Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 276
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Multumim mult de urari!! Ne-am distrat grozav la Disney, Aidan s-a bucurat foarte mult de tot ce a primit. Andreea am vazut poze cu voi la hike! Foarte dulce bebe Nick! Nu am apucat sa citesc mai mult ca avem de pregatit mancare ca avem musafiri la cina. Adriana si Aidan - 4 ani [url="http://picasaweb.google.com/blackpanterro/NewAlbum611081125PM/photo#5210738316991443538"]A ticket to hell has never been funnier[/url] "Friendship is like peeing in your pants, everyone can see it but only you can feel its true warmth."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buflica, e frumos la VA beach...e cotata ca fiind una dintre cele mai faine plaje din lume, intr-un top de 100...ea se sit pe locul 7...apoi e aproape outer banks...care e un loc idilic si parca-i rupt din rai...si myrtle beach,..am mai spus si sus...plus ca puteti pleca si in florida :))...ca e intre... daca veniti pe aici, astept un semn de la tine Ioana, mamica lui Matei Nicholas [baietel] (25 ianuarie 2007) si a lui Lucas Gabriel[baietel] (03 ianuarie 2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andreea [:D]. Ce creste bebita, e frumusel foc! Wow Miere, chiar ca s-a ridicat repede in picioare! Ana a fost tot asa rapida, dar am zis ca ei i-a fost usor pentru ca a fost dintotdeauna slabuta. Aveam impresia ca bebeii mai mari fac mai tirziu chestiile astea. Alexandru cred ca batea spre noua luni cind s-a ridica in picioare. Buflea, raspund![:D] Intre copiii mei sint cinci ani jumate diferenta. Ioana n-am vazut balena, dar ti-am admirat copilasii frumosi. Miere, ce-am mai ris la faza cu privirile pe care i le arunci lui Luc! Mi se spune ca am si eu privire fioroasa, ba l-am prins pe Alexandru incercind s-o exerseze.[:D] Lume multa, oameni putini
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare Philip, ce zambet frumos iti trage Nicholas!!! Si ce mare este!!! Parca creste ca din apa! Faine pozele de la primul vostru hike. Se pare ca ii prieste juniorului. Iar tu ti-ai revenit nemaipomenit. Duminica am fost si noi pe un canion de am zis ca nu mai urc pe ala in vecii vecilor. Abrupt, stanci ce trebuia sa le scaladezi, ba am cazut si intr-un parau (am alunecat pe pietrele ce erau in el) ca vroiam sa il protejez pe Luca. Am ajuns aproape de varf (nu mai era mult) dar m-au speriat niste nori negri ce erau adusi de un vant ca am facut stanga imprejur si la vale cu noi [:D]. Miereamara, e dulce rau de tot Aidan! Si il vad un baietel pus pe sotii. In multe poze aduce un pic cu Luca al meu. O prietena de-a mea care are fetita de varsta lui Aidan imi povestea de micuta ei ca a inceput sa se ridice in picioare ajutata sau in patut. Tu arati de nota zece! Ruxij, uite ca imi rontai unghiile pana la sfarsitul albumului ca sa il vad pe Robinson Crusoe. Misto tipul, asa mai rebel. Faine pozele. Mai ales cele din apa, cu pestii, broastele. Am fost si noi acum 7 ani pe Oahu, a fost vacanta noastra de vis. Am facut intr-o zi snorkeling, ne-am prajit spinarile asa de rau ca am dormit doua nopti numai pe burta [:D]. Initial nu am vrut sa fac snorkeling ca nu prea sunt eu prietena cu apa. Inotatul ... asa mai caineste. Sotul insista grozav sa imi fac curaj ca nu voi regreta o clipa. Pestii se aratau numai ce inaintai un pic in apa, eu stiu, sa iti fi ajuns apa asa pe la genunchi. Cand am vazut frumusetea de pesti multicolori nu am rezistat si m-am dus sa imi inchiriez echipament. Inca mai visez la o asa vacanta. Corinadana, in sfarsit am reusit sa iti vedeam burtica cea rotunjoara si frumoasa. Tare ai mai tinut-o ascunsa. Raluca are un par superb! Francesca va fi oare tot asa frumoasa ca Raluca? Ioana, tu glumesti cand spui ca esti balena, nu? Asa de bine ti-ai revenit dupa doua nasteri!!! Ce aiureli vorbesti tu acolo? Ai niste baieti superbi! Ab, bine ati revenit. Ma bucur ca v-ati simtit bine. Sanzi, la Eforie Nord am fost pe 4 iunie pana pe 9 iunie. Azi mi-a fost analizat dosarul cu cursurile ce le-am luat la Universitatea de aici, notele obtinute si am fost acceptata in programul clinic din toamna. Multi studenti si-au schimbat majorul ca nu au putut obtine nota ceruta. Si uite asa prinsei si eu loc mai devreme in program [:D]. Acum facem planuri pe cine sa aducem la noi sa ne ajute cu piticii. Maine plecam cu cortul pentru tot weekendul. Ne luam bicicletele si costumele de baie si incepem aventura [8D]. Ciuf, Luca (11.11.2003) si Eva Maria (21.04.2006) [URL="http://community.webshots.com/album/413983623DOHqnP"]Camera lui Luca/Finding Nemo[/URL] si [URL="http://good-times.webshots.com/album/557235620iZEBjC?start=0"]Camera Evei-Gradina cu flori vesele[/URL] [URL="http://www.onetruemedia.com/my_shared?z=15dde712e107702b2ad340&utm_source=otm&utm_medium=text_url"]Binecuvantarea[/URL]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ciuf, felicitari pumba, tot gamble, tot gamble? buflea, intre copii mei e diferenta de 5 ani fara 2 luni. si eu altii nu mai fac :) nu-s asa tanara si curajoasa ca miere si ioana :)) multumim tuturor de complimente ioana, stiu cu bilirubina, nu ma ingrijoram, saru mana, dr a zis ca e o forma tare usoara sa nu ne facem griji. in schimb, a facut acnee infantila, cred ca se vede si-n poze :( va pupicesc [url="http://apha.shutterfly.com/"]US[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ciuf felicitari!!! si speram ca Francesca sa fie si ea dragutica si un pic mai cumintica [:)]. Weekend placut si aveti grija pe acolo... Chiar ca i mare Aidan, Miere! Ralu nici pe fund nu statea la 6 luni... Andreea dar nu ai mai zis cum mai este Philip? s a mai obisnuit cu micul intrus, ha ha. Ce frumos doarme bebelica in poza 18. Are ochisorii albastri deocamdata? Don't throw with stones if you live in a glass house. corina mama Ralucai http://community.webshots.com/user/corinaraluca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!Mai intru din cand in cand pe la voi sa va mai citesc, dar mai ales sa vad pozele Irinei cu Aidan, care e de nota 20[olala]si cred ca e funny rau, e mai mereu zambaretz. Iar tie Irina, felicitari pentru look[flo] Andreea/philip, acneea infantila se rezolva de la sine pana la varsta de 4 luni ori asa ceva, si Aidan a avut, si mai reapare din cand in cand, nu e ceva ingrijorator, desi e neplacuta la vedere. Eu il spal pe fata doar cu apa si sapun de glicerina 100% natural, uneori il mai ung cu o lotiune cu extract de galbenele de la Weleda, dar si o crema de galbenele cat mai simpla si neparfumata ajuta. Pupici tie si familiei...ce mare e Nicholas[olala] Ramona
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Wow Mona si tu ai un Aidan? :)) Adriana si Aidan - 4 ani [url="http://picasaweb.google.com/blackpanterro/NewAlbum611081125PM/photo#5210738316991443538"]A ticket to hell has never been funnier[/url] "Friendship is like peeing in your pants, everyone can see it but only you can feel its true warmth."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...