Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Nazdravani de august-septembrie 2003 (iunie.2009)


Recommended Posts

Carmen, inteleg perfect cum sta treaba cu pozele. Mi-ar face placere sa-l revad in poze pe Alex.

Trimit adresa pe PM imediat.

 

Nu stiu daca maine voi putea intra pe net. Incerc sa planific ceva frumos pentru Cosmin, surpriza, fiindca maine e aniversarea casatoriei noastre.

Tocmai de aceea, urez de acum

LA MULTI ANI, ALEX! [flo]

LA MULTI ANI, SARA! [flo]id="red">

 

________________________

Danielaid="red"> mamica de Oana Mariaid="red"> (2 sept. 2003) si Roxana Elenaid="red"> (7 febr. 2006)

Alte poze si filmulete

SPIRIDUSI DE IANUARIE-FEBRUARIE 2006

NAZDRAVANI DE AUGUST-SEPTEMBRIE 2003

id="size1">id="Trebuchet MS">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[s] Alexid="blue">!!!!

[s] Saraid="red">!!!!

Petreceri frumoase va dorim si mult noroc in viata! [pup]

 

Carmen, daca se poate , vreau si eu poze cu Alex si cu voi. mihaela_s20@yahoo.com

 

ps. Cristina, poti te rog sa pui lista cu aniversari pe prima pagina, mi-ar fi mult mai usor sa stiu aniversatii de zi cu zi, mai ales lunile astea doua. [flo]

 

fii alaturi de Mihaitaid="Book Antiqua">id="maroon">id="size4">

 

vid="red">oid="purple">rid="blue">bid="maroon">e id="teal"> did="green">eid="purple"> cid="navy">oid="red">pid="orange">iid="limegreen">lid="blue">...id="Georgia">

id="size2">

Hobbyid="Book Antiqua">

id="right">

calator de profesieid="Book Antiqua">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

carmen, pune pozele in arhiva pe transfer si da si tu linkul [:D]. astept si eu pe mess.

 

in alta ordine de idei, ma pregatesc sa plec la tara, ca ai mei copii stau lipiti de poarta de azi dimineata. si inainte de plecare, un [pup] pentru sarbatoritii zilei de maine, Alexid="blue"> si [flo]Saraid="red">.

 

sper luni cand vin sa vedem si niscai poze, fie le si pe mail. :).

 

mihaela, subiectele nu se mai pot edita, decat in nu stiu cate ore de cand le-ai scris. dar inca merge http://nazdravani.ro/cine_sunt.htm . nu stiu prin ce minune, nu ni l-au sters inca de pe server, desi nu-l mai platim de 2 ani. dar nici nu mai am acces la el din pacate.

 

si uite cum ma luam cu vorba, uitam sa pup toate mariile si marioarele, ca maine e sarbatoare.

 

ps: ce mai facem cu intalnirea? nu-si mai da nimeni cu parerea? eu as vota tot cu 12-13, ca nu stiu cand aduc copiii de la mama... hai pls, locul e mai putin important, noi sa fim liberi sa ne strangem. id="red">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cristina, eu pot modifica un subiect pe care l-am deschis in mai...incearca si tu, nu cred ca mai e valabila chestia...nu de alta, dar ar fi usor sa le gasesc aici [flo].

 

fii alaturi de Mihaitaid="Book Antiqua">id="maroon">id="size4">

 

vid="red">oid="purple">rid="blue">bid="maroon">e id="teal"> did="green">eid="purple"> cid="navy">oid="red">pid="orange">iid="limegreen">lid="blue">...id="Georgia">

id="size2">

Hobbyid="Book Antiqua">

id="right">

calator de profesieid="Book Antiqua">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI de Sf. Maria celor care astazi isi sarbatoresc ziua numelui!id="red">

 

Weekend placut tuturor!

 

________________________

Danielaid="red"> mamica de Oana Mariaid="red"> (2 sept. 2003) si Roxana Elenaid="red"> (7 febr. 2006)

Alte poze si filmulete

SPIRIDUSI DE IANUARIE-FEBRUARIE 2006

NAZDRAVANI DE AUGUST-SEPTEMBRIE 2003

id="size1">id="Trebuchet MS">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cris, eu sunt ok cu intalnirea, hai sa ne adunam si sa ne vedem undeva, oriunde.

 

Carmen, super tare faza cu vitamina de curaj [:D]

De curiozitate, ce ai patit cu webshot?

 

Iuliana, doamne, da' stiu ca v-au umrarit ghinioanele, de la plecare pana acum. Ma gandesc din ce in ce mai mult ca uneori primim semne ca nu ar trebui sa plecam undeva si nu le ascultam, imi aduc aminte de ce ai povestit cu pasaportul si amanarea plecarii... Sper sa treci cu bine peste tot si sa nu pui prea mult la suflet. Cum zice si Carmen, familia ta e acum alta, ei sunt importanti.

 

Cand vad ce povestiti, nu pot decat sa zic merci ca am o familie normala, daca nu ar fi asa nu am putea sta sub acelasi acoperis. Chiar daca mai avem mici neintelegeri, sunt "bebelasi", vorba Petrei, pe langa ceea ce am citit pe aici.

 

Liliana, cred ca ai nostri au o varsta la care egoismul se manifesta la maximum. Si eu o simt deseori. Intr-o seara m-a lovit cu o pana in ochi de am crezut ca gata, am ramas fara. Pentru cateva clipe nu am mai vazut cu ochiul ala, si oricum m-a durut mult timp. Si stiti ce a interesat-o pe ea cel mai mult? A facut un scandal monstru ca i-am luat pana [bang] Si ar mai fi exemple. Ma apuca si pe mine disperarea uneori, mi se pare foarte rea, dar cred ca inca nu realizeaza... si nu prea stiu cum sa o fac sa inteleaga ce e rau si ce e bine, si ce inseamna consecintele unor greseli, chiar daca neintentionate...

 

dana ene, merci [pup]

 

Cu dintii la noi nu s-a schimbat nimic. De la voi am aflat de masele (rusinicaaaa [alcool]) si studiind "problema" am vazut ca i-a iesit una. Altfel, in afara de cei doi dinti care i-au cazut deja ... nimic nou. Un dintisor din aia noi mi se pare si mie ca a luat-o in directia gresita, nu creste drept. Dar nu stiu ce sa fac, e intre unul nou si unul care nu se misca neam, ar fi cam aiurea sa il scot.

 

Cu scoala, ma felicit ca nu am inscris-o inca. Stiam ca nu e pregatita dar acum a ajus deja sa imi declare pe fata ca ei nu-i place "sa fie invatata" (adica sa ii explice cineva cum sa faca lucrurile). Ma rog, zice ea ca se refera doar inot, patinaj, etc. Dar eu stiu foarte bine cum nu suporta sa ii spui CUM sa faca, in orice domeniu. Si la desen, invata furand. Adica desenam impreuna, eu ceva, ea altceva. Si se uita cum fac si data viitoare deseneaza ea ce am facut eu.... samd... Hm, nu stiu, o fi bine? O fi rau?

 

Sa nu mai spun ca am o uriasa retinere fata de scolile de aici. Citesc ce povestiti de pe alte meleaguri si imi vine sa plang. Nu stiu cum sa fac si cum sa reusesc sa ii ofer alt fel de scoala, a inceput sa ma obsedeze rau treaba asta.

Ziceti-mi, va rog, ca nu am dreptate, ca e superb la scolile din Romania si ca se fac tot atat de multe activitati interesante... [q]

 

Era sa uit. Pe 21 plecam din nou la drum. Vom face ziua Petrei in Austria, sa ii indeplinim dorinta. I-am indeplinit chiar si dorinta de a lua un copil cu noi si o imprumutam pe prietena ei de 11 ani. Asa ca o sa fim parinti de doi copii. Cu mama motociclista bineinteles. Dupa vreo 3 zile in Austria, coboram spre Croatia unde avem in plan Plitvice, insula Rab pt soare si plaja, Paklenika park - canioane, alea alea. Intoarcerea va fi prin Belgrad. Plecam cu buget minim, am facut ca niciodata mancare la borcan (se poate face absolt orice, se sigileaza fierbandu-le in cuptor), renunt la orice numa' sa reusim sa stam pana pe 7 sep, asa cum ne-am propus. Numa' la motor nu renunt, nu ma lasa inima sa nu ma "dau" pe superbele sosele din Croatia.... [:D]

 

 

 

 

 

 

 

http://www.idstudio.ro/blog/category/calatorii/calatori-pe-6-roti/

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

miha, da, vad ca au scos minunea aia de blocaj. numai ca am cautat si nu dau de lista noastra facuta pentru forum. adica nu-i la mine pe laptop... e pe pc-ul vechi, care nu mai are monitor.

dana, ai cumva tu lista? si o pun eu pe prima pagina.

 

sisi, calatorie placuta. desi nu pot sa nu-l compatimesc pe tati, care va conduce atatia kilometri cu 2 copii in masina.

 

am fost la tara la ei in we, bocesc amandoi ceva de speriat, ca ei nu mai vor la bunu si la buni. iris plange de sare camesa pe ea, ca-i e dor de gradinita, si ca nu mai vrea vacanta. andrei boceste dupa calculator, si s-a cam ofticat el ca nu merge netul cum trebuie la tara, caci ultima lui pasiune e google earth. sa caute cine pe unde sta, unde sunt orasele de care aude prin filme. acum i-am pus cd-urile de la "toate panzele sus", si am ramas tablou. iris e innebunita dupa pirati, daca le vede si steagul e in extax. iar andrei sa vada pe unde se plimba si unde se duc cu nava, cati km au de parcurs (asta se calculeaza apoi pe google). si cum n-au aparut decat 6 episoade, nu mai are rabdare pana le vede si pe celelate.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

16 iulie - Emma Anaid="red"> (Iuliana)

31 iulie - Daria Maria Antoniaid="red"> (Tango)

 

2 august - Andrei Razvan id="blue">(Cristina)

5 august - Stefania si Daniel id="purple">(Simanoro)

15 august - Alexandru Mihaelid="blue"> (Carmen)

15 august - Sara Andreea id="red">(Ancuta)

18 august - Asli id="red">(Yasmin)

18 august - Horia Alexandru id="blue">(Sasha)

20 august - Cezar Alexandru id="blue">(Stefi)

20 august - Ioana Maria Alexandra id="red">(Freia)

21 august - Horia Stefan id="blue">(Tigresa)

21 august - Stefan Daniel id="blue">(Rodica)

22 august - Raluca Maria id="red">(Danoana)

22 august - Adrian id="blue">(Ina Nz)

23 august - Petra id="red">(Sisi)

26 august - Eliza Maria id="red">(Anka)

28 august - Sergiu id="blue">(Anny)

28 august - Ana Miruna id="red">(Roisin)

28 august - Radu Petru id="blue">(Irinuca)

31 august - Erik id="blue">(Oana Noemi)

 

2 septembrie - Oana Maria id="red">(Dana Ene)

7 septembrie - David id="blue">(Reby)

8 septembrie - Ana Maria Atena id="red">(Roxana77)

8 septembrie - Matei Alexandru id="blue">(Mih)

10 septembrie - Silvia Petra id="red">(Mihaela)

17 septembrie - Radu Stefan id="blue">(Danat)

22 septembrie - Alexandra id="red">(Flori)

24 septembrie - Ioana Catalinaid="red"> (Floarea Soarelui)

25 septembrie - Andreea Alexandra id="red">(Iuliana 76)

29 septembrie - Andra Maria id="red">(Liliac)

 

 

Surioare si Fratiori:

7 februarie - Roxana Elena id="red">(Dana Ene)

8 februarie - Maria id="red">(Stefi)

27 aprilie - Emma Gabriela id="red">(Iuliana 76)

18 mai - Irina id="red">(Roisn)

26 iunie - Raluca Ioana id="red">(Irinuca)

28 septembrie - Gabriel si Mihai id="blue">(Flori)

7 iunie - Diana Mariaid="red"> (Iuliana)

11 noiembrie - Iris Sabina id="red">(Cristina)

22 noiembrie - Diana id="red">(Mihaela)

 

 

________________________

Danielaid="red"> mamica de Oana Mariaid="red"> (2 sept. 2003) si Roxana Elenaid="red"> (7 febr. 2006)

Alte poze si filmulete

SPIRIDUSI DE IANUARIE-FEBRUARIE 2006

NAZDRAVANI DE AUGUST-SEPTEMBRIE 2003

id="size1">id="Trebuchet MS">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...