Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

CARLIN, multumesc! Ne place la Madrid, cum nu! E foarte frumos! Diferentele de cultura nu sunt prea mari, clima apropiata, gusturile la mancare asemanatoare, n-am avut vreun soc sau vreo dilema majora. Dar de acomodat, inca nu pot spune asta. Ba chiar abia acum incepe sa se resimta dorul de casa si sa se accentueze partile negative. Sper sa treaca repede. [pup]

 

http://www.lucamic.blogspot.com/

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 349
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna dimineata, fetelor!

 

tare ma bucur ca a deschis cineva un subiect cu Spania, la mine lenea a fost prea mare, m-am limitat la a cauta initiativele altora, iar cum in ultimul timp libertatea imi e cam limitata de asta mica [:D], abia azi am dat de voi...

 

sper sa ma primiti si pe mine in randurile voastre... noi avem aici (provincia de Granada) deja vechime, sotul e din 2001, eu cu fata cea mare din 2002. si in vara asta a mai venit o piticoata [olala]. ce sa va spun, ne place tare mult aici, e ca la noi in Ardeal, doar ca plaja e la 5 minute. clima e superba, inca e cald, exceptie azi ca e innorat...

 

acum ca v-am gasit, o sa stau pe capul vostru zilnic [:D][flo]

 

_______________________________

 

[surf] delfinasul Hannah Isabela id="red">(19.06.2010)

[majoreta] printesita Anca-Mariaid="purple"> (26.06.2001)id="size3">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui simplyana_m
RODYKA, io-s cu 2 zile "mai veche" pe-aici, asa ca te intampin eu, si zic: bine ai venit![flo][flo][flo]Ti-am admirat printesele! [olala][olala][olala]
align="right" id="quote2">multumesc de primire [pup]pupam si pe Luca [pup]_______________________________[surf] delfinasul Hannah Isabela id="red">(19.06.2010)[majoreta] printesita Anca-Mariaid="purple"> (26.06.2001)id="size3">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui simplyana_m
Ma uit pe geam si vad niste fulgi lesinati! E un fel de "ninge"![wow] Oare, vom avea zapada de craciun? [bis][bis][bis][cubrad][cubrad][cubrad][aho][aho][aho]http://www.lucamic.blogspot.com/
align="right" id="quote2">eu sigur n-o sa am zapada de Craciun, decat daca merg eu la ea...[:D]_______________________________[surf] delfinasul Hannah Isabela id="red">(19.06.2010)[majoreta] printesita Anca-Mariaid="purple"> (26.06.2001)id="size3">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...