Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Condica Salajencelor [96]


Recommended Posts

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui olim
salutare si de la noi[pup]suntem in spania[pk] deci o sa am mai mult timp de scris, sau cel putin am netu in casa[:D]mai trec[:D]is suparata pe cineva care nu mi-o raspuns la telefoane [zz][zz]
align="right" id="quote2">ioi tu, deci esti in spania, da?auzi lasa tu supararea ca nici tu nu mi-ai raspuns.zici ca ne jucam ca doua coptile[:D].suna una nu raspundea ailalata si tot asa.baga parerile despre romanik.alex e ok?Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui silvana_salajan
Citat:
citat din mesajul lui Bimilit
Citat:
citat din mesajul lui silvana_salajanIs in zona.Dulciuri
align="right" id="quote2">in ce zona?aia crepuscularaid="size3">id="black">[:D]?Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]!
align="right" id="quote2">[:D][bibe][:D]Dulciuri
align="right" id="quote2">bey, ma bagai in ceata di tata.in cezona esti totusi[:D]?Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui dianalaura
tu fete, hai sa va dau o veste mare! In caz ca nu ati observat, am devenit ceva soi de general, am si eu 3 stele rosii!! [pk][pk]Tulai Doamne, in 3 ani (mai putin) am scris peste 1500 de mesaje!E...si m-am mutat, ati vazut?diana [mamica] de [copil]IANIS STEFANid="blue"> 14 mai 2007 Varsta lui IanisTorturi
align="right" id="quote2">moama, de aia ai lipsit tu[:D]?ca te-ai mutata?baga poze din noua locatie.si fa bine si uda stelelea alea[:D].acu esti duamna jeneral[pk].Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Bimilit
Citat:
citat din mesajul lui silvana_salajanAuzi draga, si cum e clima pe coasta aia? [:D] [:-)))]Dulciuri
align="right" id="quote2">curioasa mai esti[:D].vrei sa te muti si tu?id="size3">Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]!
align="right" id="quote2">Acu prospectez piata. Sa vaz unde nu o ajuns criza [:D]Dulciuri
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

alex e bine, amu tuseste da cred ca dupa aeru conditionat din avion[bang]

soacra e opereta de cancer de colon, sa vedem.....

in rest scump tare la voi, viata grea. impresii, fitze la maxim, firme, trend, etc...nu cred ca m-as putea reacomoda sa stau in tara, mi destul o luna pe an, ca am cheltuit cat aici in 2 cel putin[bang][alcool]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui livya
buna fetelor va pun poze cu noi sper sa reusesc,http://s616.photobucket.com/albums/tt242/livia_02_photo/?action=view¤t=imaginifamilie554.jpg
align="right" id="quote2">[olala][olala][olala]ce familie frumoasa.mai, da mihaita e un superb.m-am indragostit de ochisorii lui[olala][olala].Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...