Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Nazdravani de august-septembrie 2003 (iunie.2009)


Recommended Posts

In primul rand:

 

LA MULTI ANI, DAVID!id="red">[flo]

 

Din nou, va multumesc pentru urarile de ziua Oanei.

Petrecerea am tinut-o la Mc chiar daca dorintele au fost altele. Pana la urma a acceptat fata si anul asta tot aici, fiindca... Ileana e de vina [:D].

 

Una peste alta, am fost din nou multumita de petrecerea asta care a presupus o ora si jumatate fara copile pe cap, stat la o cafea cu alti parinti si povestit despre una-alta.

Fii-mea a fost fericita, a primit multe cadouri si, spre incantarea mea, chiar multe cadouri cu adevarat utile, mult mai putine jucarii si asta nu a dus la vreo tragedie. Oana a fost tare fericita de cele 2 sarafane, de treningul superb, de cele 2 pijamale si de cele 2 posete, iar Roxana s-a bucurat de dvd-playerul de jucarie, de trusa de coafat cu permisiunea sora-sii.

 

A trecut.

Acum ma gandesc cu "entuziasm" la inceperea gradinitei.

Azi plec la cumparaturi. Am o lista lungaaaaaaaaaaaaa. Si trebuie sa iau si frunzele cu mine, ca sa nu mai iau "dupa capul meu". "Si cu asta basta!" [bang]

 

________________________

Danielaid="red"> mamica de Oana Mariaid="red"> (2 sept. 2003) si Roxana Elenaid="red"> (7 febr. 2006)

Alte poze si filmulete

SPIRIDUSI DE IANUARIE-FEBRUARIE 2006

NAZDRAVANI DE AUGUST-SEPTEMBRIE 2003

id="size1">id="Trebuchet MS">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

LA MULTI ANI, ANA MARIA! [flo]

 

LA MULTI ANI, MATEI! [flo]id="red">

 

Cadouri multe, bucurii, noroc si viata lina... asta va doresc!

 

________________________

Danielaid="red"> mamica de Oana Mariaid="red"> (2 sept. 2003) si Roxana Elenaid="red"> (7 febr. 2006)

Alte poze si filmulete

SPIRIDUSI DE IANUARIE-FEBRUARIE 2006

NAZDRAVANI DE AUGUST-SEPTEMBRIE 2003

id="size1">id="Trebuchet MS">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI DE SF. ANA!

[flo]

EMMA ANA

ANA MIRUNA

ANA MARIA

 

ANNY

si EU!

 

[:D]id="red">

 

________________________

Danielaid="red"> mamica de Oana Mariaid="red"> (2 sept. 2003) si Roxana Elenaid="red"> (7 febr. 2006)

Alte poze si filmulete

SPIRIDUSI DE IANUARIE-FEBRUARIE 2006

NAZDRAVANI DE AUGUST-SEPTEMBRIE 2003

id="size1">id="Trebuchet MS">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

Am revenit si de vreo doua zile incerc sa ma adun si sa ma pun pe roate. Am o lista lunga de lucruri pe care vreau sa le fac si nu stiu cum dar nu reusesc sa o micsorez! [bang]

 

Vacanta a fost superba, as pleca acum inapoi, ma abtin cu greu sa nu ma sui pe motor si sa o iau din loc. Urasc depresia post calatorie [q] asta cred ca e singura depresie pe care o fac. N-am avut nici depresie post natala, nu stiu de ce sunt asa demotivata dupa o vacanta! [alcool]

 

O sa povestesc alta data pe larg despre calatorie, deocamdata mi-a luat o gramada sa citesc din urma, o gramada de evenimente pe aici!

 

Danat, uf, n-am apucat sa vad mesajul tau. Da, am fost in Austria la Furstenfeld intre 22 si 24. Sa nu imi spui ca te-ar fi tentat sa veniti ca mor de oftica!

Ce e aia takewondo???

 

Iuliana, imi pare rau de cate surprize neplacute ati avut, dar cred si eu ca totul va fi spre bine, asa e intotdeauna!

 

Ankalaura.. voi incotro o luati?

 

Cris, ce fain ca se joaca impreuna. Se vor mai certa ei cu siguranta, dar probabil ca ceva le-a prins bine. Cu job-ul ce ai decis pana la urma?

 

Mihaela, Ancuta, Irinuca, Iuliana, Dana_ene, mai sa fie, aveti deja copii scolari, nu imi vine sa cred ce multi sunt!

 

Sa ne traiasca puii scolari si nu numai, la multi ani tututor, nu am apucat sa urez nimanui asa ca o fac in grup [flo]

 

Va pupez!

 

 

 

http://www.idstudio.ro/blog

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare!

 

[s] mariucelor si anutzelor noastre!

 

eu azi am vazut-o pe ana mea. finutza mea, ca am avut invitatie la echograf. si...mi-au dat lacrimile. nostagie poate, copilul asta pe care il iubesc de parca e al meu... habar n-am de ce. abia astept sa se nasca, cu putin noroc o sa fiu acolo.

 

de ai mei copii ce sa zic... iris a inceput gradi, e fericita. cu andrei maine cred ca mergem la vizita medicala la gradi, dar nu mai are rabdare.

 

si pentru ca evenimentul saptamanii e intalnirea de duminica, e in tema si abia asteapta. sper doar vremea sa tina cu noi, si sa iasa intalnirea. sper ca n-am uitat pe nimeni pe mail... de la mama lu' erik mi se intoarce mailul, cred ca nu mai are adresa, in rest merge la toata lumea [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s]Silvia!!!id="red">

 

eu sunt azi cu amandoi acasa, iris s-a trezit cu capsa pusa, s-a apucat sa boceasca si sa nu accepte nimic, asa ca am pedepsit-o. azi nu se duce la gradi. ceea ce e tragic, ca trebuie sa se joace cu fra-su, nu cu prietena ei.

 

cu andrei m-am apucat ieri de un puzzle... de 500 de piese. si l-am facut mai mult eu, ca andrei a cedat. adevarul e ca-i al naibii de greu, e o comoara intr-un recif. dar ii place sa stea pe post de arbitru. "hai mami, ce faci, nu ai pus nici o piesa? dar pune si in coltul ala, nu le vezi?"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANIid="red"> [s] pentru sarbatorita zilei, Silviaid="red"> [pup]!!!!

 

Sa fii sanatoasa puiuta scumpa, alaturi de surioara ta cea mare, sa va bucurati parintii si sa aveti parte numai de fericire mereu!

 

Pupici speciali mami [flo] (si multe scuze, stii tu de ce....[:I])id="size1">

 

 

 

Hobbyid="purple">

 

******************************************

Michael Jacksonid="green">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI, SILVIA!

[flo]id="red">

Tot binele din lume tie si familiei tale!

 

________________________

Danielaid="red"> mamica de Oana Mariaid="red"> (2 sept. 2003) si Roxana Elenaid="red"> (7 febr. 2006)

Alte poze si filmulete

SPIRIDUSI DE IANUARIE-FEBRUARIE 2006

NAZDRAVANI DE AUGUST-SEPTEMBRIE 2003

id="size1">id="Trebuchet MS">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumim mult de tot!

 

danat, nu stiu de ce [:I]. [pup]

 

Azi Silvia a fost tare fericita de dimineata, n-a mai plans la scoala. Nu cred ca am scris dar de cateva zila plange dimineata si nu ma lasa sa plec...iar ieri am fost sa-i luam cadouri dupamasa, i-am zis ca plecam la o sedinta si sa stea acasa cu mama. A facut un circ dezastru, am lasat-o plangand si apoi si-a descarcat nervii strigand la mama care a plans si ea(am aflat astea cand am ajuns acasa dar erau deja prietene bune, erau la plimbare).

Dupamasa asteapta cadourile, m-a intrebat si dimineata cand le primeste si cand i-am zis ca abia dupamasa, mi-a zis ca in Suedia copiii primesc si dimineata cadouri [:D]. Iar sambata avem petrecere cu copiii, de data asta la noi acasa. Va pup si am sa revin cu povesti.

 

fii alaturi de Mihaitaid="Book Antiqua">id="maroon">id="size4">

 

vid="red">oid="purple">rid="blue">bid="maroon">e id="teal"> did="green">eid="purple"> cid="navy">oid="red">pid="orange">iid="limegreen">lid="blue">...id="Georgia">

id="size2">

Hobbyid="Book Antiqua">

id="right">

calator de profesieid="Book Antiqua">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...