Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 276
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Amami
La multi ani Lisa, Sanziana si Ana Ramonei (cu intarziere), in avans lui Aidan (Blackpanther) si Miereamea. Sa fiti cu totii sanatosi si fericiti!!!
Si eu ma alaturi urarilor! Sa fiti sanatosi si la punga grosi[:D]! Apropos de clubul celor de peste 30, ma inscriu si eu... daca nu cumva este infiintat si clubul celor de peste 35?[pk] Mai, ati auzit ca a murit Michael Jackson? Asta da breaking news! Eu eram la cumparaturi si imi zice casiera: "Did you hear that MJ died?". Eu preocupata sa dau cu cardul, initial nici nu am stiut ca vorbeste cu mine, dupa care ii zic - "nonsense, all these sensational news to sell the magazines!" [:-@]. Si cand ma urc in masina tot despre asta se vorbea la radio... Mie una mi-e mila cand ma gandesc ca omul asta nu a avut o viata prea fericita si linistita! Si ce zi mai e si asta - si Farah Fawcett a murit de dimineata... D-zeu sa-i odihneasca[q]... Cristina, mami de [url="http://www.totsites.com/tot/sophiantonia"]Sophia Antonia [/url] - 1 martie 2007 [url="http://picasaweb.google.com/lh/sredir?uname=cristina.sophia07&target=ALBUM&id=5334287601856535009&authkey=Gv1sRgCOT4jfGPvPb22wE&authkey=Gv1sRgCOT4jfGPvPb22wE&feat=email "]Graduation, finally[/url] "The past is history, the future’s mystery, the present is a gift – that’s why it’s called the present"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ta-da-da-dam [bum][batetoba] sarbatoritilor [flo] le zic de azi ca miine am treburi spinoase [:D] si nu mai prin rind la net. Lisa [s] si smile ca viata abia acum incepe [pk] Irina aka Miericica [s] sa fii sanatoasa si iubita o mie de ani [flo] Aidan pui de Adriana [s] sa cresti mare fericit si sanatos, sa va traiasca feciorul Panteruta [flo] Or mai fi si i-am uitat eu [:I] There's no elevator to success ... you have to take the stairs!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor multumesc,sunteti primele care imi ureaza La Multi Ani[pup]. Ziua mea este sambata. Nu am planuit nimic special, o sa fac un tort si poate mergem pe undeva. Lisa nu fi suparata, se poate si mai rau [:D], moi, 31:)) Iti mai zic o data La Multi Ani si aici. Sa fii sanatoasa si iubita! [url="http://www.flickr.com/photos/14984866@N07/"] Baby Gator [/url] [url="http://www.eklipsse.net/gallery/"]FineArt gallery [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da Andrada, stau in Jersey si muncesc in Manhattan. Bai muci m-au facut astia mici azi ... e bine cu gradinita asta dar am impreisa ca stau prea mult acolo, seara sunt foarte obositi. Cred ca nu dorm desi au nap time, dar eu cred ca ori nu dorm bine, ori nu stiu ce sa mai spun, dar se vede pe ei seara ca sunt obositi, imi fac pe rand cate o criza, cand Alex, cand Flavia, crize din alea din te miri ce si ma surprind fara pic de rabdare. Azi s-au certat pentru ca nu s-au putut hotara cine vine primul sa manace (le dau ciorba sau supa si nu pot manca singuri, trebuie sa le dau in gura) ... Alex urla ca cei mai mici sunt primii, Flavia urla ca ea nu e mica si sa facem o zi unul, o zi altul ... Indiferent de ce decizie luam, unul se punea pe urlat. Am manageriat atat de bine aceasta situatie incat au facut amandoi o super criza, eu m-am enervat masiv si pana la urma a cedat Flavia si a venit ea prima la masa. Mai exista cineva care are copiii 10 ore in gradinita ? Tot asa varza vin si ai vostri sau o fi ceva rau cu gradinita asta ?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Amami
Buflea am ras tare bine de peripetiile tale de azi! :) Nu te plictisesti deloc :) In legatuara cu zborul cu schimbarea in Munich, noi l-am folosit anul trecut, tot cu escala de 1h50. A fost ok, am ajuns la timp desi a trebuit sa luam un mini bus sa ne transfere dintr-o parte in alta a aeroportului. Chiar am avut vreo 30 min timp sa ne relaxam pana sa intram in avionul de RO. Anul asta mergem tot cu acelasi zbor si sper sa fie la fel ca vara trecuta. Am experimentat altadata si o escala de 4 h tot in Munich si ni s-a parut prea mult cu copil fiind.
Amami, cat au costat biletele de avion ? Am impresia ca vara merge Delta, zborul ala direct ... nu e mai convenabil ala ?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...