Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietenie la plesneala 56-Ruga de Sanziene[ruga]


Recommended Posts

Miha, shhh, e facuta de Alex [:D]

 

************************************************************************************

Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

 

858 - 2 euro/sms - Cosmote, Orange, Vodafone

 

www.inimacopiilor.roid="red">id="size4">

 

oanaid="purple"> [mamica] de [aerob] Sid="size3">id="purple">Oid="size3">id="pink">Sid="size3">id="teal">Oid="size3">id="green">Nid="size3">id="yellow">Iid="size3">id="red">Cid="size3">id="orange">Aid="size3">id="brown"> (6.06.2007id="size2">id="purple">)

 

 

[yum] asa creste Soniaid="red"> : intr-un an

 

 

[foto]Sid="size3">

www.alexandruconovaru.roid="purple"> , www.helpsonia.comid="purple">

 

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."id="green">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 207
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui kay
Miha, shhh, e facuta de Alex [:D]************************************************************************************Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :858 - 2 euro/sms - Cosmote, Orange, Vodafone www.inimacopiilor.roid="red">id="size4">oanaid="purple"> [mamica] de [aerob] Sid="size3">id="purple">Oid="size3">id="pink">Sid="size3">id="teal">Oid="size3">id="green">Nid="size3">id="yellow">Iid="size3">id="red">Cid="size3">id="orange">Aid="size3">id="brown"> (6.06.2007id="size2">id="purple">) [yum] asa creste Soniaid="red"> : intr-un an[foto]Sid="size3"> www.alexandruconovaru.roid="purple"> , www.helpsonia.comid="purple"> "When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."id="green">id="size2">
align="right" id="quote2">atunci,mai vreau!!!ce face soniuta,copilul rasfatat si alintat,dupa spusele unora?[:D]MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)Blogul lui MihaitaDespre noi,aici!A&MBAZARUL LUI MIHAITA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza si de araboi [:D] Aici vad ca se servesc numai cafele,ma'c sa caut sa vad cine da un nes cu lapte[:D]

 

 

 

Irinaid="purple"> mamica sefului mic Pierre-Sebastienid="teal">

 

 

 

 

 

ageid="green">[aerob]

[foto]

[tv]

*Miracolul nostru*[bebic]id="brown">id="Script MT Bold">id="size3">

 

 

 

***SONIA - docs` did miracles *** id="red">

Si Mihaita,are nevoie de noi!!id="blue">

 

 

 

 

 

****************************************************

"Oamenii,isi strica sanatatea pentru a face bani si apoi,isi cheltuiesc banii pentru a-si reface sanatatea"id="size2">id="teal">

****************************************************

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata!

mai aveti cafea?

ca dupa cum e vrema afara mai ca as dormi toata ziua [:D]

Irina,la voi e o cafea super...tu de ce bei ness?

 

va [pup]pe toate

 

Alaturi de SONIA[floare3]

si MIHAITA are nevoie de noi,BLOGUL LUI MIHAITA[floare3]

si nu in ultimul rand donu'Bodo[floare3]

 

Vio [trombon], mamica lui MIHNEA [avion] viitor "descoperitor" de infinit

 

__________________________________________________

Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Delphinas
mai este [cafea]???vreau si eu [pup] stilatele
[flo]Povestea unui Licuriciid="red">id="size3">Pozeid="blue">, Just Meid="blue">Infertilitatea este o boalaid="red"> Bazar pt Mihaitaid="size3">id="blue"> [sofer] ambitioasaid="navy">

Sa fii domn e o-ntamplare, sa fii OMid="red">id="size2"> e lucru mareid="blue">
align="right" id="quote2">tu vrei a bei toate cafelele?de la mate ti se trage [:D]Alaturi de SONIA[floare3]si MIHAITA are nevoie de noi,BLOGUL LUI MIHAITA[floare3] si nu in ultimul rand donu'Bodo[floare3]Vio [trombon], mamica lui MIHNEA [avion] viitor "descoperitor" de infinit __________________________________________________Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui violeta69
Irina,la voi e o cafea super...tu de ce bei ness?Alaturi de SONIA[floare3]si MIHAITA are nevoie de noi,BLOGUL LUI MIHAITA[floare3] si nu in ultimul rand donu'Bodo[floare3]Vio [trombon], mamica lui MIHNEA [avion] viitor "descoperitor" de infinit __________________________________________________Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
align="right" id="quote2">Asa e,avem o cafea extraordinar de buna aici.Mie nu-mi place cafeaua de cand ma stiu.Rareori beau cafea,dar nu dimineatza.Nu-mi place decat cea facuta la filtru.Inainte sa am filtru de cafea,l-am innebunit pe Sami ca eu vreau filtru,ca eu beau zilnic cafea la filtru [:-)))] si acum zace filtru p'an bucatarie [:-)))]Irinaid="purple"> mamica sefului mic Pierre-Sebastienid="teal"> ageid="green">[aerob] [foto][tv]*Miracolul nostru*[bebic]id="brown">id="Script MT Bold">id="size3">***SONIA - docs` did miracles *** id="red">Si Mihaita,are nevoie de noi!!id="blue">****************************************************"Oamenii,isi strica sanatatea pentru a face bani si apoi,isi cheltuiesc banii pentru a-si reface sanatatea"id="size2">id="teal">****************************************************
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si de la mate si de la caldura si de la tantzari care am zis ca ma killeresc toata noaptea

vai mie...cat am de calcat...si am pus sa fac ardei copti pe grill [:D]

 

[flo]Povestea unui Licuriciid="red">id="size3">

 

Pozeid="blue">, Just Meid="blue">

Infertilitatea este o boalaid="red">

 

Bazar pt Mihaitaid="size3">id="blue">

 

[sofer] ambitioasaid="navy">


Sa fii domn e o-ntamplare, sa fii OMid="red">id="size2"> e lucru mareid="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vero,se gaseasc aparate pt tantari [:D]

imi amintesc prin anii '90 cand eram si io mai tanara si invatam pt sesiune,avem tantari acasa si ca sa nu ma mai omoare noapte mai bine invatam,dar pe urma eram chiauna toata ziua(ma rog,toate zilele [:D]) asa ca...dormiti noaptea[:)]si invatati ziua [pk]

 

Irina,fa si tu nesu' la filtru [:D]

 

 

 

Alaturi de SONIA[floare3]

si MIHAITA are nevoie de noi,BLOGUL LUI MIHAITA[floare3]

si nu in ultimul rand donu'Bodo[floare3]

 

Vio [trombon], mamica lui MIHNEA [avion] viitor "descoperitor" de infinit

 

__________________________________________________

Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...