Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Condica Salajencelor [96]


Recommended Posts

Ziulica buna!

 

Diana, deci eu n+o sa aflu ce ai facut [q] ca io n-am timp de mess...important e ca a fost bine. [pup] Maine dimineata la 7 avem feribotul, deseara sau la noapte undeva ajungem in Norvegia. Venim inapoi in 16 iulie, mama ajunge in aceeasi zi cu noi, cam in acelasi timp. Ea vine cu avionul, noi cu feribotul, asa ca ne intalnim acasa la noi, ea va lua un taxi pana aici. Cam atat, mergem acum in oras si apoi la facut bagaje. [pup] la toate, ne "vedem" peste o saptamana si ceva.

 

Sa aveti zile faine mai departe! [flo]

 

vorbe de copil...id="Georgia">

id="size1">

Hobbyid="Book Antiqua">

id="right">

calator de profesieid="Book Antiqua">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata! Poftiti la o cafeluta sau la un ceai cald, dupa preferinte! Sau la un pahar cu apa, otet de mere si miere, daca vreti un tonic [:D]

Eu acum o sa ma pun sa fac niste exercitii, sa imi mai "sculptez' un pic muschii...

Voi cum sunteti?

Maria, Elvira, Olimpia...mai dati si voi un semn de viata ca traiti si sunteti bine.

Mihaela, concediu placut..sa te gandesti si la noi...[pup]

Cat despre unde am fost de ziua mea, nu am vrut sa fie asa mare mister...pur si simplu am iesit si eu singura, mi-am luat liber pentru cateva ore de la statutul de "mama", desi gandul tot la Stefan mi-a fost..si am fost doar eu...ca la 30 de ani...

Va pup si sa aveti o zi buna!

 

diana [mamica] de [copil]IANIS STEFANid="blue"> 14 mai 2007

 

Varsta lui Ianis

Torturi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Un tip urmeaza sa iasa la pensie. Nu are dosar, nimic, si merge la Casa de Pensii. Acolo, o tipa ii spune: daca tot nu aveti dosar, descheiati-va trei nasturi la camasa, sa va vedem.

Omul, mirat, se conformeaza. Da, intr-adevar, zice tipa, uitandu-se la el...aveti parul alb...da, aveti vasta pentru pensionare...

Omul nostru vine acasa si ii povesteste sotiei ce a patit. La care ea: Bai prostule, nu te-ai putut descheia inca 2 nasturi mai jos, ca primeai si pensie de handicapat! [:D]

 

diana [mamica] de [copil]IANIS STEFANid="blue"> 14 mai 2007

 

Varsta lui Ianis

Torturi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui dianalaura
Un tip urmeaza sa iasa la pensie. Nu are dosar, nimic, si merge la Casa de Pensii. Acolo, o tipa ii spune: daca tot nu aveti dosar, descheiati-va trei nasturi la camasa, sa va vedem.Omul, mirat, se conformeaza. Da, intr-adevar, zice tipa, uitandu-se la el...aveti parul alb...da, aveti vasta pentru pensionare...Omul nostru vine acasa si ii povesteste sotiei ce a patit. La care ea: Bai prostule, nu te-ai putut descheia inca 2 nasturi mai jos, ca primeai si pensie de handicapat! [:D]diana [mamica] de [copil]IANIS STEFANid="blue"> 14 mai 2007 Varsta lui IanisTorturi
align="right" id="quote2">[cool][cool][cool]Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...