Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ce mai stiti de Barbye?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 118
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Mirela draga,[pup] si [flo] pentru lectia de viata pe ne-o dai. Ma rog si eu sa iti poti "primi darul inapoi" pentru ca meriti pe deplin si la fel ca si Iov sa primesti in dublu tot ce ai pierdut. Narcis George [bonjovi] si Narcisa "Nu lasati sa treaca o zi fara sa zambiti." http://pg.photos.yahoo.com/ph/smnarci2000/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am avut de facut cateva analize..de control a aparut cifoza, scolioza ...si a iesit ceva ce unde am avut fractura: la acest nivel se prezint o modificare de morfologie deviata la stg , crescuta in dimensiuni de 25 mm cranio caudal/ 11 mm transversal/ 8 mm antero posterior ce inlocuieste structura normala a coloanei.[q][q] Duminica medicul e de garda sper ca reusesc sa vorbesc cu el.Mie nu prea imi suna bine ,,crescuta|" ca eu nu i-am dat ingrasamant. Dupa cum mi-a spus la tel treb sa fac CT si mielografie. Astea nu ar fi nimica dar parca vad ca ajung la cutit....biopsii, dar de data asta ii cer cutitul ca amintire....De murit nu mor ca ar fi prea simplu si dupa ce m-am chinuit atata no fi nebuna aia cu coasa sa ma viziteze.........sa indrazneasca doar..Va pup si tin la curent...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mirela de mult nu mai stiam nimic de tine...pana azi cand am dat peste acest topic.Vreau sa sti ca nu esti singura noi suntem alaturi de tine sa te sustinem macar....moral! Capul sus si putere de lupta in continuare! Anto "Stau pe DC si asta imi ocupa tot timpul!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...