Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietenie la plesneala 56-Ruga de Sanziene[ruga]


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui Delphinas
kari tu unde te duci?
[flo]Povestea unui Licuriciid="red">id="size3">Pozeid="blue">, Just Meid="blue">Infertilitatea este o boalaid="red"> Bazar pt Mihaitaid="size3">id="blue"> [sofer] ambitioasaid="navy">

Sa fii domn e o-ntamplare, sa fii OMid="red">id="size2"> e lucru mareid="blue">
align="right" id="quote2">incalec pe matura....ma duc spre Saturn, ca la Venus e ocupat.[alcool]gata, s-a potolit copilul nr 3! si-a pus singur. [pk] (de mancare)Unii oameni au petrecut o viata intreaga si au adunat averi facand lucruri firesti, nefiresc de bine!id="purple">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 207
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

aham...pai si eu am dat mitralierele jos...ce se cheama lenea asta ca nu poate sa isi puna singur in farfurie??? ei haaa...

cunosc pe cineva care acum hraneste 2 moldoveni [pk] [pk]

 

[flo]Povestea unui Licuriciid="red">id="size3">

 

Pozeid="blue">, Just Meid="blue">

Infertilitatea este o boalaid="red">

 

Bazar pt Mihaitaid="size3">id="blue">

 

[sofer] ambitioasaid="navy">


Sa fii domn e o-ntamplare, sa fii OMid="red">id="size2"> e lucru mareid="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

crosetati capitol nou ca eu ma duc la patu conjugal...poate iese ceva seara asta...[:D]

 

[flo]Povestea unui Licuriciid="red">id="size3">

 

Pozeid="blue">, Just Meid="blue">

Infertilitatea este o boalaid="red">

 

Bazar pt Mihaitaid="size3">id="blue">

 

[sofer] ambitioasaid="navy">


Sa fii domn e o-ntamplare, sa fii OMid="red">id="size2"> e lucru mareid="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

He-Heiiii

A aparut Misha [:D]

Pai tu ce te-asteptai mama draga? Normal ca te ia de proaspata. Si nu, nu prea se termina. Doar te inveti tu cu programul [:D]

De ex. Azi am fost la tara. Si venim obositi pe la 9 seara. Si ma gandesc eu ca as putea sta ceva pe net pana la 10 cand culcl copilul. Ei bine copilul vrea el sa se joace. Ok, o las. Apoi vrea sa "se culce" devreme. Ma mir toata, ea sustine ca moare de somn. Ma duc ca fraiera sa-i citesc "un pic". Un pic se fac 2 capitole (cca. 30 de pagini). Evident ca m-am revoltat dupa un capitol si am zis "suficient" dar nah ... pana la urma am cedat. Am gura uscata si ... uite cat e ceasul ...

 

Edit:

Iulia - foarte tare taiatul motului [:D]

[pup] toate fetele.

 

Sorana si Monica (in curand scolarita)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[cafea] [cafea] in treacat de la munca...doar decupez ceva si back home...la capsat [bang]

 

[flo]Povestea unui Licuriciid="red">id="size3">

 

Pozeid="blue">, Just Meid="blue">

Infertilitatea este o boalaid="red">

 

Bazar pt Mihaitaid="size3">id="blue">

 

[sofer] ambitioasaid="navy">


Sa fii domn e o-ntamplare, sa fii OMid="red">id="size2"> e lucru mareid="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata

Am revenit la munca cu un chef nebun pentru ca mai vin pana joi si de vineri la mare!!!!!!!!!!!

Asa ca Miho,Gabi stati pe acasa ca vin[pup]

 

anca [mamica] de [bibe] Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)

poze si filmuletepovestea nasterii

eu sunt Maria

Montaje Mariuca

 

Are mama o ratusca...

an1 si an2id="red">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ancadragoman
NeataAm revenit la munca cu un chef nebun pentru ca mai vin pana joi si de vineri la mare!!!!!!!!!!!Asa ca Miho,Gabi stati pe acasa ca vin[pup]anca [mamica] de [bibe] Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)poze si filmuletepovestea nasteriieu sunt MariaMontaje MariucaAre mama o ratusca...an1 si an2id="red">
align="right" id="quote2">'neata...ai schimbat data?te asteptam...noi avem sedinta cu coordonatoarea.....MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)Blogul lui MihaitaDespre noi,aici!A&MBAZARUL LUI MIHAITA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hallo...stilatelor....

 

mai e cafea si pentru mine? sau va dau eu intai? luati de aici, ca Delfi zgarcita a dat doar o carafa[cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea]

 

agent 007, numaru matale de mobil e cel de pe saitul vostru? si cat de departe e Navodari de voi? poti ajunge acolo la o adika?

 

vezi Sorana? invata copilul sa citeasca, ca sa scapi de citit 'enj de pagini....(uite cine vb? io care citeam....) da si dupa ce invata sa citeasca, tot ai sa-i mai citesti! vezi tu! io si acum mai bag cate o citire, cateodata....sa vezi ce le place...

 

aseara am vb cu papa al meu...nu mi-a dat vesti bune deloc. mamanu are pericardita uscata (in traducere). doftorii zice ca trebuie operatie, mamanu zice ca nu. papa zice ca da. io si restul natiunii zicem ca da. uf....se mai duc si la alta clinika, sa mai ceara parerea altui medic. asea ca io am crosetat idei mortuare azi noapte....

 

acum ma duc sa ma ingrop in hartoage, sper sa ma limpezesc la creieri....daca nu ma apuc de munca partiotica.

 

sa aveti o zi cat mai buna!

 

 

PS, cineva mai desteapta sa faca capitol nou, ca pe mine ma depaseste tehnologia asta...

 

 

 

 

Unii oameni au petrecut o viata intreaga si au adunat averi facand lucruri firesti, nefiresc de bine!id="purple">

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...