Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 349
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Tiiii!!...ce bine e! Am si eu pe cineva "al meu" aici. Si a gasit si de munca, printr-o conjunctura favorabila, la cineva, prin altcineva etc, ca sofer personal. Mergem impreuna sa vizitam minunatiile orasului, sa ne plimbam, parca are alt farmec decat de unul singur [:D] Carmen & Ioana Catalina (4.oct.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

CARMEN- cand o aduceti si pe "piticoata" ? [olala] CORCO- daca le traduci in Romania, e mai ieftin decat aici...Sa le si legalizezi... Pe mine m'a costat cam 5 milioane, in martie 2009 Eu am reusit sa imi recuperez diploma spaniola de asistent social , de laMadrid( prin intermediul unui notariat, ca sa scap de un drum), si maine merg la Coruña sa ma (re)inscriu la INEM ca sunt in cautarea unui loc de munca La noi inca a vreme frumoasa, cu ceva vant, dar profitam inca de plaja [:)] [pup] la fete
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen - ma bucur tare pentru tine si mai ales ca si sotul si-a gasit de lucru asa de repede. Fetelor - multumesc pentru raspunsuri. As vrea sa depun actele pentru echivalarea studiilor aici in Romania. In cazul asta nu-mi mai trebuie NIE nu? dar cred ca va dura si mai mult decat daca as depune acolo nu? Multumesc mult fetelor si pe cele care sunteti acolo stiti ca va "invidiez". Bucurati-va de vremea inca frumoasa !!!! Pup si o saptamana usoara !!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hola fetelor! Azi dimineata a plecat si sotul meu spre Spania. Doamne ajuta sa fie bine si sa putem si eu si fetita sa ne ducem cat mai repede, ca aici nu mai e de stat. Pentru bugetari urmeaza inca 5 zile de concediu fara plata in noiembrie si decembrie.[bang] karmen ma bucur ca si-a gasit si sotul tau de lucru si acum sunteti impreuna. Si eu as vrea sa imi depun actele inca de aici pentru echivalarea studiilor. Numai ca astept sa vad cat ar costa ca nu stau prea ok cu finantele momentan.[:I] [hippi] mamik fericita de [zana] Denisa Maria (racusor din 20.07.2007) A child is not a vase to be filled, but a fire to be lit
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui brun3tica09
Holaaaaaaaaaaa! Si eu stau in Spania de 1 an si ma bucur sa stiu ca pot vb cu cineva. Eu stau intr-un orasel mic de langa Palma. E f rumos aici;liniste,oamenii sunt destul de deschisi. De curand am ramas si insarcinata si sper ca totul sa fie ok. Ma bucur ca am gasit forumul asta:)
Bine ai venit!!!!!!!!!!!!!!!! [pup][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...