Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Leoaicele DC*(38)*-in suflet cu Emma


Recommended Posts

Buna dimineata !

Subscriu si eu, Ledi si Dany sunt frumoase [pk][olala]

Eu azi la 12 plec home ca-mi vine finutul de 7 ani si ne vom dixtra [bis] Am de facut mancare si apoi duc copiii in parc, yuhuuu [pk]

 

-------id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> &id="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

-------id="red">

Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="red">id="Book Antiqua">

"Stelele care cad nu pier,

Stelele care cad se duc pe un alt cer"id="size1">

NU RAMANE INDIFERENT !

AJUTA-L PE BOGDANid="blue"> SA VADA !id="red">id="size4">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neatzaaa

[:I]Haidi fetele ca ma rusinez de tooot!Pai eu cu shunculanele mele ma compar cu Ledi care e mult mai slaba decat mine!!!Da...sunteti voi dragutzee! [pup][:D]

Mdaaaa

Gabi- drum bun la B. sa va intoarceti acas' cu vesti bune!Abia astept sa ne vedem! Uite cum e viata...nu ne vedem la mare dar ne vedem la capitala!!!![8D][8D]

Daria- intalnire placuta cu finutul tau...vrem pozeee!![pup]

Cata-sper sa scapi cu bine de la dr. dintzolog![pup][pup]tinem pumnii!

Katty- gata bagajele?? Papica ai facut??[pk]AMR O ZI si incepe concediul!!!![pk]

Ledi- [pup]- multam de urari...[:I]pai asa si io vreau nene sa donez...dar nu 5 ci 10 kileeeee! Ca atat ar fi bine sa arat bine!!![:D]

Ioana- doamne sper sa terminati o data cu problemele de sanatate!

[pup][pup]Multa sanatate lui Mitzu sa se faca bine repede! Doamne- de rasu' -plansu' faza cu farmacistul!!!

Ieri am fost sa-l serbam pe micuuuuttzzz!

Un dulce...nu a plans cand i-am cantat , cand am aprins lumanarica... era doar uimit.Teo la 1 an a avut ochii mai umezi asa... iar la 2 a plans de-a dreptul... ca am ajuns sa-i facem poza in dres... ca nu a mai vrut sa-i punem pantaloni pe el!!![pk]

Asaaa... a avut un tortuletz la comanda cu twety pe el...super bun- tort amandina.

Am serbat la bunicii din partea mamei care stau intr-un apartament mai mare.

Nasica si cu nasicul pe ploaia aia maare... au fost la cumparaturi.

Si i-au luat pana la urma dupa lungi cautari...caci erau cam nehotarati o tricicleta verde pal zicem noi f. dragutzaaa!

Si i-am dat si hainutele de pe acum...sa le spele ea cu ce stie pt. bb... si i-am luat la alegere... sa-si aleaga ea cu ce-l imbraca![8D]

Motzul s-a stabilit peste 2 saptamani sa vin eu din delta.

Incerc sa pun pozici mai pe seara sau dupa pranz!In we. fac mancare pt.Edy sa aibe macar 3-4 zile... apoi se duce la parintii lui sa pape pana vin eu!si-mi fac bagajelul sa pleeeccc! Nu ma invidiati...caci 7 zile voi chiauni de creieri ...credeeti-ma ca nu e f. usor. Voi veni chiauna de somn -caci dracusorii se vor culca numa pe la 2-3-4-5 a.m.

O sa iau laptopul la mine...asa ca daca e semnal bun... comunicam.

[:D]

Eu nu le am cu plaja...asa ca merge cu mine si prietena mea de la scoala prf. de english... sa faca plaja la mare cu cei care doresc. Pe mine soarele nu ma va vedea decat pana in 9 si dupa 5,30-6.

Seara copiii au nocturna si pot juca fotbal, baschet...

Acum marea mea pb. este sa-i fac sa stea in casa eventual sa traga un pui de somn in per . cu soare puternic( 11-16)...caci eu stiu...parintii le pun creme de protectie si alte chestii...dar din experienta anilor trecuti nici nu le scot din geanta... intacte ajung acasa...ori eu nu -mi permit sa pun copiii in pericol . Soarele e f.f.f. pacatos!!![bang]Dar om vedea!Unii sunt ascultatori...dar deh...nu toti!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ziua buna, dragutelor! [flo]... hai ca vin, si eu, si fac cinste cu multe [berica] reci si spumoase... La cat e de cald... merge, ca unsa, o bere...Si e si final de saptamana! Incepe weekend-ul...[pk]

Special for Daria [pk] [pk] [pk]

 

Azi, pe la 11 ne-am intors din parc, am mancat si...deja, Mitzuid="green"> doarme...[nani]

Fii-mea m-a trezit, la 7.30, dimineatza...in conditiile in care am adormit pe la 4 jumatate...[bang]

I-am dat sa manance, ne-am imbracat si la 8 jumate...eram in drum spre parc... E suuuuuper bine, dimineata, in parc...Uitasem...[:D] Anul trecut...ieseam si dimineatza...anul acesta..."matinalul" il "lenevim" pe langa bloc...[:I] Oricum...m-am hotarat...dimineatza deacu' in parc...e super lejer...cateva mamici, cativa copii....jucarii mai putine...Dupa-amiaza e dezastru...Full parcul...nu gasesti o banca libera...plus ca sunt multi copii, extrem de multe jucarii- care mai de care mai ochioase si...e regula: intotdeauna lucrul altuia e mai frumos decat al fii-mii... chiar daca, uneori, se intampla sa fie aceeasi jucarie dar poate ca are alta culoare...[bang] si da-i munca de lamurire... suporta urletele de suparare din ambele parti, cateodata chiar si trei se iau pe o jucarie....

Daaaa...cate planuri ... [:-@] Da'...sper sa pot sa ma trezesc asa devreme...in fiecare dimineatza... [bang] Sa vedeti maine ce orele 10...ma asteapta cand deschid ochisorii...[alcool]

 

Dodo, drum bun atat la dus cat si la intors! [flo] Sa dea Dumnezeu sa rezolvati si sa va intoarceti cu rezultate bune! [ruga]

 

Daria, simti parfum de weekend?! E abia la inceput...[pk]

Distractie placuta alaturi de frumoasa ta si de finut! [flo] Ah..si de Sela, bineinteles... nu putem sa nu o notam si pe ea...[:D]

[flo] si multi [pup] pentru tot ceea ce faci pentru Sebicu, Bogdanid="blue"> si nu numai... Tot respectul! [asia]

 

PS...si, poze (si cu tine) pe cand?! am mai intrebat o data...dar... [:-@] [:D] Asteptaaaaam!!!![flo]

 

Dany, multumim pentru urari! [pup]

So...peste doua saptamani...tai motzul strumfului [pup]! Bun...abia astept sa vad pozicile si sa ne povestesti cum a fost, ce a ales de pe tavitza...[flo]

Cred ca a fost [pofta] si [olala] tortul! Finutz cuminte si dragalas are nana! [flo]

Frumos cadoul si practic...numai bun pentru perioada aceasta...si nu numai [flo]

Ce faaaaain!!!!! [bis] Pleci in tabara!!!!! [pk] Vreaaaau si eu... [bis] si, mai vreau sa am, vreo 14 anisori...se poate?! Sau, macar 19-20... [ispita] [:D]

Distractie placuta, relaxare totala, vreme super si intelegere maxima din partea copiilor![pup] [flo]

Drum bun si sa te intorci, incarcata cu energie pozitiva, relaxata si cu mare chef de postari pe forum...[:D]

Te asteptam, bineinteles, cu pozici!

[flo]

 

Restul felinelor aristocrate [;)]...pe unde sunt?!

 

Va [pup] pe toate! Si va urez un sfarsit de saptamana minunat! [flo]

 

Maria-Elena, un vis devenit realitate!id="green">

 

 

Mitzu si...perlutzele...[:D]id="orange">

 

Ioana, mami de id="limegreen">Maria-Elenaid="green">, alintata, id="limegreen">Mitzuid="green"> [pup] ( 5 septembrie 2006 )id="limegreen">

 

 

De prin viata...adunate!id="purple"> "[ilp]"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hey...revin cu 2, 3...9 pozici...[:D] de la plimbarica de aseara...

 

Pentru cine are placere si timp, poftiti

 

aici [flo]

 

Maria-Elena, un vis devenit realitate!id="green">

 

 

Mitzu si...perlutzele...[:D]id="orange">

 

Ioana, mami de id="limegreen">Maria-Elenaid="green">, alintata, id="limegreen">Mitzuid="green"> [pup] ( 5 septembrie 2006 )id="limegreen">

 

 

De prin viata...adunate!id="purple"> "[ilp]"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello si de la mine!

Sunt la munca (fostul job), si intre doua declaratii printate intru sa va [pup]acesc!

 

Daria, maine plecam, joi era ultima zi de munca!

 

Yoanna, n-am cuvinte, decat ca sunteti tare frumosi! Mitzu e superba!

 

Dany, concediu placut si tabara usoara! Frumoase cadouri ati luat finutului, asteptam si poze de la ziua lui![pup]

 

Gabi, welcome in Bucuresti!!! Si rezultate bune sa ai de la nenea doctorosul!

 

Ledi, deci il faci cantaret pe Davidutu! Vad ca va distreaza, bravo lui!

 

 

_______________________________

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002id="size1">id="blue">)

varsta lui Andreiid="purple">id="size1">[bicla]

 

Andrei [flo]id="purple">id="size1">

 

"Se zice ca timpul trece.Timpul nu trece niciodata. Noi trecem prin timp..."

"Invata sa pretuiesti ceea ce ai, ca altfel vei pretui ceea ce ai avut..."id="green">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello!

 

Gabi , tin pumnii pentru azi, abia te astept sa ne spui ce a zis dr de aici [pup] cum a fost drumul?

 

Katty , gata bagajele? gata prajiturile ? ce ai pregatit bun? drum bun si relaxare maxima [bis] si et astept cu pozici muuulte inapoi [;)]

spune-mi te rog, tu ce mini dvd ai luat pt Andrei? vreau sa cumpar si eu pt Bia ca acum se uita si ea la desene si ma gandesc ca altfel trece timpul pe drum si pentru ea.

 

Dany , foarte frumoase pozicile iar tu nu esti grasa deloc [pup] concediu placut si te astept cu drag inapoi

 

Ioana , dulcica foc Mitu a ta [il] iar orasul vostru arata tare bine! chiar imi place.

Cum se mai simte Mitu, e bun tratamentul?

 

 

Daria , la voi cum e vremea? azi sunteti la Felix, nu?

 

Leditia , tare haios micul cantaret [pup]

 

Annie , ce faceti, cum sunteti? eu zic sa nu mai pui la suflet tot si sa incerci sa te simti bine tu!

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

asa...de la noi nimic nou, doar ca numar zilele pana la concediu (AMR 2 saptamani si 1 zi [:D])

la stomatolog a fost ok, merg cand vin din concediu sa optureze canalele pentru ca acum era rana prea recenta si ma deranja (mi-a taiat si o bucatica din gingie pentru ca era crescuta aiurea si doar asa a putut intra pe canale [q] ) dar luni merge si Mihai sa ii faca un control sa vedem cum sta. Anul asta vrem sa ne facem dantura, asa usor usor...un dinte/masea pe luna ca sa nu se simta prea mult la bani.

 

va [pup] ma duc sa calc si sa mai bag o masina la spalat

we placut tuturor [pup]

 

________________________________________

 

Cataid="purple"> si [8**] Bianca-Mariaid="red">(2.11.2005)

 

 

Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copilid="limegreen">

 

 

Bucatareala

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bunaaaa

Eu sunt tare pe fuga.Am facut si niste cumparaturi printre picaturi...

La pranz ne-am autonvitat la socrii la masa...[:-@][:D].Cam rupti de cald prin soarele asta ucigas.Si cica Danielo de acum incolo da-i spalat, gatit...etc.Si mi-e un sooomn!!! [nani]Las' ca diseara ploua!

Daca am timp mai pe seara mai intru! am promis pozici dar chiar nu pot acum!

La 9,30 i-am asteptat pe Gabi, Bogdanel, printesa mica si taticul, i-am dus la cab. d-nei dr..Cum mai dura nitel ne-am dus la niste cumparaturi la piata Obor si Kaufland fiind in apropiere si tocmai ce ieseam din parcarea marketului ca suna Gabi ca au terminat.Am plecat din nou la gara sa ia microbuzul.Pleca atunci imediat un autocar dar nu mai avea decat cateva locuri ici colo...asa ca au mai stat 45 min pt. a lua urmatorul autocar. Nu e microbuz ci autocar si era chiar ok...AC, tot confortul. Copiii la venire au fost cuminti,fata a dormit iar Bogdanel e un cuminte nici nu-l simti.E un copil tare bun!

Ar da lectii cred multor copii sanatosi si rasfatati!

Asa ca astept si eu sa scrie Gabi ca au ajuns cu bine acasa!

Despre Bogdanel o las pe mamica lui sa povesteasca. dna dr.e super ok...o sa i-o recomand si eu finei mele caci Robert are o pb. la un ochisor!

[pup]vb. mai pe seara!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutari si de la noi

 

ieri am fost la dubai, ne-am ratacit, normal nu??? aici e foarte normal, al meu sot stie niste "scurtaturi" de ajungi cu 2 ore mai tarziu, dar a fost ok, in mare ne-am oprit la un "mall" apoi am mers la Atlantis, pe Plam Island ca sa facem poze, (cu noua lentila a aparatului) si el vroia sa intram la Aquaventure, dar era deja 4-5 PM, deci tarziu, e super (din auzite) si nu poti sta 2 ore , nici sa vrei asa ca data viitoare

 

azi am avut progrm de smotru, mai am de calcat, nam calcat deloc in 2 sapt [:D] dar recuperez maine, azi nici sa ma bateti nu pun mana pe fier

 

pic de somn, sunt vreo 45 de grade, sau mai putin dar e jale cu umiditatea 70% [alcool]

 

Gabi tin pumnii si sper sa vii sa ne dai vesti bune [pup]

 

cata, car va sa zica pleci in concediu , inca putin si gata

 

Ioana, cum e mitzu?

 

Daria, pupici la felina ta mica!

 

Adi, Katty, lilia, raluca, aurara, ledi[pup] ..si restul

 

eu sunt [q] normal, pt ca acum 2-3 luni cand planificam sa vad romania alesesm dat de 4 iulie, deci la ora asta, ar fi trebuit sa aterizez pe otopeni , offf

 

un weekend frumos!

 

------------------------

Someone's pleasure is another's pain!

Alergic at stupidity.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca inca n-am plecat .Imi servesc pepenele in fata DC-ului. Annie[pup][pup] nu fi trista. Nu stii viata asta ce-ti rezerva!

Te cred ca ti-e dor de casa! Si eu puteam sa plec de mult dar am o problema cred cu capul... nu pot sa plec de langa mama, socrii, sormea,Teo. As muri... iti trebuie multa putere pt. asta iar eu recunosc din pacate ca nu am!

[pup][flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare si din BH [:D]

Repede linkul cu poze noi [:D]

 

Katty, sa aveti drum bun, vreme insorita si sa va distrati si odihniti si cand apuci sa ne scrii [pup][pup]

Ioana, pupam coditele [olala] steti frumoase tare [bis]

Dany, ce face Dodo ? [:D]

Annie, [grup] of ... imi pare tare rau ca si azi e o zi din`aia, sa nu crezi ca esti singura, da ? Macar virtul ne ai pe noi si crede-ma te inteleg atat de bine [pup][pup]

Copilutza, unde esti ??? [flo]

Catutza, bine ca ai scapat de dintzarosh cu bine [pk] Pana data viitoare iti refaci curajul [pk]

 

Eu sunt franta, am bucatarit di tuoate, copiii au fugarit catelul, ieri seara am fost in parc, azi la Felix.

Batea aseara un vant cu miros de ploaie, dar am fost singura care am zis ca vantul va duce norii mai departe si asa a fost [:D] Asa putina lume de mult timp n-am vazut prin parc [:D]

Ieri am copt vinete si am facut o salata, am fiert iar porumb [alcool], am facut supica pe pui cu taitei, am facut ... racituri [:-@] niciodata n-am facut vara ... azi am facut chiftelute. Mai am daca vreti fasole frecata de vineri [:D] Si aseara am prestat un tort din bal cumparat si crema de frisca+Milka ... Maine fac cartofi noi cu patrunjel si frig pulpe dezosate si gataaa. Imi bag picioru`. Aaa, am mai luat si cateva felii de pizza [alcool]

Sunt obosita oleaca [:D] Merg sa intind prima tura de haine, ca mai am 2 de spalat [pk]

 

Dodo ... astept vesti ... [flo][flo][flo]

 

Va pup pe toate , we frumos sa aveti [bis]

 

-------id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> &id="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

-------id="red">

Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="red">id="Book Antiqua">

"Stelele care cad nu pier,

Stelele care cad se duc pe un alt cer"id="size1">

NU RAMANE INDIFERENT !

AJUTA-L PE BOGDANid="blue"> SA VADA !id="red">id="size4">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...