Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Leoaicele DC*(38)*-in suflet cu Emma


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui mamagiuliei Dodo, [pup][pup] in 2 secunde iti faci cont pe youtube si gata [pk] Asteptam sa vedem [bis]
[tube]http://www.youtube.com/watch?v=Hok8ki2RbjE[/tube] oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo* [flo][flo2][floare3] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=135286"]Bazar pentru Bogdan[/url] Blogul lui [url="http://bogdan-andrei.blogspot.com/"]Bogdan-Andrei [/url] _ [url="http://bogdanandrei.blogspot.com/2009/02/goblene.html"] goblenuri[/url]-relatii pe blogul Donului _
[url="http://my.lilypie.com/5i3tp3.png"]Varsta lui Donu' Bodo[/url] [url="http://b1.lilypie.com/XRgFm7.png"]Varsta Isabella-Elena[/url]
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul! [ruga]Doamne ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neatzaaaa

Fetele eu sunt nauca de creieri de la vremea asta...sunt meteodependenta...mama ei de viata- incep sa ma doara articulatiile , capul vajaie, uit ce am citit si cine a zis...faze de-astea.Si totul se opreste dupa ce trece ploaia. Aseara pe ploita am luat umbrela si am iesit pana la socrela( se cam terminase ploaia) iuhuhuu ce bine eraaa. Ma chemase sa ne dea niste saratele ( suuper buune) si niste piftie( da nu va mirati-socrului meu cand i se pune pata ca vrea ceva - face si gata!!)[:D]si ne-a pus si noua intr-o casoleta mare de inghetata.

Eu am facut o mancarica de fasole verde...pe care o pap singura caci Edy nu mananca dintr-astea.

Annie [pup]-scumpa mea... cum sa-ti spun eu tie -oofff esti un sufletel tare chinuit matale acolo.[q][bang]In momentul in care vorbele se vor transforma in realitate( ma refer la faza cu-ti dau peste gura sau asa ceva)... sa fugi fata mea mancand pamantul.I-ati actele, copilul si vino acasa!Asta nu e viata! Scuze daca am fost dura dar asa este!Ce face sotul tau este santaj emotional! Si asta nu se face in cuplu! NU SE FACEEE![q]Iti doresc sa stai la o discutie tu si cu tine ca sa zic asa... si sa iei o hotarare.Nu se poate sa traiesti asa -azi bine , maine rau si tot asa...cu variatii!Scuze daca am fost dura dar NUMAI O VIATA AI!!!!Copilul creste si ma repet ca ti-am mai zis... va simti toate aceste lucruri ce se intampla intre voi!!!Eu iti doresc sa alegi cu multa intelepciune varianta care te aranjeaza cel mai bine. Sunt sigura ca va fi una de compromis... insa ai nevoie de o viata linistita .

Gabi [s]pt. Izabela. doamne ce domnisorica s-a facut!

Te [pup] si te imbratisez cu drag! In dupa amiaza asta merg acolo!

Daria - tot nu ne-ai spus ce e cucta!!!

Katty- da sunt cam imprastiata...sper sa-mi revin! Asta se intampla cand nu bei niciodata cafea sau alte variatiuni .

O sa pun totusi pozele mele in contul comun si atasez la urma pozele finei mele.Va rog sa nu radeti de suncile mele...( sunt rezultatul hormonilor dar si al poftei de papa pe care o am!!). Si sa nu va mirati de cel mic...e super grasomega... asta este... o sa o besteleasca suficient pediatra cand merge la vaccin...eu m-am abtinut ca e copilul ei si-l creste asa cum crede ea de cuviinta!Fiecare mama se zice ca stie sa aleaga ce e cel mai bine pt. puiul ei!

Sincer prefer mamele mai relaxate la creieri in privinta cresterii copiilor...si slava domnului am intalnit si de astea! Hi-hi!

Maine dimineata mergem in Dragon- ma lasa Edy la 6 AM acolo sa ma desfasor si ma intorc eu cu ceva autobuz de acolo- si maine dupa amiaza dupa 5-6 mergem la Robert sa-l serbam!![pk]

Ledi - ii sade f. bine galustei tale cu frizura asta! [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cucta e oala sub presiune, la noi in zona e cucta [:D] ma scuzati ca nu stiu cum ii spune corect [:I]

 

Dodo, [bis][bis][bis]

 

-------id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> &id="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

-------id="red">

Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="red">id="Book Antiqua">

"Stelele care cad nu pier,

Stelele care cad se duc pe un alt cer"id="size1">

NU RAMANE INDIFERENT !

AJUTA-L PE BOGDANid="blue"> SA VADA !id="red">id="size4">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mercic fetele, sunteti niste scumpe [flo]

 

dar ar fi prea frumos sa plec asa, sa se simta bine, am sa o fac cand o fi mai gre si va avea nevoie de mine

 

oricum ilet sa vin intara nu cred ca vad, de strans nam cum ca tine socoteala la tot si desi ii aduc chitantele nu crede, si/sau mai face si misto ca de ce ii las chitantele pe birou.

 

daria australia, emirate romania, congo, maldive, hawaii sau oriunde el va fi la fel

 

------------------------

Someone's pleasure is another's pain!

Alergic at stupidity.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Annie, [bang][bang][bang] si o solutie ceva ???

Inafara sa-l [bruta][bang] nu este ???

 

-------id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> &id="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

-------id="red">

Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="red">id="Book Antiqua">

"Stelele care cad nu pier,

Stelele care cad se duc pe un alt cer"id="size1">

NU RAMANE INDIFERENT !

AJUTA-L PE BOGDANid="blue"> SA VADA !id="red">id="size4">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nush, razbunarea e arma prostului, dar nici indiferenta nu pot ramane la nesfarsit, trebe sa sufere un pic, bine el si asa zice ca, sunt dusmanul lui, mai vedem noi

 

da sunt rea, [z] ma rog, incerc sa tin capul sus cat pot, si sa ignor pe cat pot !

 

Cine rade la urma rade mai bine, nu? deocamdata mai astept!

 

azi imi vine prietena din Africa de sud , imi aduce ceva mumos, si tre sa-i iau si eu ceva lui piticul ei, cred ca o trotineta.... nush !!! ieri nu prea am vazut jocuri aci [bang] numai masinute si am mai cunoscut niste sud africani care au stat in Ro (Agigea) si maine seara nea invitat la gratar

 

Dodo iubita, cred ca ai uitat sa pui traducere/subtitrare...ceva acolo [:D][pup] sa-ti traiasca !

 

------------------------

Someone's pleasure is another's pain!

Alergic at stupidity.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello!

 

am citit tot dar nu am putere sa scriu nimic...aseara am mancat un mar si ...ma secerat de durere maseaua, asa ca azi am ajuns la stomatologie la 16h ca abia atunci era dr mea. Sa lasat cu 4 anestezii [bang] si nervul scos. merg vineri sa fac radiografie la toata dantura ca sa vad cum stau si apoi merg la cabinet sa optureze canalele si sa pun plomba, sunt [q] ca numai de asta nu aveam nevoie acum inainte de concediu. In afara de asta nu pot sa mananc ca ma jeneaza plomba asta provizorie si ma enerveaza.

 

va [pup] in special pe Annie , curaj draga mea si sper ca va rasari soarele si pe strada ta!

maine promit ca vad pozele de azi

 

[nani] noapte buna!

 

________________________________________

 

Cataid="purple"> si [8**] Bianca-Mariaid="red">(2.11.2005)

 

 

Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copilid="limegreen">

 

 

Bucatareala

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Saluuuut!!!

 

D’apai cum??? Ploua , tuna … Copilutzu are logoreeee [:D]

 

Ioana , Tili nu are puishori din pacate …. Imi pare rau …. Ma gandesc cu groaza ca are 10 ani … sper sa traiasca mai mult de 15 …

Brrrrrr … nici nu vreau sa ma gandesc…

Mitzuc sanatate multa iubitzica!!! Offff …un [pup] poate trece mai repede…

Ptr. intarirea sistemului imunitar nu ia nimic Mitzuc??

 

Catutza [pup] ma intrebai in ce cartier stau..

Cartier “Balta Alba” langa parcul IOR.

Iar cu parcarile inundate .. ne-am invatat si noi..

Radem intr-un timp cu sotul pe tema asta…

Noi avem un “Matizutz” si am vazut intr-un an ploios cum “plutea” un Matiz intr-o parcare…De atunci la fiecare ploaie urmarim sa nu se inunde parcarea si sa ne “ia ouletzul pe sus” (ouletz .. asa ii zicem Matizutzului cand il alintam..)

Am vazut si eu poze cu fata frumoasa!!! Are Biencutza niste ochishori superbi!!!

 

Annie , ba esti perfect de normala!!

Si io ‘s la fel…

Daca ‘s plecata si sun acasa intai intreb de Tili si pe urma de restul…

Si ca tot vorbeai de sutioane cu silicon … am o poza care a prelucrat-o sotul ..

I-am zis sa mai “taie” din tzatzisoare ca moooor!!!!

Asta-i poza prelucrata …

http://pets.webshots.com/photo/2642151310088867502kvshVH

Aaaa si s-a intmplat sa aud “masculi “ comentand : “Moooama asta-i plina de icre” [bang]

Atunci m-am ofticat…. Acum ma distreaza[pk] … Salivau si ei saracii ….

Imi pare rau ca esti tristutza. Offfff!!!

Subsciu la ce a scris Dany …. Copii sufera …

Am avut o copilarie urata .. urata rau … cu batai si chestii …

M-a marcat …. Doare si acum… inca mi-e frica de cearta , inca sufar.

Gandeste-te la tine si la copil.

Sa nu te superi pe mine … poate nu trebuia sa intervin , poate nu era monentul. [pup]

Iti doresc din toata inima sa fie bine , sa-ti fie bine!!

As da orice … sa nu mai suferi…offff…

 

 

Ledi pup genunchi de Davidutz !!! Ii ador pe copilutzi cand merg de-a busilea !!!

Si l-am vazut si tuuuns !!![pup]

 

dariutza [pup] si sa papatati si pentru mine gulas. Nu ammancat niciodata..

Tare curioasa sunt …. Dar nu ma lipesc de bucatarie .. [:D]

 

Dany intorc si eu pupushori !!

Nepoata si finutza mea la oral a luat 8.50 la romana si 9.50 la engleza.

Spor la corectat !! Perlutze au mai fost??

Teutz ce mai face???

 

 

Gabi iti doresc multa putere, multa bafta !!

Dooamnee !! Frumos discursul!!!

Scumpica foc!!!

 

Adi , cred ca ma repet … m-ai fascinat cu bucatareala si pregatirile

Superb!!!

Iar printesica frumoasa foc!!

Ce imi place perishorul impletit asa. Tu esti autoarea??

 

 

Katty daca treci pe langa mine sa ma tragi de maneca… [pup]

Suuuuper noul look!!

Iar Andeiutzu … profesionist!! Si frumos!!!!

Dar in ce parc ati fost??

Seamana un cu IOR-ul dar parca dupa “banci” nu este…

Acum am citi .. este vb. de Herastrau. Ce-mi plac calutziiiii!!!

 

Lilica mi-ai dat tema ptr. acasa cu ferma din Pantelimon [:D] ….

 

Sper ca ati observat ca eu nu povestesc de mancarica… Stau cu mamitzul meu si nu mai apuc sa fac mancare… Ma rasfatza….

 

ralucutza iti doresc sa treaca timpushorul mai repede si sa va adunati tooata familia!!

 

Si daca tot s-a vorbit de povesti horror sa va ‘zic si io una…

Ne uitam la teveu la filmul Dalas (era inainte de revolutie…) geamurile erau deschise , usile la fel (era cald ..) . Lumina stinsa, ca deh … faceam economie…[:D] si … noi acolo …. hipnotizati …

Cand auzim deodata …”fal , fal, fal..” .Ne uitam spre lustra sa vedem ce se intampla…

Ce era ???? O aratare neagra cu aripi… A facut o tura de sufragerie .. si a zburat in dormitor…

Noi … tipam …, aratareea se speriase … Ne-am dezmeticit si am aprins lumina… (noi .. eu cu sotzul [pk] curajosi nu gluma...)

Era un amarat de liliac … venise in vizita … cred ca vroia sa vada si el “Dalas-ul”

Cea mai curajoasa a fost mama care a luat un prosop si l-a condus politicos afara , pe usa de la intrare ca pe geam nu vroia sa iasa…

 

M-am lungit cu povestitul!!

Va pupacesc!!

 

 

 

PERLUTZA id="red"> sufletzelul meu!id="orange">
id="right">

 

Are we there yet???id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

V-am zis yo ??!!![:D]

Ca am defectul stricat cand ploua...[pk]

Am uitat sa va pove ca mi-am petrecut prima zi de concediu la soare ...

Moooammmaaa si mi-am pus shoriciul la soare la Sarata Monteorul.

M-am "bashicat " toooata .. ca ma stat ca haplea.. am zis ca scap mai repede de petele de la psoriazis ...

Strandul a fost renovat. Apa este sarata . Nu ca cea de anul trecut...

Mi-a placut...

Daca este vremea frumushica mai tragem o fugutza si vineri.

Chiar daca este inorat tot mergem.. Macar sa ne bagam la murat!!!

Daca aveti drum pe acolo nu ocoliti strandul!!

8 lei biletul de intrare in strand. Curat!!

 

Hai , ca iar va pup!!!

 

PERLUTZA id="red"> sufletzelul meu!id="orange">
id="right">

 

Are we there yet???id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...