de saptamana insorit va urez! Yagmur - mami de Luca (19 decembrie 2006) [url="http://b2.lilypie.com/5iyhp2.png"] varsta Luca [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si rugbistul meu [url="http://family.webshots.com/album/573361315QUgJhB"] 2 mai 2009 [/url] Aici nu e nevoie de racoare... dimineata pur si simplu tremur de frig.. abia dupa ora 10 ce se mai incalzeste.. ciudata vara.. Si apropo' de postul de mai sus... eu chiar nu ma simt bine de ceva vreme.... dar cred ca din cauza oboselii.. 12 ore la munca, inclusiv si 2 sambete/luna, plus ca duminica imi da trezirea turbo la ora 7 [bang][bang][bang]. Unde incape atata energie nu stiu, macar de mi-ar da si mie [:)] Yagmur - mami de Luca (19 decembrie 2006) [url="http://b2.lilypie.com/5iyhp2.png"] varsta Luca [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sorilea, fffff dulce pepenasul! Are o privire atat de pura si linistita. Cu singuranta este un bb dorit si inconjurat de muuuulta dragoste. [olala] Yagmur, cred ca daca doar ne aratai poze, fara sa ne spui ca-i nazdravan si plin de energie, ne dadeam seama [:D] ... dupa mutrita smecherita a rugbistului tau. Va frange multe inimi de donsoare si nu-i va scapa niciuna ... [8D] Yagmur= ploaie (lb turca) [pic] Sa va traiasca minunile! [flo][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...