Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

M-am hotarat adoptie.... cap.63


Recommended Posts

[pup]Am iesit din barlog de ceva vreme.Am vrut sa ma laud cu domnisoara insa zau daca stiu unde sa pun pozele. Maya implineste 4 ani pe 2 august.Este o frumusete (ce modesta sunt,nu?)si o limbutaaaaaaaaaaaa.nu-i tace gura cat e ziua de amre.Azi a vazut la mine la scoala un baiat si i-a zis:esti simpatic si paros!Are o personalitate foarte puternica,este inteligenta si ma bucur din suflet ca este a mea.diagnosticul pus la iesirea din spital "hidrocefalie" nu s-a confirmat.Ii multumesc lui Dumnezeu pt ingerul acesta dragastos .Daca imi dati si mkie adresa de mail comuna o sa pun pozici.Va pup,Corina si Maya corina urziceanu http://pg.photos.yahoo.com/ph/corina_urziceanu/my_photos?urlhint=actn,del%3as,0%3af,1
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ia te uita cum apar fetele[olala]. Zilele trecute ma gandeam la gaska veche, adica mi-am facut filmul nasterilor[:D] si ma intrebam ce mai faceti dragelor? Tare ma bucur ca aveti numai vesti bune si faceti numai bine. Azi am primit sentinta acasa, e corecta si peste 2 saptamani incepem schimbarea certificatului si....gata.Nu imi vine sa cred ca am ajuns sa finalizam. Claudia sanatate multa Biancai[flo] Ei sunt norocul meu : [url="http://by.lilypie.com/NoBEp2.png"]Razvan[/url] si [url="http://b3.lilypie.com/G2Ntp3.png"] Maria [/url] Cand Dumnezeu iti inchide o usa , intotdeauna iti deschide o fereastra.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mai gashca veke...ma bucur sa vad ca v-atzi activat....shi noi cele din gashca mai noua ne bucuram sa receptzionam semnalele voastre....ca atzi trecut prin ce trecem noi shi shtitzi foarte bine ca in multe feluri, reushitele voastre ne mobilizeaza shi pe noi shi din experientzele voastre noi tragem invatzaminte.....este doar okestiune de timp sa impartashim bucuriile shi problemele legate de copilashi! va tzuc !!![pup] gabi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur sa vad ca in ultimul tp se intampla lucruri bune, si multe dintre voi sunteti mamici descurcarete. Noi sapt asta incepem evaluarea, avem prima vizita de la DPC , si am niste emotii....Sper sa mearga repede totul , si chiar daca e per vacantelor sa nu ne amane tare mult.O zi buna sa aveti.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragele mele... nu stiti ce este in sufletul meu?! rîd, pling, ...iar rîd , ...pling de emotii, ...de bucurie, ......... De 3 zile am intrat in posesia atestatului. M-au sunat astazi deja, ptr a ma intreba daca vreau sa vad 2 geneni(fetita si baiat 1.8 luni) Normal ca vreau........ mai sunt 2 ceasuri pina la ora 14, nu mai am rabdare, ... Am fost sa le cumpar cate ceva, ... ma uit la jucarioare si ii vad pe ei............ Simt ca vor fi ai mei..... Doamne ajuta! Am nevoie de pumni strinsi.......... [pup] Nu exista "NU MAI POT", cand spui ca "nu mai poti",... POTI de trei ori mai mult!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...