Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ZODIA FECIOARELOR * * 15 * *


Recommended Posts

Guzelnico - Acum am recitit si m-am prins de faza cu ploaia [:D].... e clar ca imi trebuie memo plus [:D]. Unde stai in Turcia? Si eu am stat acolo aproape 5 ani. Perioada cea mai faina din viata mea.. si da, cu siguranta va frange inimi; nu am nici o indoiala, iar la mutrite e campion... Vai, de multa vreme nu am stat atata pe forum; n-am chef de munca Yagmur - mami de Luca (19 decembrie 2006) [url="http://b2.lilypie.com/5iyhp2.png"] varsta Luca [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

FECIOARA- 14 iulie Traversezi o perioada in care este indicat sa nu te implici in activitati care vizeaza o realizare imediata. La serviciu ti se vor repartiza noi sarcini, ceea ce va demonstra ca sefii iti apreciaza eforturile. Colegii, in schimb, fara a se arata rautaciosi, nu vor fi dispusi sa coopereze. Ceva mai multa atentie ar fi bine sa acorzi sanatatii, mai ales daca ai o suferinta cronica.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, Anacezara, multumesc de cafea si de listuta.. avem si noi parte de o zi insorita, pe dealurile din jurul Clujului si ma bucur tare mult. Guzelnico, tot in Istanbul am stat si verile langa Izmir. Stateam chiar la 5 minute de mallul Cevahir (pe vremea mea din pacate era in constructie, l-am revazut pe fuga din autobuz in 2005 cand am fost pe scurt in zona). Dar nu sint prea maniaca cu shoppingul, dar as veni la un ceai si un mic dejun pe malul Bosforului. Eu am lucrat/studiat in Istanbul si am revenit in tara desi a fost o alegere tare neinspirata. Asta s-a intamplat insa acum, multa, multa vreme. A fost o perioada minunata petrecuta acolo (cea mai frumoasa din viata mea) si sper sa revin cu turbo intr-o vacanta cand mai creste. Restul trupei??? Constiintoase ca de obicei [pup] Yagmur - mami de Luca (19 decembrie 2006) [url="http://b2.lilypie.com/5iyhp2.png"] varsta Luca [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutari de la Agigea [:D]...vorba vine Hei Sori am aparut si noi pe lista. uipiiii Multumim Anacezara!!! Off iara nu pot sa folosesc iconurile si culorile....doar sunt logata..de ce oare? Sorilea as activa bucuroasa PM (si TF sau LP) daca as sti cum. poate ma ajuti[:D] sau poate am vreme sa ma dumiresc. pana atunci daca ai vreme posteaza mi pe monicaungur@yahoo.fr. pusi. BINE AI VENIT Yagmur! sa mai dezmortesti atmosfera. Mai fetelor aveti 2 baietei grozavi..iti vine sa-i mananci. Sori cat timp are prichindelul tau? guzelnico surioara ce faci? ia spune mi ce faci de ziua ta?..ca esti numai o zi inainte de mine. eu de obicei imi iau sotul si plecam 2 zile numai noi..apoi dau un sprit si la prieteni. va pup pe toate dragelor. ia sa ma ocup de PM-ul asta sa vedem[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

p.s fetele dragele care ati stat si stati in turcia... jos palaria ca si mie mi-a placut concediul acolo. nu am fost la stambul. in Oren am fost de vreo 3 ani..la pamukale..la ismir..la efes prin zona stiti voi. dar ce sa zic...turcii stiu sa faca turism. respect! eu lucrez in turism si cu atat mai mult intaresc.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monimo, de vreo 3 ani nu mai am niciun chef sa ma sarbatoresc. Pentru ca trag linie si, in afara de noi fire albe aparute, "realizarea" pe care o astept cu atata nerabdare nu s-a implinit. Anul acesta va fi si mai trist, ca-mi amintesc de FIV-ul esuat de anul trecut. De ziua mea am primit rezultatul pozitiv la Bhcg (a doua analiza), pentru ca apoi, dupa vreo 10 zile, sa se opreasca sarcina din evolutie. Asa ca nu-mi ramane decat sa dau de baut virtual![alcool] Draguta ideea de a evada doar cu sotul.[olala]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Guze, Vezi ca te iau de mot[box]...ce e cu atitudinile astea... De ziua ta ai sa primesti cel mai frumos buchet de flori si ai sa fii fericita ca esti alaturi de barbatul iubit... Ce tre' sa-ti amintesti de faptul ca ai avut cosuri pe fata in tinerete de ziua ta... Hai ...esti frumoasa....( iti faceau vamesii turci complimente ) , desteapta...(stii ce vrei).. si iubita....(prietenii stiu de ce[:D]) Cate femei nu ar vrea sa fie in locul tau? Sa nu te prind ca te gandesti la ce a fost anul trecut.... Fugi cu soata undeva....dar nu cu prea multa liniste...adica..stii tu...sa fiti singuri printre altii... pupi Si io 'mis fecioara..... Anul acesta de ziua mea merg la nunta unui var....deci vom bea si vom petrece cat zece..[alcool][alcool][alcool] pupici Mona :) In pauza. de-o vara.. , pusa pe prostioare....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...