Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cafea cu aroma de femei si bebelusi*104*


Recommended Posts

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Maadi


Dodo, mai vrem poze cu Isabella. Bogdanel ce face?

align="right" id="quote2">
Doar cateva aici

oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*id="Tahoma">
id="purple">
[flo][flo2][floare3]
Bazar pentru Bogdanid="red">id="size1">
Blogul lui Bogdan-Andrei
_

goblenuri-relatii pe blogul Donului

_
id="right">
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!
id="red">

[ruga]Doamne ajuta!id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Dodo-pui
Citat:
citat din mesajul lui MaadiDodo, mai vrem poze cu Isabella. Bogdanel ce face?
align="right" id="quote2">Doar cateva aicioo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*id="Tahoma">id="purple">[flo][flo2][floare3]Bazar pentru Bogdanid="red">id="size1">Blogul lui Bogdan-Andrei _ goblenuri-relatii pe blogul Donului_id="right">
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de laDumnezeu imposibilul!id="red">[ruga]Doamne ajuta!id="size1">
align="right" id="quote2">ce dulcica eee[flo][flo][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

haideti sa cititii interpretare de bebe [cool]

 

____________________________________________

 

Alaturi de Sebi id="red">id="Comic Sans MS">

____________________________________________

 

Aida ... 28+ ... cica

Poze cu noi[flo]

Licurici, te iubesc cu toata fiintaid="purple">id="Script MT Bold">

"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine [:(]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

helau gagici!

am o gramada sa va spun, sa vedem cat imi permite vremea...

 

in prinmul rand, bravo Principe pentru initiativa, ma incllin in fata ta, dar mai ales a mamicilor de ingeri...Aida si Ayla...[asia] sunteti extraordinare...

 

Dodica...m-am uitat la frumusetea de domnisorica[olala]...i-ai pus deja cercei? eu inca ii tin in cutie, am inteles ca pe la 6 luni se pun...ce stii de asta?

 

Ayla, printesica ta e o dulcica[olala] si sa stii ca eu sunt pretentioasa la copii, asa ca n-o spun asa cu una cu doua... sa stii ca aduce un pic cu o mea...sau poate mi se pare?

 

Aiduta...ce ne mai spui de domnisorul din burtica? toate bune?

 

Aida si Ioana...disrratie placuta!

 

tre sa fug ca vrea papic...revin! pana atunci, pupici la dragele mele!

 

[pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup]id="maroon">

 

 

ALICe[flo][flo][flo]

eu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui alic
Dodica...m-am uitat la frumusetea de domnisorica[olala]...i-ai pus deja cercei? eu inca ii tin in cutie, am inteles ca pe la 6 luni se pun...ce stii de asta?
align="right" id="quote2">
Stiu ca nu-i adevarat[:D].Trebuie sa ai grija sa nu-i faci gauri in urechi o luna dupa ce i se administreaza si vaccinul antipoliu(2 luni....[:-@]) in rest nici o restrictie(am intrebat dr).
Eu una am vrut sa-i pun din spital dar nasa nu-i cumparase si a vrut ca cerceii care-i poarta primii(cel putin )sa fie de la ea[pk]de aceea am ajuns cu ea la bijutier abia la o saptamana dupa botez(avea 7 saptamani).La bijutier dureaza f putin nu o chinue si 3 saptamani- o luna trebuie sa poarte acei cercei sterili(din titan parca sunt);si m-a costat 20 ron cu cercei cu tot[pk]
Mi s-a parut super asa la bijutie pe langa faptul ca a plans f putin(pt ca usturat-o ),datorita cercelusilor sterili nu a facut cojite[:-@] ...la acesti cercelusi poti sa faci baie copilului fara probleme doar ca nu trebuie sa te atingi de ei 3-4 saptamani (in sensul sa-i misti,rotesti cu se face cu cei pusi la dispensar)

oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*id="Tahoma">
id="purple">
[flo][flo2][floare3]
Bazar pentru Bogdanid="red">id="size1">
Blogul lui Bogdan-Andrei
_

goblenuri-relatii pe blogul Donului

_
id="right">
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!
id="red">

[ruga]Doamne ajuta!id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alice [pup] multumesc![flo]

 

_.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._id="Script MT Bold">

Da-mi Doamne, forta de a indeplini tot ce sta in puterile mele, rabdarea de a indura ce depaseste puterile mele si discernamantul de a nu le confunda.

Monica, cea mai buna mami pentru Claudiuid="blue">, Luanaid="blue">, Almaid="blue">id="blue">

Iti multumesc Doamne pentru ceea ce am, dar si pentru ceea ce nu am, Tie Doamne Iti multumesc! id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...