Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cafea cu aroma de femei si bebelusi*104*


Recommended Posts

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ne primiti si pe noi la petrecerea ingerilor? [flo]

 

Mexxa, am virat acum niste bani pe paypal, sper sa-i strangeti repede pe toti si sa mergeti cat mai repede sa terminati cu problemele! Sanatate multa lui Sebicu.[flo] Sa nu ma scrii te rog in lista de la umanitare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui principe
Luna aceasta a fost luna cu cele mai multe aniversari...azi avem petrecere de ingeri...nu plangeti,va rog, ca sa nu le stingem lumanrea de aniversare.ei vor ramane in sufletul nostru vesnic si ii vom aminti mereu cu dragoaste.[flo][pup]mamicilor de ingeri.
align="right" id="quote2">Principe, minunat![flo] Esti minunata, si ideile, si ce ai facut. A fost o surpriza de-adevaratele, sa vad numele Almei.Multumesc din toata inima![pup]Pot salva pozele sa le pun la pagina Almei, te rog?Chiar daca asa ai cerut, nu am avut cum sa nu-mi dea lacrimile.Aida [asia] o imbratisare pt tine, mami de inger.[pup]_.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._id="Script MT Bold">Da-mi Doamne, forta de a indeplini tot ce sta in puterile mele, rabdarea de a indura ce depaseste puterile mele si discernamantul de a nu le confunda. Monica, cea mai buna mami pentru Claudiuid="blue">, Luanaid="blue">, Almaid="blue">id="blue">Iti multumesc Doamne pentru ceea ce am, dar si pentru ceea ce nu am, Tie Doamne Iti multumesc! id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pup fetele!

vin si eu la petrecerea ingerilor! [flo]

principeso ... ai niste idei ... super!

 

ce face "ranitul" familiei?

mie mi-a facut matei creierii muci ... neneee ... pac pisu! nu pac pisu, pac kk! nu a oala ... a deceu ... nuuuu ... a oalaaaaa. nu ta tu aici mami! pac tingul! normal ca a varsat oala de 2 ori si s-a udat si pe pantaloni. ideea era sa nu mai faca pe el ... [:-@] pap ... nu pap! pap cane ... nu caneeee ... jios canea. pap ault ... nuuu ... e abbbb. nu pap ault abbb. [bang]

la somnul de pranz: nu pac nani ... mai tau un pic. eu: facem nani! el: hai a mine in pat! hai .. haaaai! eu: nu ... fiecare in patul lui! el: vin io la tine in pat??? (f. candid) eu: nu ... fiecare in patul lui. s-a dat jos ... si-a carat un iepure maaaare, elefantul - mare si ala, un tractor maaaare, ursu, oaia - nelipsite. ute mami! n-am loc, vin la tine? [bang] pana la urma a adormit.

de mancat ... tot cu taraita, dar mai bine ca zilele trecute.

 

raman pe aici ... ma duc sa fac dus cu apa rece ca "care este" n-a avut destule echipe sa trimita azi la o avarie si sigur stam 1 saptamana fara apa calda. [q]

 

A fost o data o printesa ... Emma!id="purple">

Bazar - Bogdan are nevoie de noi!id="red">

Ioana mamica lui Matei Stefan [bonjovi] 12.03.2007

Matei, mami si tati te iubesc mult ... mult ... mult de tot!id="red">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

...............8...8 8888888...8......... .........

............8888.888 88888.8888.......... ....

...........88888.888 8888.888888......... ...

...........888888888 8888888888.......... ..

..............888888 8888888888.......... ....

..................88 888888888........... ........

.................... ..888888............ ............

.................... ....##.............. ..8.................

.................... ....##.............. 8888................ ....

.................... ...##........8...888 8888...8............ .

.......#............ .##......8888.888888 88.8888........

......###.........## ......88888.8888888. 888888......

.....#####.....##... ....8888888888888888 888......

....######...##..... ......88888888888888 8..........

......######.##..... ..........8888888888 ...............

.........####.##.... ...#...........88888 ....................

...........#####.... ..###..........##... ....................

..............###... #####.........##.... .......#............

................##.# ####..........##.... .....####.........

...............##.## ##.....#.....##..... .#######.......

..............##.### ......###..##....### #####.......

..............####.. .....####.##..###### ##..........

.............##..... .....#####.#..###### ...............

.............##..... ....#####.#####..... ...................

.............##..... ......#######....... ...............

.............##..... ..........###........................id="Script MT Bold">

 

_.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._id="Script MT Bold">

Da-mi Doamne, forta de a indeplini tot ce sta in puterile mele, rabdarea de a indura ce depaseste puterile mele si discernamantul de a nu le confunda.

Monica, cea mai buna mami pentru Claudiuid="blue">, Luanaid="blue">, Almaid="blue">id="blue">

Iti multumesc Doamne pentru ceea ce am, dar si pentru ceea ce nu am, Tie Doamne Iti multumesc! id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

maaaaaaaaaaama ce tablou cu lalele[flo]

 

 

si voi nu beti cafia azi?

 

eu m-am trezit la 5[:D],de,atatea zile m-am trezit devreme ca aveam multe de facut ca mi-a intrat in rutina.

 

este 6 si am facut cafeaua si micul dejun,va invit la arepitas cu branza si suc natural de mango(din productie proprie)[:D]

 

hai ca am sa caut omida (tort),apropos,la petrecerea de gradi,copiii ziceau:"eu nu mananca asta..bleah"

dar dupa ce l-am taiat si nu i-au mai vazut forma ,se bateau turcii la gurita lor.

 

ai sa ramai pentru totdeauana in sufletul meu,licuriciule..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...