Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

noi, sagetatoarele (12)


Recommended Posts

galli, esti mortala...ma distreaza mesajele tale telegrafice...[:D] ne vedem daca vii, sigur...[:D]sper ca de data asta sa fie cu noroc...

 

by the way, auzisem eu ca FIV-urile cu sansa mare de reusita se fac in Ungaria...asta asa, ca informare...[pup]

 

anca, [pup] frumusica mica...si pe mami a ei...[flo]

 

*********************************************************

Andreea si Eric, micul meu univers... (9 decembrie 2007)

 

ERIC IN 2009...id="size3">id="green">

Eric la aproape 1 anisor...

ERIC

Eu sunt barbatelu' lu' mama!!! Uite ce mare am crescut !!!id="limegreen">

 

BLOGUL NOSTRUid="red">

________________________________________________________________

Esti mereu cu mine, in suflet, in gand...oriunde ai fi...pentru totdeauna...id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 217
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

'Neata!

Galliciana ma bucur ca ai revenit. Eu iti tot cautam semnatura [:D]. S-au intamplat m,ulte pe la tine dar ca sa te credem pe cuvant asteptam poze [:D].

Dragaica daca tot iti plac muraturile lasa plaja, plimbarile si fuguta in bucatarie. Acum e momentul. Eu ieri am terminat de sterilizat borcanele cu castraveti. Saptamana trecuta umplut lada cu vinete coapte si ardei capia. Am, mai facut si ceva pasta de legume pt ciorbe, putin bulion ....ar mai trebui zacusca si conopida dar nu cred ca mai apuc. La zacusca trebuie mult timp asa ca o las pt anul viitor.

Andreea nu fi lacoma puiule [:D]. Uite ca eu ieri ma gandeam ca a trecut vara si am fost doar de doua ori la plaja (dar ar trebui sa spun ca am o problema mare cu soarele, am dermatita pe fata si ... interzis la soare). Eu inca suspin ca nu am ajuns macar o saptamana intr-un varf de munte. Sotul tot marea o regreta.

Trecand peste sa sti ca Turcia e pe lista noastra. La noi nu prea mai vreau sa merg. Mi-a ajuns mizeria de aici.

Pozele sunt superbe. Putin putin te invidiez [:I]. dar lasa ca poate ne intalnim acolo anul viitor [:D].

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui nma

Andreea nu fi lacoma puiule [:D]. Uite ca eu ieri ma gandeam ca a trecut vara si am fost doar de doua ori la plaja (dar ar trebui sa spun ca am o problema mare cu soarele, am dermatita pe fata si ... interzis la soare). Eu inca suspin ca nu am ajuns macar o saptamana intr-un varf de munte. Sotul tot marea o regreta.
Trecand peste sa sti ca Turcia e pe lista noastra. La noi nu prea mai vreau sa merg. Mi-a ajuns mizeria de aici.
Pozele sunt superbe. Putin putin te invidiez [:I]. dar lasa ca poate ne intalnim acolo anul viitor [:D].
align="right" id="quote2">

Nico, cand e vorba de concediu, intotdeauna regret ca ma intorc acasa...[:D] asa ca, pentru a face mai usoara revenirea, ma si gandesc ce vom face la anul...[:D]

sa stii ca nici mie nu-mi place sa stau la soare prea mult, dar in apa si la plimbare pe malul marii e cu totul altceva...[:D]

va recomand Turcia, sincer...si daca vom avea noroc, cine stie, paote ne-om intalni pe acolo...[pup]

*********************************************************
Andreea si Eric, micul meu univers... (9 decembrie 2007)

ERIC IN 2009...id="size3">id="green">
Eric la aproape 1 anisor...
ERIC
Eu sunt barbatelu' lu' mama!!! Uite ce mare am crescut !!!id="limegreen">

BLOGUL NOSTRUid="red">
________________________________________________________________
Esti mereu cu mine, in suflet, in gand...oriunde ai fi...pentru totdeauna...id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andreeaid="red"> am vazut pozele.....arata tare bine.....vai ce as merge si eu[q][q][q] dar din pacate anul asta banii se duc pe biletele pentru Romania.

Ia zi....is frumoase turcoaicele? intreb si eu asa de curiozitate..

Ma bucur pentru voi...vad ca ati avut parte de vreme frumoasa...acum gata esti pregatita sa te apuci de proiectul bebe 2.

Nicoid="red"> cum adica maica sa las plimbarile si plaja [nervo][nervo][nervo] am zis eu ca-s moarta dupa muraturi dar pentru plimbari si plaja sunt capabila de sacrificii [:-)))][:-)))][:-)))]

Nu am pus nimic pentru iarna...inca....am pus doar leustean la congelator ca sa am pentru borsul de fasole si de miel. Am sa ma duc saptamana viitoare la piata sa vad daca au inceput sa vina fermierii cu legume.

Plus ca am sa fiu plecata exact in perioada de activitate maxima la "capitolul" muraturi .[q][q]

Pup la fete cucuiete si harnicute

 

http://community.webshots.com/user/Dragaica

Aspiranta la titlul de mamica

 

http://tt.lilypie.com/87KXm4.png

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare!

 

 

LA MULTI ANI CU SANATATE SI FERICIRE TUTUROR MARIILOR! SA VA FIE VIATA FRUMOASA SI IMPLINITA!id="red">

 

Andreea, turcoaicele nu-s nu stiu ce...adevaru ca nici n-am avzut prea multe...ca la hote am vazut doar turisti straini...dar turcii...[olala][:D] sau cel putin cei pe care i-am intalnit...[:D]

 

eu nu pun pe iarna, pune mama si soacra..asa ca-s norocoasa..[:D]

 

va tzuc...[pup]

 

*********************************************************

Andreea si Eric, micul meu univers... (9 decembrie 2007)

 

ERIC IN 2009...id="size3">id="green">

Eric la aproape 1 anisor...

ERIC

Eu sunt barbatelu' lu' mama!!! Uite ce mare am crescut !!!id="limegreen">

 

BLOGUL NOSTRUid="red">

________________________________________________________________

Esti mereu cu mine, in suflet, in gand...oriunde ai fi...pentru totdeauna...id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, cum merg muraturile?

ca sa stiti ca mi-at "bagat" cuil" si am pus niste borcanele si eu de gogonele ca sa papa si bebe meu, sa-i bag romanismul in sange de mic!

in rest sunt bine, am fost un pic aici la munte, la plantatiile de ceai Camerun Highland sa ma mai racoresc nitel, si acolo la fermele locale am gasit ceva produse de pus la murat. acum astept sa se faca sa tabar pe ele!

 

va pup si pe curand

 

 

 

castelana fericita [gravi] 10+

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata dragi sageti!

[cafea] cu mult laptic si ceiut cu lamaie.

Eu mai rarut pe forum, mult de lucru la birou, acasa iar proiecte, apoi mancare .... Si uite asa am mai slabit un kg [:D].

In alta ordine de idei mi-au venit strumfii acasa si e tare bine cu ei. O ora mi-au povestit ce au facut in ultima saptamana. Dra o ora au vorbit in paral ca nu am inteles nimic. Le raspundem la amandoi in acelasi timp.

Eu cu muraturile am terminat. Mi-ar fi placut sa pun si conopida dar nu mai am timp de ea. Mama sta in blocul vecin dar nu are preocupari de genul asta [bang]. Socrii pun dar stau prea departe si parca nici nu imi vine sa plec cu sacosele pline de la ei [:I].

Castelana ce face buburuza dun burtica?

Gali cum stai cu analizele? De ce nu mai ai timp de forumeala? Tu erai tare activa.

[pup] toate sagetile

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...