Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 349
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui karmenutza
Nimeni nu stie nimic? Nu aveti nici o idee?
align="right" id="quote2">chiar nu stiu nimic. dar ai motive temeinice s-o muti? daca tot are prieteni printre colegi dincolo... si e tot aproape de casa... [surf] Isa = parfum de fericire - 2012 (19 iunie 2010)[zana]Maria, printesita mamei (26 iunie 2001)id="size2">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui karmenutza
Capul sus, Corco!!! Fii barbata! Cred ca depresia e ceva normal la inceput, toti am trecut prin asta! Insa tu esti o fericita ca ai un loc de munca!!!!! Gandeste-te cati ar vrea sa fie in situatia ta? Este maaare lucru! Fa tot ce ti se spune, imbunatateste-ti engleza, tine-te tare pe pozitie la serviciu! Ai de fapt lucrul care este cel mai important, nu uita asta! Strangi din dinti si mergi mai departe! E pacat sa renunti acum, ca ai de lucru.
align="right" id="quote2">corco, aici este o vorba: "el trabajo que no falte". restul vin si pleaca, o sa fie si usor mai tarziu, stim toate cat e de greu la inceput, dar tu gandeste-te ca esti una din putinele norocoase care a venit in Spania sa munceasca, nu sa CAUTE loc de munca [flo] [surf] Isa = parfum de fericire - 2012 (19 iunie 2010)[zana]Maria, printesita mamei (26 iunie 2001)id="size2">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

corco, trebuie sa iesi din starea asta, totul depinde de tine [flo].

 

noi suntem in plina eruptie dentara [alcool], nopti nedormite, zile cu maraieli, plus ca am inceput gradinita de o saptamana [alcool]. mama pleaca maine in Ro (e la noi din septembrie) asa ca o sa fie tot mai greu, programul la lucru e nasol tare (plecam la 7.30 si intram in casa in jur de ora 19...). ce mai, o sa fie... distractiv! [:-@]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Hola fetelor [flo]

Am facut capitol nou: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=174511&nm=Spania-sau-Espaa-3

 

Noapte buna,

[pup]

Angi

 

 

"Cel care are un de ce pentru care sa traiasca, poate sa suporte aproape orice"

 

Doamne [ruga] ajuta-ne sa gasim comoara [copil] mult cautata.

Aspiranta optimista, cu ajutorul Tau Doamne: Viitoare [gravi]

noi 2 prin lume

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...