Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

noi, sagetatoarele (12)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui nma
Castelana bine ai veni si sarcina usoara[pup].O sa te trec in listuta mai tarzior. Am tare mult de lucru acum.Si eu sunt pusa pe calatorii. Parca nu am stare acasa.Sa ne povestesti mai multe despre tine.
align="right" id="quote2">Buna, acum cand m-am apucat sa scriu cate ceva despre mine mi-a venit asa ca la anunturi matrimoniale:romanca incurabila si mandra de acest lucru, scolita, crescuta educata in tara natala unde ma obisnuisem pana la refuz cu munca de ajunsesem sa am propria afacere, pana l-a intalnit pe El Homos magnificus care a devenit Sotus adoratus, cand am plecat chiar de a 2-a zi dupa nunta peste mari si tari si de atunci sunt plecata si la propriu si la figurat. Ma bucur ca ma primiti si pe mine in discutiile voastre!sa auzim de bine!!!!O zi buna tuturor!!!!!castelana fericita [gravi] 9+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 217
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[cafea] cu mult laptic (asa imi place mie) si ceiut cu lamaie pentru graviduta noastra. Castelana draga sper ca burtica sa fie contagioasa si sa isi schimbe si fetele (cele care isi doresc) semnatura. Eu am doi strumfi nazdravani si asi vrea sa ma opresc aici.

Imi place ca ai simtul umorului. Domnul "Sotus adoratus" e romanasi de-al nostru??

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui nma
[cafea] cu mult laptic (asa imi place mie) si ceiut cu lamaie pentru graviduta noastra. Castelana draga sper ca burtica sa fie contagioasa si sa isi schimbe si fetele (cele care isi doresc) semnatura. Eu am doi strumfi nazdravani si asi vrea sa ma opresc aici.Imi place ca ai simtul umorului. Domnul "Sotus adoratus" e romanasi de-al nostru??
align="right" id="quote2">merci, sper sa ajut si sa molipsesc pe toata lumea.nu e roman sotiorul meu e doar capricorn![:D], dar iubeste Romania si noi vorbim doar romaneste in casa, a devenit limba noastra mai ales ca prin partile astea nu-s asa desi concetatenii nostrii.hi hi hi 2 strumfi... vreau si eu, vreau si eu, de fapt eu imi doresc multi copii, vedem daca varsta ma ajuta sa-i am...pupic[pup][pup]castelana fericita [gravi] 9+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Castelanaid="red"> pe mine sigur ma molipsesti[pup] nu stiu de ce, dar simt ca noi doua avem multe in comun, ciudat, nu.....

Am intrat sa va urez o zi faina, ce mult ma bucur ca e vineri [pk][pk]

la noi e weekend lung, luni e ziua muncii [pk][pk] 3 zile de vacanta [:D]

Andreeaid="red"> cum merge cu proiectul bebe, ce mai faci , pe unde esti?

Nicoid="red"> pup la fata muncitoare

 

http://community.webshots.com/user/Dragaica

Aspiranta la titlul de mamica

 

http://tt.lilypie.com/87KXm4.png

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Am pregatit [cafea] [cafea] [cafea] buna bunuta.

Drgaica atunci profita de minivacanta asta. Pe unde mergeti? pe mine ma batea gandul sa merg la plaja dar urla proiectele dupa mine.

Castelana daca nu e romanasi bravo lui ca a reusit sa invete limba. Daca vorbiti romaneste o sa fie usor pt bb sa invete doua limbi.

Copilasi mi-am dorit si eu sa am macar doi. Am tot sperat sa fac gemeni sa fiu sigura ca am doi [:D]. Acum nu a fost sa fie dar ma bucur tare ca sunt doi. Se iubesc tare mult. Credeam ca e mare diferenta de varsta intre ei (sunt 4 ani) dar e perfect. Daca ai timp gasesti pozici cu ei aici.

Tu ce ce te ocupi prin strainataturi?

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sagetutzelor, eu tot in deplasare, dar trebuia sa intru sa urez bun-venit Castelanei si la multe saptamani (de preferinta nu mai mult de 40), cu sanatate![flo]

Mai stau pe-aci vreo sapt-doua, e bine, munte, fresh air, pe z o rasfata toata lumea, cred c-a avut un puseu de crestere zilele astea ca m-a supt de m-a rupt, ma dor mameloanele ca atunci cand am inceput sa alaptez [bang], da-mi revin eu. Zacusca e gata, facuta de mama, eu cu retetele (de doua feluri) si instructiunile si z calare. [pk]

Azi vine si soatza, ne e tare dor de el, el, citez `voi sunteti sufletul casei`. Dar pleaca inapoi... mai trec cumva zilele, pt o cauza nobila...

Pusici la toate sagetzile![pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup]

 

id="right">Mami deid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> Saraid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> (8 dec 2008)id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon">

 

Poarta-ma, mami! id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon">

_____________________

 

Licurici id="size1">id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ancaid="red"> biata de tine pune niste comprese reci......daca-ti vine sa crezi eu abia astept sa ma doara mameloanele[:-)))][:-)))][:-)))] totul pentru o cauza nobila.

Nicoid="red"> nu prea stiu ce sa facem si unde sa mergem , zilele de sambata si duminica sunt fragmentate ca tre sa merg la scoala de soferi, luni in schimb avem zi de plaja, anunta 25 de grade.

Intre mine si fratele meu e diferenta de 6 ani si ne iubim [:D], mereu ne-am ajutat si spus secretele unul altuia.

Plus ca dac facea unu o traznaie trebuia sa ne bata mama pe amandoi ca sa recunoastem [alcool], dupa ce ne-o luam mama mandra se ducea la tata si-i zicea: fii atent ca astia doi nu se parasc unu pe altu chiar daca-si iau bataie. [:D]

Pupici la gagici

 

http://community.webshots.com/user/Dragaica

Aspiranta la titlul de mamica

 

http://tt.lilypie.com/87KXm4.png

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor cand se pun muraturile? am si eu o problema existentiala la ora asta [:D]......eu mor iarna daca nu am muraturi, anul trecut am pus mai putine deja in ianurie nu mai avem sotul meu le mananca goale, mereu il prindeam la borcanul cu muraturi [bang][bang]

 

http://community.webshots.com/user/Dragaica

Aspiranta la titlul de mamica

 

http://tt.lilypie.com/87KXm4.png

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare gagici!

 

 

iaca am revenit pe meleagurile natale, dar tot cu gandul acolo sunt...e greu sa ne readaptam, dar e musai...[q]

 

a fost MI-NU-NAT!!!! mai vreaaaaaaauuu![:D]

 

pun acum si pozele, speram sa va placa...e doar o selectie din sutele de poze facute...[:D]

 

ne auzim! eu o sa scriu de o sa va saturati de mine...[:D]

 

treaba naspa a fost ca mi-a venit cm-ul taman acolo...uff, ce m-am enervat...dar a trecut repede[:D]

 

Castelana, bun venit...[flo]

 

 

poftiti, doamnelor:

 

http://picasaweb.google.com/eric.rusu2009/AntalyaSideAugust200902#

 

 

*********************************************************

Andreea si Eric, micul meu univers... (9 decembrie 2007)

 

ERIC IN 2009...id="size3">id="green">

Eric la aproape 1 anisor...

ERIC

Eu sunt barbatelu' lu' mama!!! Uite ce mare am crescut !!!id="limegreen">

 

BLOGUL NOSTRUid="red">

________________________________________________________________

Esti mereu cu mine, in suflet, in gand...oriunde ai fi...pentru totdeauna...id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello,hello,hello!!![flo][pup]

seara, dar, asta e....nu am avut timp, sincer...

cununat,botezat, fata cuminte!!

copii frumosi!!!- bine, per total!!!

azi - analize ziua 21, asteptam ziua 7-8 a cm urmator!!!

mancarica, gem, vinete prajite...deh... de toate.....

seara placuta, week end frumos!!!!

bun venit castelana, bine ai revenit eladeea!!!

nma, felicitari pt aniversarea trecuta, scuze, am uitat!!!

sa iti creasca pruncii mari, mari de tot, si sa asculte de mami!!!

anca- [pup] pt voi, frumoase fete!!!! o sa treceti voi si peste asta!

dragaica-[pup]

alison??? elvie??? restul fetelor???

 

dimineata, pe la 2,45 a fost o furtuna la noi........mama-mama....

 

andreea, ne vedem data viitoare cand vin in CJ?

 

pupici la gagici!!![pup][pup][pup]

 

astept inca o minune in viata mea!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...