Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Petrecerea copilului meu


Recommended Posts

  • Răspunsuri 12
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Pai in Titan exista mai multe variante: - Mc Donald's Dristor , cu vaporas; cred ca e cea mai ieftina varianta, cu dezavantajul ca dureaza doar o ora si jumatate si nu e propriu zis un loc de joaca, au o animatoare si cam atat - Pe Baba Novac, langa restaurantul Rucar, exista un complex nou -construit, parca ii spune KIDDIES, dar nu sunt sigura; acolo au si loc de joaca, si un spatiu pentru parinti - langa BILLA Titan exista iarasi un lco de joaca unde se organizaeaza petreceri - pe strada DRISTORULUI exista gradinita ERA KINDERLAND, si am vazut ca au un afis ca organizeaza si petreceri si zile de nastere Asta e ce stiu eu prin zona, la unele am fost, la unele nu; preturile nu le mai stiu, trebuie sa te interesez la fata locului. ***************************** [url="http://www.goblenpartner.webs.com"]mai coase cineva goblen ?[/url] [url="http://www.dealemele.webs.com"]cartile copilariei mele[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Pentru petrecerea copilului tau poti opta pentru Tip Top Moghioros. Au la etaj o sala pe care o rezerva celor care vor sa faca ziua de nastere a copilului lor una ca-n povesti. Sala se poate decora cu baloane, bannere, pinata etc. Poti opta pentru un animator pentru 30 min -1 ora, te intelegi cu ei. Tortul se comanda de la ei si consumatia la fel. Se poate organiza o parte pentru copii si o parte pentru parinti. Acum vedeti si voi! Pup!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 8 months later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...