Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

noi, sagetatoarele (12)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 217
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui nma
Cu branza nu cumpar niciodata din comert (am aflat ce fel de branza folosesc).
align="right" id="quote2">Ce fel de branza folosesc?[8D] Ca eu bag la placinte cu branza cand o mai plimb pe z....[fetita]Chiar am remarcat ora la care ai postat.[:)]Mami de Saraid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> (8 dec 2008)id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon">============ Poarta-ma, mami! id="Comic Sans MS">id="size1">id="green"> id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Helau!!!!!!!

 

claudiaaaa...asa scurt...ia zi-ne mai bine ce mai faci, cum va merge...cu ce te mia lauzi...[:D]

 

anca, abia azi am vazut mailul tau, cum ca esti la cluj...daca stiam, te chemam si pe tine aseara la intalnirea fetelor DC din CLuj...a fost asa de bineeee...cu tot cu copiii din dotare, dar ei au stat si pe la locul de jaoca de langa terasa, asa ca...[:D] mai esti in CLuj???

 

 

nico...uauuuuuuuu, tu la ora aia scriai, draguta mea??? pai si a doua zi cum esti??? mai poti??? harnicuto...[:D][pup]

 

*********************************************************

Andreea si Eric, micul meu univers... (9 decembrie 2007)

 

ERIC IN 2009...id="size3">id="green">

Eric la aproape 1 anisor...

ERIC

Eu sunt barbatelu' lu' mama!!! Uite ce mare am crescut !!!id="limegreen">

 

BLOGUL NOSTRUid="red">

________________________________________________________________

Esti mereu cu mine, in suflet, in gand...oriunde ai fi...pentru totdeauna...id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Desi nu ma asteptam chiar sunt fresh [:D].

Anca sora mea a lucrat pt o firma foarte cunoscuta o perioada lunga. La struderele cu branza se folosea branza expirata ca e mai ieftina. Asa o cumparau [bang]. Si ca sa nu se simta mirosul punea tot felul de esente, multe stafide. Ii aduceau si branza buna dar o cantitate mai mica. pana la urma sa saturat sa se tot certe cu ei si si-a dat demisia.

Toata sarcina cu Alex mi-au trebuit foetaje. Cred ca un an dupa ce am nascut am mancat zilnic fornetti. Am reusit sa renunt la ele (mi-a fost greu dar m-am convins ca nu sunt sanatoase).

Claudia pai doar atat? hai fata draga si povesteste [pup].

Gali pozele promit sa le vad maine la birou. vad ca nu merge. poate ai postat gresit adresa [flo].

Pup toata gasca.

 

nma1 si nma2

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata la fete cucuiete, adica pentru mine 'neata [:D]

Galliid="red"> mi-au placut mult pozele cu copilasii in costume nationale sunt scumpi rau de tot.

Nicoid="red"> ce faza cu branza stricata [bang][bang] nu stiu de ce dar ma asteptam la chestii din astea.

Sotul meu e ca tine cel mai bine lucreaza noaptea[alcool][alcool]

eu din pacate nu pot, eu tre sa dorm [:D]

Claudiaid="red"> asa de repejor, ce mai faci? nu mai vrei sa stai cu noi ?

Anca,id="red">[pup] n-am terminat inca cu cadourile am mai primit niste "comenzi" din tara, m-am saturat de neamuri.

 

Ieri am fost la clinica pentru calendar, din pacate am pierdut luna asta pentru ca mi-a venit prea devreme,nu stiu de ce, asa ca am sa incep pe 26-27 octombrie.

Punctia o sa aiba loc de ziua noastra, Sf.Andrei [olala][olala]iar pana de Craciun o sa avem rezultatul.

Andreeaid="red"> cum e cu proiectul bebe, sper ca pana de Craciun sa plecam amandoua la odisee.

Stiu ca v-am batut destul la cap cu subiectul dar va implor sa ma suportati [:D][:D] pana de Craciun......mai e putin[:D]

 

http://community.webshots.com/user/Dragaica

Aspiranta la titlul de mamica

 

http://tt.lilypie.com/87KXm4.png

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui galliciana
doamne, nico, la ora aceea???[olala][olala][olala]fetelor, cateva poze pt voi:http://s295.photobucket.com/albums/mm160/dalin_m/ziua%20sorei%20mele%20si%20sarb%20castanelor%202009/aaaa, va rog iertare, ordinea e inversa.....[:D][:D][:D]pupici la gagici!!![pup][pup][pup]astept inca o minune in viata mea!!!
align="right" id="quote2">madame, oi fi io oarba sau tu nu esti prin poze???[:D]hai fato la inaintare, sa te mai vedem...[:D]*********************************************************Andreea si Eric, micul meu univers... (9 decembrie 2007) ERIC IN 2009...id="size3">id="green">ERIC , PRIMUL ANISORid="green"> id="size2">Eu sunt barbatelu' lu' mama!!! Uite ce mare am crescut !!!id="limegreen">BLOGUL NOSTRUid="red"> ________________________________________________________________Esti mereu cu mine, in suflet, in gand...oriunde ai fi...pentru totdeauna...id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

andreea, sper sa fie asa cum zici tu...eu tocmai am scapat de cm-ul asta nenorocit...ca deja il urasc...[:D] cine stie, mai am 3 luni pana la craciun...sper sa iasa ceva...[:D]

 

*********************************************************

Andreea si Eric, micul meu univers... (9 decembrie 2007)

 

ERIC IN 2009...id="size3">id="green">

 

ERIC , PRIMUL ANISORid="green"> id="size2">

 

Eu sunt barbatelu' lu' mama!!! Uite ce mare am crescut !!!id="limegreen">

 

BLOGUL NOSTRUid="red">

________________________________________________________________

Esti mereu cu mine, in suflet, in gand...oriunde ai fi...pentru totdeauna...id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...