Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cafea cu aroma de femei si bebelusi*104*


Recommended Posts

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

vreau sa va multumesc pentru ajutorul dat...nepoata mea a iesit pe locul 2 si e f fericita...asta cu ajutorul vostru...imi place sa vad ca putem face pe cineva fericit si ma doare neputinta noastra in unele cazuri...viata merge inainte dar pastram iubirea,durerea,fericirea,tristetea in suflet toata viata

acum suntem in examene...avem bac...am luat un 9 la romana si bineinteles 10 la engleza...auzisi duamna W?

 

Emma-o poveste fara de sfarsit

Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou !!! Avem TELEDON !!!id="red">id="size3">

 

un vot zilnic pentru Ioana..multumesc

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

va pup dragelor , grupat si en detail si va multumesc mult [flo]

 

____________________________________________

 

Alaturi de Sebi id="red">id="Comic Sans MS">

____________________________________________

 

Aida ... 28+ ... cica

Poze cu noi[flo]

Licurici, te iubesc cu toata fiintaid="purple">id="Script MT Bold">

"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine [:(]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aida [pup]

Principe [loveyou] multumesc de mail. Am pus aici pozele de la tine, am sa copiez si explicatia. Am o intrebare. Din partea cui trec? Numele sau nick-name-ul. Am sa las acea pagina doar cu ce fac prietenii nostri in Memoria Almei, si pe cealalat pagina voi pune ale mele langa poza ei.

Multumesc inca o data![flo][pup]

 

_.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._id="Script MT Bold">

Da-mi Doamne, forta de a indeplini tot ce sta in puterile mele, rabdarea de a indura ce depaseste puterile mele si discernamantul de a nu le confunda.

Monica, cea mai buna mami pentru Claudiuid="blue">, Luanaid="blue">, Almaid="blue">id="blue">

Iti multumesc Doamne pentru ceea ce am, dar si pentru ceea ce nu am, Tie Doamne Iti multumesc! id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adina, stiu cum o cheama, intrebam daca doreste sa scriu numele sau nick-name-ul.

 

_.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._id="Script MT Bold">

Da-mi Doamne, forta de a indeplini tot ce sta in puterile mele, rabdarea de a indura ce depaseste puterile mele si discernamantul de a nu le confunda.

Monica, cea mai buna mami pentru Claudiuid="blue">, Luanaid="blue">, Almaid="blue">id="blue">

Iti multumesc Doamne pentru ceea ce am, dar si pentru ceea ce nu am, Tie Doamne Iti multumesc! id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va arat si voua printesa mea azi. Si eu am fetita mare, deja este mai mare decat papusa.[bis]

 

_.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._id="Script MT Bold">

Da-mi Doamne, forta de a indeplini tot ce sta in puterile mele, rabdarea de a indura ce depaseste puterile mele si discernamantul de a nu le confunda.

Monica, cea mai buna mami pentru Claudiuid="blue">, Luanaid="blue">, Almaid="blue">id="blue">

Iti multumesc Doamne pentru ceea ce am, dar si pentru ceea ce nu am, Tie Doamne Iti multumesc! id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adina, da, atat de batrana sunt...

Si ca sa o parafrez pe Ayla, e mai mare decat...mine!

 

Ayla, bucura-te de orice mica victorie, de orice mica cucerire, ca timpul trece atat de repede si te trezesti ca mine ca e la ....liceu[alcool] (Andrei a fost tot premie)

 

Emma Aida e inger[ruga]

Doamne'ajuta!

http://maru-incotro.blogspot.com/

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...