Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Viata in Germania (56)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui vikinga
Venisem sa intreb de Yasmine si m-am luat cu petrecerile[:D]: Cum iti este graviduto? In pline greturi:)? Ori au mai trecut? Cind ai programarea pt amnio? Vikinga [gravi]23+ cu cei mai frumosi vikingi: Nadja si Aldo
Azi la 8:30 am programarea pt amnio, in rest , nu mai am greturi, sunt bine, fac burta, dar ma lupt cu o lipsa acuta de pofta de mancare, va spun cum a fost, dupa-amiaza. >>Daruieste lumii un zambet shi toata lumea iti va zambi!<< Charlie Chaplin Corinna, Andreas Noël, Yasmin Serena si samburelu mititelu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ziua buna,fetele! Multumesc mult pt pumnii strinsi [flo][pup]. La conferinta a fost bine:joi am avut prezentarea lucrarii pt un premiu(au fost 2 premii dar s-a acordat doar unul,unei italience de la Univ.din Napoli)iar vineri a fost prezentarea din cadrul conferintei.A fost f interesant,practic imi doresc sa fac asta mai departe,imi face mare placere.Nu o sa scriu pe forum cum s-a chemat meeting-ul desi e usor de gasit pe net [:D],e totusi prea public [:D]. Corinna si Anda Banu,felicitari pt fetite [flo],sa aveti sarcini usoare si fara probleme in continuare. Anul viitor e anul fetitelor [:D],am vazut ca si Vikinga e viitoare mamica de fetita [:)]. Daca tot mi-am petrecut ultimele zile pe la Gasteig,am vazut ca pe 19 sept e concert cu Ghe Zamfir iar pe 27 e zi culturala romaneasca,participa si Ion Caramitru. Succes celor care au inceput scoala sau care incep marti,ca noi!Note bune si multe realizari! Alina,mami de 2 copii minunati
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

felicitari fetelor pentru fetite! [pup] [URL="http://good-times.webshots.com/photo/2354379010100816331LiDLUL"]poza cu noi[/URL] [URL="http://good-times.webshots.com/album/558226232sJMJER"]poze diverse[/URL] [URL="http://www.facebook.com/album.php?aid=858&id=1727991987&l=2395a72935"]aprilie 2009[/URL] [marinar] Simona, mama Antoniei (27.06.1998)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...