Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Nazdravani de august-septembrie 2003 (iunie.2009)


Recommended Posts

[s]

LA MULTI ANI, SASHA!

 

[s]

LA MULTI ANI, ASLI!id="red">

 

 

Ancuta, ma bucur ca ai scris cateva randuri. Am inteles ca Sara incepe peste o luna scoala. Cum e? Ce simti tu? Ce spune Sara? Cum stai cu pregatirirle?

Frumos cadou de ziua fetei. Atunci cand ii vezi fericiti, merita orice efort, nu?

 

________________________

Danielaid="red"> mamica de Oana Mariaid="red"> (2 sept. 2003) si Roxana Elenaid="red"> (7 febr. 2006)

Alte poze si filmulete

SPIRIDUSI DE IANUARIE-FEBRUARIE 2006

NAZDRAVANI DE AUGUST-SEPTEMBRIE 2003

id="size1">id="Trebuchet MS">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Bine v-am regasit.

Multumim de urari. Gata avem 6 ani si parca... stiu si eu...? parca parca simt si eu asta... ce sa spun, e mai atent, mai cooperant... mai sigur pe el... ca deh are 6 ani... e barbat... ma pufneste rasul cand il aud ce mandru e cand spune asta... iar noua nu ne vine sa credem ca a trecut atat timp.

Am avut petrecere vineri iar pentru sambata, chiar de ziua lui, ii promisese taica-sau ca il duce la pescuit. La petrecere s-a jucat, a fost mai cooperant decat in iunie cand l-am sarbatorit cu colegii de gradinita... insa tot a incercat sa faca figuri cand ceva nu i-a convenit... eram pe faza si l-am adus inapoi amnenintandu-l ca a doua zi, daca nu e cuminte, va ploua... - turna cu galeata nu alta afara! Ei bine, a fost cuminte si a doua zi a fost SOARE! Asa ca au fost la pescuit... Au venit murdari, flamanzi si fericiti acasa. Nu au pescuit nimic dar s-au distrat la greu - eu nu am fost cu ei, dar asa ca idee au stat 14 ore pe balta, s-au dat cu barca, cu barca cu motor, au inotat... ce mai...

 

In rest? suntem bine, adica ei sunt bine, eu mai putin dar am sa fiu si eu. Inca ma tin si nu m-am ingrasat la loc, sper sa tina figura inca o perioada macar.

Ma pregatesc de un week-end la munte unde sper sa mergem dor noi fara codita si cochetez cu ideea de a il lasa si pe Alex acasa. Dar mai vedem noi.

Pana una alta ne pregatim de ultima excapada de vara asta, la inceputul lui septembrie, un drum mai lung, intai la Paris, apoi Berlin si apoi ne oprim la Graaz... sa facem o excursie in timp, in lumea dinozaurilor... pana pe 13 septembrie vom fi in priza... abia astept... lui Alex inca nu i-am spus ce urmeaza!!!! Nu va sti pana in dimineata zilei in care vom pleca. [olala]

Va las... si va urez numai bine tuturor.

 

"La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] - Asli sa fii sanatoasa si fericita, o copilarie frumoasa si o viata plina de impliniri! Yasmin sa va bucurati de puiut!

 

[s] - Horia Alexandru sa cresti amre si fericit puiut! Sasha sa iti traiasca minunea, sa fie sanatos si fericit si sa va lumineze viata din plin!

 

 

"La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Chiar daca mai tarziu, spunem si noi LA MULTI ANIid="green"> din toata inima sarbatoritilor din ultima saptamana: Saraid="red"> [s], Alexid="blue"> [s] [pup] si pentru astazi lui Sashaid="blue"> [s] si Asliid="red">[s]. Sa fiti sanatosi copii si sa va bucurati parintii! [pup]

 

Dana-ene ma bucur ca mai scrii si ca sunteti bine cu totii!

 

 

Si noi suntem in pom cu imaginatia pt cadou, dar mai avem aproape o luna la dispozitie, poate ne inspiram pina atunci.

 

Nu am citit decat pe fuga ce ati mai scris, ca vad ca v-a apucat harnicia din nou [:D] Citesc, si mai revin!

 

Pupicei![pup]

 

 

 

 

Dana [zz] mama lu' [cavaler]Radu Stefanid="size2"> id="Trebuchet MS">id="green">

 

 

 

 

Hobbyid="purple">

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

"If you wanna make the world a better place,

Take a look at yourself and then make a Change"id="Script MT Bold">id="size4">id="green">

"Man in the Mirror" - Michael Jacksonid="size1">id="green"> [floare3]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen, eu cred ca acea zi petrecuta cu tati la pescuit (ma rog, pescuit, nu?, chiar daca nu au prins niciun peste) o sa fie o amintire pe care o va retine Alex cu mult mai bine decat o simpla petrecere.

Ma gandeam la varianta voastra de a tine secret plecarea in o astfel de excursie. Tare frumos mi se pare. Realizez ca noi nu i-am facut Oanei o astfel de surpriza si regret.

 

Dana, daaaa, we are back! [:D]

 

Noi in weekendul de la sfarsitul lui august ne-am propus sa plecam la Brasov, impreuna cu familiile unor fosti colegi de liceu. Avem in plan sa stam la campingul Dirste. Iar sambata vrem sa mergem la acel parc, Aventura, care ni s-a promis ca este super.

Apropo, are cineva idee de locurile astea?

Cum va fi?

Pare un weekend aventuros, sper sa fie totul bine. Fetele abia asteapta. Si, recunosc, si eu. [:D]

 

________________________

Danielaid="red"> mamica de Oana Mariaid="red"> (2 sept. 2003) si Roxana Elenaid="red"> (7 febr. 2006)

Alte poze si filmulete

SPIRIDUSI DE IANUARIE-FEBRUARIE 2006

NAZDRAVANI DE AUGUST-SEPTEMBRIE 2003

id="size1">id="Trebuchet MS">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stiti de cine mi-e dor? De Floarea-Soarelui si de Ioana-Amazoana. Sper ca sunt bine.

 

________________________

Danielaid="red"> mamica de Oana Mariaid="red"> (2 sept. 2003) si Roxana Elenaid="red"> (7 febr. 2006)

Alte poze si filmulete

SPIRIDUSI DE IANUARIE-FEBRUARIE 2006

NAZDRAVANI DE AUGUST-SEPTEMBRIE 2003

id="size1">id="Trebuchet MS">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] Sasha si Asli!!!! Multi multi ani sa traiti fericiti!

 

Sunt pe fuga acum, dar mai viu...[pup]. Trebuie sa plec dupa Silvia la scoala...vreau doar sa va spun ca va invidiez pentru vacanta lunga, inca mai planificati concedii, excursii...ce mai...aici poimaine incepe scoala cu adevarat, eu de luni intru in practica si scoala, asa ca visam deja la concediul de iarna, vrem sa mergem undeva la caldura, soare si maaare calda...inca cercetam. [pup]

 

fii alaturi de Mihaitaid="Book Antiqua">id="maroon">id="size4">

 

vid="red">oid="purple">rid="blue">bid="maroon">e id="teal"> did="green">eid="purple"> cid="navy">oid="red">pid="orange">iid="limegreen">lid="blue">...id="Georgia">

id="size2">

Hobbyid="Book Antiqua">

id="right">

calator de profesieid="Book Antiqua">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si astazi sunt sarbatoriti din gashca si sper din suflet ca sunt bine.

 

[s]

LA MULTI ANI, CEZAR!

 

[s]

LA MULTI ANI, CAPSHUNICA!

id="red">

 

Asta noapte nu am dormit mai deloc.

Roxana a vomat pe la 12 noaptea si apoi pe la 5 dimineata. Cred ca e o indigestie. Le-a dat Cosmin aseara niste zacusca. [bang] Of!

 

________________________

Danielaid="red"> mamica de Oana Mariaid="red"> (2 sept. 2003) si Roxana Elenaid="red"> (7 febr. 2006)

Alte poze si filmulete

SPIRIDUSI DE IANUARIE-FEBRUARIE 2006

NAZDRAVANI DE AUGUST-SEPTEMBRIE 2003

id="size1">id="Trebuchet MS">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Cezaricaid="blue"> si

Capsunicaid="red">!

sa cresteti mari si frumosi!

 

eu ma pregatesc de un interviu... cu inima pe jumatate. o data ca e pe 3 luni, a doua ca nu-i deloc ce as vrea sa fac, a treia ca salariul este totusi bunicel si am nevoie de bani. dar asta e, e criza... si bunicii aveau dreptate, te faci frate cu dracu ca sa treci puntea. trei luni n-o sa mor sa ma duc la scarbici, nu?

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...