Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietenie la plesneala 56-Ruga de Sanziene[ruga]


Recommended Posts

hallo stilatelor! luati de'acilea[cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea]

 

Mishooooo, in sfarsit![pup] traiesti bre?!!

musai obligat sa faci ceva cu programul....la servici daca nu ti-au facut aia statuie, laso incet, langsame, cum zice neamtul. acasa cand te returnezi, rezolva priortiatile zilnice, .....le stabilesti tu care, apoi schimba ora de somn mai devreme, cu cateva minute zilnic....

fa-i tu program la copil, ca daca iti face el tie....clachezi. iar in uichend rezolvi nerezolvatele de peste saptamana. solutii miraculoase si luminoase nu sunt, dpeinde numai de modul de organizare. asea e in primii ani, pana mai creste printisorul, pana va adaptati unii cu altii. copii necesita multa implicare, deci implicit renuntari!

ma intelegi care'va'sa zica?![pk]

 

Mihaela (agent 007) ce mai faceti voi? ce face Mihaita? tu? cum esti cu sanatatea?

 

Koky....sa-ti traiasca motatul! baiat destept, s-a orientat ce sa ia de pe tava...[pup]

 

Delfi, tu ce faci dulceata? tot pentru Max....?

 

restul fetelor, [pup][pup][pup][pup][pup][pup] fara numar.

a, nastere usoara Andatei! copil sanatos si cat mai putina suferinta acuma la nastere.

 

va pupacesc. [pup]

 

 

 

 

Unii oameni au petrecut o viata intreaga si au adunat averi facand lucruri firesti, nefiresc de bine!id="purple">

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 207
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

eu tot pt max...le-am gatit de editat, acum la taiat cu ele.

darmaine ma duc si le tai la ghilotinala munca.

acum ma duc la film...cine mai merge? e noul film a lui corneliu porumboiu...sper sa fie frumos.

Doamne de cand nu am mai fost la film...ultima data am fost, cred, prin anu 2 de facultate...si pana atunci nu mai fusesem de ceva vreme

 

[flo]Povestea unui Licuriciid="red">id="size3">

 

Pozeid="blue">, Just Meid="blue">

Infertilitatea este o boalaid="red">

 

Bazar pt Mihaitaid="size3">id="blue">

 

[sofer] ambitioasaid="navy">


Sa fii domn e o-ntamplare, sa fii OMid="red">id="size2"> e lucru mareid="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mihaela77O
aida,cand ziceai ca vi la constanta?eu saptamana viitoare am musafiri de la slobozia,mari paun cu ema...
align="right" id="quote2">zau ca habar nu am cand ajung , dar trebuie sa ajung [:D]andata [majoreta][majoreta] nastere usoara si sa fi-ti sanatosi [majoreta]____________________________________________ Alaturi de Sebi id="red">id="Comic Sans MS">____________________________________________Aida ... 28+ ... cicaPoze cu noi[flo]Licurici, te iubesc cu toata fiintaid="purple">id="Script MT Bold">"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine [:(]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac
Citat:
citat din mesajul lui mihaela77O
aida,cand ziceai ca vi la constanta?eu saptamana viitoare am musafiri de la slobozia,mari paun cu ema...
align="right" id="quote2">zau ca habar nu am cand ajung , dar trebuie sa ajung [:D]andata [majoreta][majoreta] nastere usoara si sa fi-ti sanatosi [majoreta]____________________________________________ Alaturi de Sebi id="red">id="Comic Sans MS">____________________________________________Aida ... 28+ ... cicaPoze cu noi[flo]Licurici, te iubesc cu toata fiintaid="purple">id="Script MT Bold">"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine [:(]
align="right" id="quote2">oricum,sa dai de veste..poate reusim sa ne intalnim![pup]MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)Blogul lui MihaitaDespre noi,aici!A&MBAZARUL LUI MIHAITA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Delphinas
Citat:
citat din mesajul lui mihaela77Otanta,m-a rugat sa va spun ca are ceva probleme si nu se simte in stare sa posteze...va pupa pe toate!...insa eu am uitat sa va spun...[bang][bang][bang]
align="right" id="quote2">ai scurgeri de memorie?? ia-te de manauta cu max...[:D]
[flo]Povestea unui Licuriciid="red">id="size3">Pozeid="blue">, Just Meid="blue">Infertilitatea este o boalaid="red"> Bazar pt Mihaitaid="size3">id="blue"> [sofer] ambitioasaid="navy">

Sa fii domn e o-ntamplare, sa fii OMid="red">id="size2"> e lucru mareid="blue">
align="right" id="quote2">adica,vrei sa spui ca v-am mai spus?[bang]e,clar..problemele de la mansarda sunt mari....MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)Blogul lui MihaitaDespre noi,aici!A&MBAZARUL LUI MIHAITA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

kari,sarut mana de intrebare...sunt bine...probleme mai mari la mansarda,dar alea cred ca nu mai au leac....cat despre mihaita...nebunii,la greu...mai devreme o calarea pe sasha(n-am apucat sa fotografiez)..de obicei nu il las la baie(se spala cu apa din wc,mananca sapun),decat cu mine...ieri avand treaba in bucatarie,aud usa la baie..si strig"iesi din baie ca te mananc"...el ca niciodata s-a conformat...cand ma duc la baie,facuse un kk in wc..si acum saracu'statea si astepta pe vine(ii mai venea sa faca kk)..si terapie la greu..macar cat vom mai putea(financiar vorbind)...

 

 

 

 

MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)

Blogul lui Mihaita

Despre noi,aici!

A&M

 

 

BAZARUL LUI MIHAITA

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La mine pe usa scrie S A N A T O R I U!

Ma trezesc io se culca Alex, se trezeste Alex, se culca tac'su, se scoala tac'su, se culca ma'sa, se scoala ma-sa, se culca Alex [alcool]

 

Ma duc sa ma pensionez [pk]

 

****************************************************************

 

[ruga] Drum bun, licurici iubit!id="size4">id="green"> [ruga]

 

O inimioara are nevoie de voi!id="red"> / Blogul cu ingerasiid="teal">id="Lucida Console">

 

POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!id="orange">id="Comic Sans MS">id="size3">

 

Mishaid="red"> mami fericita de [copil] Alexandru (14.03.2008)id="blue">

 

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui misha71
La mine pe usa scrie S A N A T O R I U!Ma trezesc io se culca Alex, se trezeste Alex, se culca tac'su, se scoala tac'su, se culca ma'sa, se scoala ma-sa, se culca Alex [alcool]Ma duc sa ma pensionez [pk]
****************************************************************
[ruga] Drum bun, licurici iubit!id="size4">id="green"> [ruga]O inimioara are nevoie de voi!id="red"> / Blogul cu ingerasiid="teal">id="Lucida Console"> POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!id="orange">id="Comic Sans MS">id="size3">
Mishaid="red"> mami fericita de [copil] Alexandru (14.03.2008)id="blue">excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]
align="right" id="quote2">dar mamaia lui alex?sau ea nu mai doarme deloc,va pazeste?[:D]MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)Blogul lui MihaitaDespre noi,aici!A&MBAZARUL LUI MIHAITA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup] mahalaua! nu v-am uitat, parol... si cand mai am energie, ma mai gandesc la voi si va trimit toate gandurile bune care-mi trec prin cap! fara numar si nominalizare, va pup si va imbratisez pe toate, sper ca sunteti toate sanatoase si fericite! [pup]

 

 

p.s. Mi-a soptit mie o pasarica pe care o pup special si-n plus ca Andata e pe cale sa nasca. De-abia astept sa vad poze cu bebe frumos si sanatos!!

 

 

[pup] si sa fiti iubite!

 


I love you in the way I understand love.

I love you in my own peculiar wayid="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...