Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietenie la plesneala 56-Ruga de Sanziene[ruga]


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui mihaela77O
kari,sarut mana de intrebare...sunt bine...probleme mai mari la mansarda,dar alea cred ca nu mai au leac....cat despre mihaita...nebunii,la greu...mai devreme o calarea pe sasha(n-am apucat sa fotografiez)..de obicei nu il las la baie(se spala cu apa din wc,mananca sapun),decat cu mine...ieri avand treaba in bucatarie,aud usa la baie..si strig"iesi din baie ca te mananc"...el ca niciodata s-a conformat...cand ma duc la baie,facuse un kk in wc..si acum saracu'statea si astepta pe vine(ii mai venea sa faca kk)..si terapie la greu..macar cat vom mai putea(financiar vorbind)...
align="right" id="quote2">uf, draga de tine...io ma gandeam zilele trecute sa deschid un subiect ....unul despre nevoia de ajutor ptr voi....despre nereusita mea in ceea ce am vrut sa fac...unul cu frustrari si nemultumiri in sensul asta...dar m-am lasat pagubasa cand vad atata intoleranta pe forum si punere la colt pentru orice...ma apca furia si neputinta ca nu pot face nimik, ca cei de la care speram ceva, nu-mi raspund...ca viata este asa nedreapta cu cei care nu merita...ca cei care pot face intradevar ceva, dorm somnul nesimtirii si al ignorantei...nici in Germania nu-s toate roze si blonde, dar macar lucrurile vitale si esentiale, sanatatea, educatia, etc, etc sunt puse la punct si te poti baza pe un sistem care tine cu omul de rand...am vazut zilele trecute pe net stiri la Prima, despre sistemul de sanatate in Ro....m-a luat cu transpiratii reci si desigur furie..[bang]hai ca nu vreau sa va stric ziua, e duminica, fiecare incearca sa se relaxeze...iertati-mi furia de mai sus.....Unii oameni au petrecut o viata intreaga si au adunat averi facand lucruri firesti, nefiresc de bine!id="purple">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 207
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

up!!!

kari,relax....stiu tu esti o draguta...ai incercat....mai stiu si ca daca depindea numai de tine,sigur se rezolva![pup]

mancati o inghetata cu mine?

gata,ne pregatim de plimbarica!

see you later![pup]

 

 

 

 

MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)

Blogul lui Mihaita

Despre noi,aici!

A&M

 

 

BAZARUL LUI MIHAITA

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui devoska
Cine te-a suparat, vero? Uite aici [flo] si un [pup] sa treaca supararea.Eu am ajuns in Romania. [pk]
align="right" id="quote2">[wow] [wow] unde esti tu??? in Romania?? si eu nu te vad?nu m-a enervat nimeni, doar ca ma dor ochii de singuratate...max se uita la un film ce l-am vazut de n ori si chiar daca e cu alt amant al meu, tot nu vreau sa ma uit.
[flo]Povestea unui Licuriciid="red">id="size3">Pozeid="blue">, Just Meid="blue">Infertilitatea este o boalaid="red"> Bazar pt Mihaitaid="size3">id="blue"> [sofer] ambitioasaid="navy">

Sa fii domn e o-ntamplare, sa fii OMid="red">id="size2"> e lucru mareid="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui devoska
Cine te-a suparat, vero? Uite aici [flo] si un [pup] sa treaca supararea.Eu am ajuns in Romania. [pk]
align="right" id="quote2">[zz] o sa ma duc si eu la plimbare[testoasa]Unii oameni au petrecut o viata intreaga si au adunat averi facand lucruri firesti, nefiresc de bine!id="purple">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mihaela77O
up!!!kari,relax....stiu tu esti o draguta...ai incercat....mai stiu si ca daca depindea numai de tine,sigur se rezolva![pup]mancati o inghetata cu mine?gata,ne pregatim de plimbarica!see you later![pup]MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)Blogul lui MihaitaDespre noi,aici!A&MBAZARUL LUI MIHAITA
align="right" id="quote2">EU, EU, EU, vreau inghetata!!!! [pofta]din aia cu caramel. Delfino, vezi tu ce facura fetele astea? s-au dus care incotro...vin, vin....ma cheama hasbandul....drea'k nu poa sa-si puna in farfuria aia nik'.[alcool]Unii oameni au petrecut o viata intreaga si au adunat averi facand lucruri firesti, nefiresc de bine!id="purple">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...