Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Condica Salajencelor [96]


Recommended Posts

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Fetelor, [pup] io cu pregatelile de nunta. [:D]

Ia daca vreti sa vedeti tortul de nasa asta e. Azi l-am dus ca maine trebuie sa mergem dupa fina in alt sat si nunta e in altul deci nu putem umbla cu tortul dupa noi. Daca asa se obinuieste... [alcool] Maine e ziua finului si eu o sa ii fac cadou tortul [:D] Va dati voi seama de pasiunea lui [:D]

 

Va [pup] si mai pove.

Olimpia, lasa ca ne vedem la toamna, nu cred ca e momentul daca Alex a fost operat. [pup] sa ii treaca si sa se faca bine iute.

 

Dulciuri

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Olim, dar pentru ce l-au operat pe Alex al tau?

 

Adriana, ma bucur ca ati scapat de ghips!

 

Bia, asa drag mi-i puiu' asta zici ca nu-s normala: trec pe linga el si ma aplec sa il miros si-l pup, asa, din senin.Imi place cum miroase.

Azi l-am curatat in urechi, am cumparat o solutie speciala ieri cind am fost la medic.Am intrebat cum se face si mi-au aratat, cu cite o bucata de vata pe care pun lichidul acela, doar atit, fara betisoare de urechi sau altceva solid.M-am trezit de dimineata la 8 si m-am dus la magazin pe jos, vreo 2 blocks, sa ii cumpar lesa, zgarda, farfurii de mincare si de apa, perie, jucarii, biscuiti, oase, pentru curatat dintii, pentru ros, pentru tot felul...

Ieri am fost toata ziua cu el,ne-am jucat, am dormit cam o ora de amiaza cu el pe burta, l-am urmarit peste tot, sa vad cind si unde face pisu si caca, l-am invatat sa vina cind il chem pe nume. Mi-am printat tot felul de articole despre rasa lui, despre ingrijire, nutritie, etc.Aseara pe la 9,30 deja eram rupta de oboseala, parca nu stiu ce as fi lucrat.

No, cam astea-s noi pe la noi.E 4th of july weekend, dar eu de miine incep saptamina de lucru...O sa petreaca doar colegu si catelu.

 

 

Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind.

 

- Dr. Seuss

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

Multam de cafea Adriana!

Cu dieta ok, si eu am mancat aseara un pic mai multa inghetata decat era necesar [:D]..da no, am fost la carbo..

Nici eu nu ma cantaresc pana joi dimineata, dupa a doua tura de fructe. Azi am fructe...ultima opara aveam 61 de kg, deci am dat vreo 2.5 kg, iar colegu (care se cantareste zilnic) are 97 si ceva, dar el a plecat de pe la 103-104. Deh, e barbat, si are si de unde, asa ca merge mai usor.

Azi probabil ma duc iar la badon, sa mai alerge stefan pe acolo si sa se joace cu cateii...mai vedem. Tre sa dau o fuga si la cumparaturi....mi s-au terminat si detergentul, si pasta de dinti, si samponul...dar o sa imi iau la cutie mica, astept bonurile

 

diana [mamica] de [copil]IANIS STEFANid="blue"> 14 mai 2007

 

Varsta lui Ianis

Torturi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oti, fain tortul..ce buna idee sa faci un tort neconventional...

Eu de ziua mea o sa zic pas la torturi, nu o sa fiu in Zalau, o sa ajung doar seara...si oricum nu am bani de sarbatorit.

Probabil ca ne vom tine (eu si colegu) ziua impreuna, pe la sfarsitul lunii, asa sa fie la mijloc, oricum amandoi facem 30 de ani, asa ca probabil asta e cea mai buna idee.

 

diana [mamica] de [copil]IANIS STEFANid="blue"> 14 mai 2007

 

Varsta lui Ianis

Torturi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sigur o sa aiba Adriana...si eu am facut o tura de 43 de minute de Turbo Sculpt, si vreo 10 de Cardio, cu pauze de mami pipi, mami caca, mami aide m#259;ica...adica sa ma duc sa ii dau mancarica...zice precum poezia..mancarica...

Acum a fost mama pe aici si mi-a adus cadoul pentru ziua mea in avans [:D], si l-a dus si pe Stefan cu ei la tara sa ma pot desfasura eu aici, ca am de calcat o gramada, de aspirat, spalat...programul artistic de sambata..

Hai sa va spun ce mi-a adus mama: ii spuneam la telefon ca atunci cand se termina una, se trmina toate...ca acu mi s-au terminat si banii, si detergentul, si pasta de dinti, si samponul...si mi-a adus detergent, mi-a adus legume (rosii, ardei, castraveti), 3 pungi de carne de porc de la congelator, iar cadoul propriu zis a fost un set de perdele, o aplica pentru copii pentru camera lui Stefan, ca acolo n-am decat un bec simplu, fara nimic, o trusa de pensule pt machiaj si 1 mil de lei, sa fac ce vreau cu ei [:D]

 

diana [mamica] de [copil]IANIS STEFANid="blue"> 14 mai 2007

 

Varsta lui Ianis

Torturi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multam de cafea Adriana!

Noi pe acasa, pe la plimbare, o sa ma duc si la mama sa ma vopseasca si sa imi dea niste scoaca...vreau sa fac si eu pe ziua de carbo strudelulu ala cu branza si visine, ce l-a facut Oti. Si din 3-4 suluri cate imi ies o sa las si acasa, o sa ii duc si verisoarei mele maine, cand vine din spital, si o sa-i dau si mamei. Asta ca sa nu-l mancam noi pe tot. [:D]

 

diana [mamica] de [copil]IANIS STEFANid="blue"> 14 mai 2007

 

Varsta lui Ianis

Torturi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata!!!!!!!!![:D]ioi ca-i dupa masa, deci buna ziuaaaaaa[pk].

 

nu va speriatio.m-am jucat cu subiectele vechi.daca vreti sa stiti de ce [:D]ofer raspunsu pe pm.ptr dusman spun ca de chichi[:D].

 

nanase cum fu la ospat?asteptam poze si torttttttttt[pofta].

 

Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]!

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...