Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cafea cu aroma de femei si bebelusi*104*


Recommended Posts

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Adina Iulia
Mersi frumos. Da' sa stii ca asa vorbesc si eu cu ea.Azi a mers cu o posetitza mica, purtata ca o geanta de postas, la gradi. I-a spus educatoarei ca si-a luat poseta ca ii place sa fie o doamna eleganta. Tot azi mi-a subliniat ideea ca vrea telefon mobil. Are o colega de gradi. Chestiile astea vin la pachet...deja ma cam sperie.
align="right" id="quote2">Ce super domnsioara ai![bis]M-a dat gata la faza cu mobilul.[pk]...Pai da![^]_.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._id="Script MT Bold">Da-mi Doamne, forta de a indeplini tot ce sta in puterile mele, rabdarea de a indura ce depaseste puterile mele si discernamantul de a nu le confunda. Monica, cea mai buna mami pentru Claudiuid="blue">, Luanaid="blue">, Almaid="blue">id="blue">Iti multumesc Doamne pentru ceea ce am, dar si pentru ceea ce nu am, Tie Doamne Iti multumesc! id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac
Citat:
citat din mesajul lui wonderful
Maine-i sarbatoare asa ca sa nu munciti(daca aveati de gand).Ma car la dush,cred.W
align="right" id="quote2">da [:(][:(] deja este maine [:(] adica 24 iunie____________________________________________ Alaturi de Sebi id="red">id="Comic Sans MS">____________________________________________Aida ... 28+ ... cicaPoze cu noi[flo]Licurici, te iubesc cu toata fiintaid="purple">id="Script MT Bold">"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine [:(]
align="right" id="quote2">Aida [flo][flo][flo]_.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._id="Script MT Bold">Da-mi Doamne, forta de a indeplini tot ce sta in puterile mele, rabdarea de a indura ce depaseste puterile mele si discernamantul de a nu le confunda. Monica, cea mai buna mami pentru Claudiuid="blue">, Luanaid="blue">, Almaid="blue">id="blue">Iti multumesc Doamne pentru ceea ce am, dar si pentru ceea ce nu am, Tie Doamne Iti multumesc! id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Adina Iulia
Am pus un link undeva pe-acolo pe undeva candva [:)]Uite-l si aicihttp://family.webshots.com/photo/2833899110051646459ajuJMq?vhost=family
align="right" id="quote2">Si bronzoliciul tot acolo e?[olala]Dapai in pozele de la servare numai alba nu e.[:D] dar am prins ideea.[pk]_.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._id="Script MT Bold">Da-mi Doamne, forta de a indeplini tot ce sta in puterile mele, rabdarea de a indura ce depaseste puterile mele si discernamantul de a nu le confunda. Monica, cea mai buna mami pentru Claudiuid="blue">, Luanaid="blue">, Almaid="blue">id="blue">Iti multumesc Doamne pentru ceea ce am, dar si pentru ceea ce nu am, Tie Doamne Iti multumesc! id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Ayla21
Citat:
citat din mesajul lui Adina Iulia
Am pus un link undeva pe-acolo pe undeva candva [:)]Uite-l si aicihttp://family.webshots.com/photo/2833899110051646459ajuJMq?vhost=family
align="right" id="quote2">Si bronzoliciul tot acolo e?[olala]Dapai in pozele de la servare numai alba nu e.[:D] dar am prins ideea.[pk]_.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._id="Script MT Bold">Da-mi Doamne, forta de a indeplini tot ce sta in puterile mele, rabdarea de a indura ce depaseste puterile mele si discernamantul de a nu le confunda. Monica, cea mai buna mami pentru Claudiuid="blue">, Luanaid="blue">, Almaid="blue">id="blue">Iti multumesc Doamne pentru ceea ce am, dar si pentru ceea ce nu am, Tie Doamne Iti multumesc! id="size1">
align="right" id="quote2">ai vazut wendy fata asta e de-a noastra [cool]____________________________________________ Alaturi de Sebi id="red">id="Comic Sans MS">____________________________________________Aida ... 28+ ... cicaPoze cu noi[flo]Licurici, te iubesc cu toata fiintaid="purple">id="Script MT Bold">"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine [:(]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

somn usor dragelor si vise placute [flo][flo][flo]

 

____________________________________________

 

Alaturi de Sebi id="red">id="Comic Sans MS">

____________________________________________

 

Aida ... 28+ ... cica

Poze cu noi[flo]

Licurici, te iubesc cu toata fiintaid="purple">id="Script MT Bold">

"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine [:(]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Somn usor![pup]

 

_.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._id="Script MT Bold">

Da-mi Doamne, forta de a indeplini tot ce sta in puterile mele, rabdarea de a indura ce depaseste puterile mele si discernamantul de a nu le confunda.

Monica, cea mai buna mami pentru Claudiuid="blue">, Luanaid="blue">, Almaid="blue">id="blue">

Iti multumesc Doamne pentru ceea ce am, dar si pentru ceea ce nu am, Tie Doamne Iti multumesc! id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna diminetata! bag de seama ca sunteti obosite de atata sporovait...daca ma uit la orele tarzii pana la care ati stat la taclale [:D]

profit de faptul ca Natalia doarme si va poftesc la o cafeluta, ca nu v-am mai servit demult[cafea]id="maroon">

 

 

ALICe[flo][flo][flo]

eu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...