Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Condica Salajencelor [96]


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui Bimilit
Citat:
citat din mesajul lui livya
Citat:
citat din mesajul lui Bimilit
Citat:
citat din mesajul lui livya
buna seara!ce mai faceti?[:)]
align="right" id="quote2">[olala][olala] lume noua.unde ai disparut duamna?te-am speriat noi?Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]!
align="right" id="quote2">nu draga,dar nu am mai intrat de piciu asta,cateodata ma dispera [bang],ca vrea si el la calculator,apoi toate mi le inchide pe aici,tastatura mi-o distruge,vai,vai...[bang]
align="right" id="quote2">[s] la multi ani!!![s] scumpicului tau.sa creasca sanatos,voinic ,voios.tie rabdare ,ca acu urmeaza greau[:D].Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]!
align="right" id="quote2">multumesc draga!da asa e ,vine greu pe mine amu,da nu stiu de unde oi scoate mai multa rabdare,ca nu prea e[:D][bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui silvana_salajan
Strudelu e gata. Io nu m-am copt ca am cuptioru afara [:D]Biaaa, io nu ma ienervai, da zau daca eu am facut asa. De la mine nasii (si nu numai) or plecat cu prajituri pentru tot blocu. Amu noa, lasa ca si asa suntem grasi destul [:D] nu e bine sa mancam atatea dulciuri [:D]Dulciuri
align="right" id="quote2">ete na[:D].si io care credeam ca maine ne indopi cu praji si tortan di la nunta.of mai, mai.Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui livya
Citat:
citat din mesajul lui Bimilit
Citat:
citat din mesajul lui livya
Citat:
citat din mesajul lui Bimilit
Citat:
citat din mesajul lui livya
buna seara!ce mai faceti?[:)]
align="right" id="quote2">[olala][olala] lume noua.unde ai disparut duamna?te-am speriat noi?Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]!
align="right" id="quote2">nu draga,dar nu am mai intrat de piciu asta,cateodata ma dispera [bang],ca vrea si el la calculator,apoi toate mi le inchide pe aici,tastatura mi-o distruge,vai,vai...[bang]
align="right" id="quote2">[s] la multi ani!!![s] scumpicului tau.sa creasca sanatos,voinic ,voios.tie rabdare ,ca acu urmeaza greau[:D].Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]!
align="right" id="quote2">multumesc draga!da asa e ,vine greu pe mine amu,da nu stiu de unde oi scoate mai multa rabdare,ca nu prea e[:D][bang]
align="right" id="quote2">o scoti din buzunarasu secret [:D].ala de la inimioara.Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[batetoba][batetoba]

 

'neata natiune!!!!!!!!!!

 

[cafea][pepsi][cit] stixuri si covrigi ptr tuata gasca.

 

io cu inca doua forumiste[olala][le stiti voi care] ne destrabalam azi [pk]la vecinii de dincolo .

sa fiti cuminti pan deseara ca va aduc guma si ciocolata.

 

va tzuc apasat pi tate.[pup][pup]

 

Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]!

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Drum bun fetelor! Shopingareala placuta!

Livia, o sa ai rabdare..pe cuvant de mama de copil de 2 ani...nici eu la 1 an nu mai puteam...dar cum zice si bia...ai rezerve de rabdare la inimioara....

Tu Bia, da tu ce crezi, ca numai cu colegu poci pleca...pai daca ar fi dupa el..nu cred ca as iesi degraba din zalau....inclusiv seara la culcare se gandeste pe ce ruta merge maine, care client ii va da comanda, care bani..etc....

Oti, si eu am facut strudelu..pentru marti, ca am carbo...am luat aluat morarita, da pe cuvant ca nu mai iau. Mi-au iesit 5 strudele, dar asa erau de rupte foile...tare greu am lucrat cu ele...plus ca am pregatit umplutura, ar nu am avut timp sa le pun imediat in foi..asa ca mi-au lasat un sirop visinele, cu tot cu grisul...asa ca visinele mele din praji sunt cam acre, asa zice mama, ca eu nu am gustat, pana marti. Siropu a ramas in bol...asta e..data viitoare oi sti mai bine sa nu repet gresala.

Bine fate, va las si fug pana in oras.

Mihaela, ai ajuns acasa?!

 

diana [mamica] de [copil]IANIS STEFANid="blue"> 14 mai 2007

 

Varsta lui Ianis

Torturi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...