Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cafea cu aroma de femei si bebelusi*104*


Recommended Posts

Eu i-am pus fetei cerceii la o luna!

a venit o amica de familie asistenta, i-a facut gauri (imi venea sa o bat ca a fost gen killer, adica nu i-a dat cu nimic, sa amorteasca...) i-a pus cerceii si gata.

Nimic mai mult.

Biuta a plans putin si totul a trecut!

Nu a facut nici o cojita, i-am facut baita ca de oicei....

 

 

pupici

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui alic
pai si tu cand i-ai facut gauri? ca parca stiu ca Isa are 2 luni jumatate, nu?
align="right" id="quote2">Da cum am scris mai sus eu i-am facut la 7 saptamani[:D] nu acum...acum mai avem putin si facem 3 lunioo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*id="Tahoma">id="purple">[flo][flo2][floare3]Bazar pentru Bogdanid="red">id="size1">Blogul lui Bogdan-Andrei _ goblenuri-relatii pe blogul Donului_id="right">
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de laDumnezeu imposibilul!id="red">[ruga]Doamne ajuta!id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui maristef
(imi venea sa o bat ca a fost gen killer, adica nu i-a dat cu nimic, sa amorteasca...) i-a pus cerceii si gata.

align="right" id="quote2">

Din acest motiv "gen killer" am preferat bijutierul.A durat f putin o secunda la pus fiecare cercel(au un pistol special cu care pune direct cerceii) si nu a fost chinuita deloc[pk]

oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*id="Tahoma">
id="purple">
[flo][flo2][floare3]
Bazar pentru Bogdanid="red">id="size1">
Blogul lui Bogdan-Andrei
_

goblenuri-relatii pe blogul Donului

_
id="right">
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!
id="red">

[ruga]Doamne ajuta!id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

va las o [cafea]....dupa amiaza vin in Bucueresti....[pk]

M=am certat suficient aici cu toata lumea.

Va pup si ne auzim de luni.[pup][flo]

 

 

Andreea, mamica ingerasului luptator...

id="purple">id="Comic Sans MS">

[ruga] Sebi are nevoie de voi!!!id="red">id="Comic Sans MS"> .......... Drop by drop you make the see!id="Book Antiqua"> id="orange"> .......... Sebicu web'site[ruga]id="green">id="Comic Sans MS">

Emma, un inger ce nu il vom uita niciodata....id="black">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mexxa
va las o [cafea]....dupa amiaza vin in Bucueresti....[pk]M=am certat suficient aici cu toata lumea.Va pup si ne auzim de luni.[pup][flo]
align="right" id="quote2">Multam' de [cit] si drum bun spre Boo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*id="Tahoma">id="purple">[flo][flo2][floare3]Bazar pentru Bogdanid="red">id="size1">Blogul lui Bogdan-Andrei _ goblenuri-relatii pe blogul Donului_id="right">
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de laDumnezeu imposibilul!id="red">[ruga]Doamne ajuta!id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va pup si va doresc week-end placut.[pup]

Mexxa sunt cu gandul alaturi de tine [ruga] si de Sebicu. [pup]

Noi ne chinuim cu un dintisor.[q]

 

 

_.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._id="Script MT Bold">

Da-mi Doamne, forta de a indeplini tot ce sta in puterile mele, rabdarea de a indura ce depaseste puterile mele si discernamantul de a nu le confunda.

Monica, cea mai buna mami pentru Claudiuid="blue">, Luanaid="blue">, Almaid="blue">id="blue">

Iti multumesc Doamne pentru ceea ce am, dar si pentru ceea ce nu am, Tie Doamne Iti multumesc! id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si eu o cafeaaaaaaa.

salut gagicile

am avut pb tehnice serioase,spart teava in baie,spart perete...eeeeeeeeee,treaba mare..n-am avut timp de cafele

acum am,pana se scoala samburica.

 

mexxxa,drum bun te asteptam sa ne zici tot[pup]pe sebi ala micu'si p mami lui.

 

 

ayla,luanei ii cresc deja dintisorii,repede,e precoaca,manca mama de papusa dulce.

 

 

Dodo,ce frumoasa e izabella,cat a crescut strengareasa[pup]

 

fetelor,va rog,ma nebuniti cu papausile voastre...mi-e dor de sebicu cand era papusel[q]

 

aaaaaaaaa,i-am gasit tabara,la vara se duce 1 luna in tabara[:D]

 

 

 

ai sa ramai pentru totdeauana in sufletul meu,licuriciule..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Wow, e baiat mare deja daca il trimiti in tabara.[pk]

Printesa mea face maine 5 luni. Aici, azi muncind din greu la dintisor. Dr zice ca poate sa mai dureze putin.[bang]

 

_.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._id="Script MT Bold">

Da-mi Doamne, forta de a indeplini tot ce sta in puterile mele, rabdarea de a indura ce depaseste puterile mele si discernamantul de a nu le confunda.

Monica, cea mai buna mami pentru Claudiuid="blue">, Luanaid="blue">, Almaid="blue">id="blue">

Iti multumesc Doamne pentru ceea ce am, dar si pentru ceea ce nu am, Tie Doamne Iti multumesc! id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...