Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Leoaicele DC*(38)*-in suflet cu Emma


Recommended Posts

Io... mi's p'aci....[:D]

S-a inorat dar imi lipseste ceva...logoreea ...[:D]

Va salut si va pupacesc!!

Am o stare de cacao...

Nu ma intrebati , de ce ...

Nici eu nu stiu...

Si eu ma mir ... asa degeaba sa stau cu "beculetele" aprinse... [V].

Eee imi trece ... trebuie...

revin...

pup!!!

 

PERLUTZA id="red"> sufletzelul meu!id="orange">
id="right">

 

Are we there yet???id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[hia]

Am ajuns acasa [pk]..ce bine-i acasa[:D]

Ziua noastra a inceput cam la 5,30 eram in microbuz spre Ct,am mai sta cca 10 min si-am plecat cu autocarul in capitala.

Acolo asa cum spunea si Dany[[pup][flo]) ei(ea si sotul ei) ne asteptau.Am mers la cabinet unde am intalnit un OM,o doamna DOCTOR suuuuper( vestililor le dau copi-paste de la umanitare):-pentru prima data au putut determina cat vede Bodo -cca60%

-ne-a chemat din nou in toamna sa vada cum evolueaza si atunci va fixa data operatiei(imediat sau in primavara);

-din ce a vazut in actele vechi si in ochi lui acum mi-a spus ca nu a evoluat cataracta

-m-am bucurat f tare ca Bogdi s-a facut inteles in limba romana-el a raspuns d-ei dr fara ajutorul meu.

id="red">

 

Revin ma cheama datoria[asia][alcool]

 

oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*id="Tahoma">

id="purple">

[flo][flo2][floare3]

Bazar pentru Bogdanid="red">id="size1">

Blogul lui Bogdan-Andrei

_

 

goblenuri-relatii pe blogul Donului

 

_

id="right">

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la

Dumnezeu imposibilul!

id="red">

[ruga]Doamne ajuta!id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

asa, am revenit si eu...

 

Annie , ceva pozici din Dubai facute cu super aparatul nu vad si ochii nostri? [pup]

 

Gabi , ce ma bucur ca nu a evoluat cataracta si ca ati intanlit o dr super draguta/amabila/OM !

 

Daria , ce de bunatati ai gatit tu! [pofta] am vazut si pozici cu Giulik frumoasa [il]Foarte frumos bazinul de la voi, asa as veni si eu...dar sunteti departe rau [:(]

 

Katty , gata bagajele? gata pregatirile?

 

Copilutz , te [pup] si daca simti nevoia sa vb cu cineva suntem aici

 

Danny , tu ai terminat pregatirile? mai ai asa putin si pleci!

 

am facut salata de vinete, acum am la cuptor pui cu cartofi si am comanda de tort de la Bia...dar nu am ce-mi trebuie in casa asa ca ramane pt maine [:D]

 

________________________________________

 

Cataid="purple"> si [8**] Bianca-Mariaid="red">(2.11.2005)

 

 

Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copilid="limegreen">

 

 

Bucatareala

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele

Cu ploaia asta nu ma urnesc asa cum trebuie.

Am spalat o masina de rufe, am inceput ceva macarica... ma invart incolo si incoace ca o curca beata... maine fac bagajul. Pana acum am trimis mesaje la parinti ca sa nu am surprize luni ca nu se trezeste vreunul. [alcool]

Sunt impresionata de pregatellile voastra culinare( Cata, Daria)[flo]eu am zis ca o las mai moale cu mancarea. In tabara o sa incerc sa ma duc la piata si sa ma hranesc numa cu fructe( piersici, caise, pepene). Cand m-o vedea prietena mea la slip( ea care e super top model trasa prin inel ...desi a nascut!!!) ma porcoseste de nu ma vaddddd!!)[:I][:I][q][q]Oi vedea eu cum fac ![:D]Sper sa fie bine !

Ioana- ai o fata super frumoasa... doamne ce fatzuca are, si ce perisor!

Daria-ghidusa rau si motzata ta... balerina... si Sela e sexy![olala]

Katty- concediu placut!!!VREME FRUMOASA!

La capitala ploua...dupa ce la pranz era canicula![bang]

copiluzule iesi din butoi ca vin si te iau cu bata! NU AI VOIE IN BUTOI!!![pup][pup]

Gabi- ma bucur ca ati ajuns cu bine! Sa fiti sanatosi si sa va bucurati de copilasii vostri toata viata!

va tzuc mai revin

incerc sa pun poze. Dupa cum vedeti as face orice numa treaba nu!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Isabella a dormit la dus si a fost ffff cumintica Donu' asa-i de fel la drum(de aceea nu-mi faceam griji in privinta lui

[:)])

Iar pentru ca a fost cuminte a primit "dou ou "(a se citi cadou) [:D] de la Dany

La intoarce a fost super ok de la B la Ct,dar ....dar de la Ct la Navodari(15 km) i-am facut in 2 ore in aceste 2 ore a plans fata dar si-a revenit f repede acasa.

Dany [pup] si multumim inca odata tie si lui Edy ca ne-ati ajutat caci altfel ajungeam noaptea acasa[asia][asia][asia].Concediu placut!

 

PS: Cand am scris mai sus ca Donu' s-a intes cu dr nu va inchipuiti ca a vorbit clar ...dar s-a facut inteles de catre un strain care l-a vazut prima data si e o mare realizare...Lauda-te gura ca-ti dau prajitura[:I]

 

oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*id="Tahoma">

id="purple">

[flo][flo2][floare3]

Bazar pentru Bogdanid="red">id="size1">

Blogul lui Bogdan-Andrei

_

 

goblenuri-relatii pe blogul Donului

 

_

id="right">

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la

Dumnezeu imposibilul!

id="red">

[ruga]Doamne ajuta!id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Helau...

 

Va multumesc de urari!

 

Catutza, acum am a doua tavitza de saratele in cuptor, mai am doua si gata! Altceva n-am mai apucat sa fac fiindca nu m-a lasat sotul sa fac caldura in casa, acum e ceva ploaie si e ok! Am fost si in criza de timp, fiindca stii cu e, socoteala nu se potriveste niciodata cu rezultatul!

DVD-ul lui Andrei se numeste [:D] Toshiba, si pana acum nu avem a ne plange de el! Isi merita banii si a fost o investitie buna fiindca e folosit destul de mult!

Brrrr ptr dintos, urata treaba si drum lung va asteapta!!! Sa ai spor! Si la cat mai putina durere!

 

Daria, frumoase poze, imi place tinuta Giuliei de la balet! Sela e o scumpa...

 

Gabi, ma bucur ca a fost totul ok la doctor, si ai gasit in fine un om profesionist si amabil pe deasupra! Ma bucur si de Donu, pentru faptul ca s-a inteles cu dna doctor![flo]

 

Dany, conced placut si tie!

 

Annie, astept si eu poze...dar cred ca le vad peste 2 saptamani!

 

_______________________________

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002id="size1">id="blue">)

varsta lui Andreiid="purple">id="size1">[bicla]

 

Andrei [flo]id="purple">id="size1">

 

"Se zice ca timpul trece.Timpul nu trece niciodata. Noi trecem prin timp..."

"Invata sa pretuiesti ceea ce ai, ca altfel vei pretui ceea ce ai avut..."id="green">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Katty , mmmm saratele [pofta] de un veac nu am mai facut [:I]

noi DVD -ul asta vrem sa il luam, am vazut ca bateria tine 5h ceea ce e foarte bine...acum mai ramane sa vedem daca ne permitem sa il luam acum inainte de concediu [:(] (a se citi daca intram sau nu pe cardul de credit [:D] )

 

________________________________________

 

Cataid="purple"> si [8**] Bianca-Mariaid="red">(2.11.2005)

 

 

Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copilid="limegreen">

 

 

Bucatareala

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi asta, si noi anul trecut tot in rate l-am luat pe card avantaje tot de la domo!

Saratelele 2 tavi s-au mancat deja, sper sa pot lua maine macar celelalte doua tavi![:D][:D]

 

_______________________________

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002id="size1">id="blue">)

varsta lui Andreiid="purple">id="size1">[bicla]

 

Andrei [flo]id="purple">id="size1">

 

"Se zice ca timpul trece.Timpul nu trece niciodata. Noi trecem prin timp..."

"Invata sa pretuiesti ceea ce ai, ca altfel vei pretui ceea ce ai avut..."id="green">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Heee intre o spalare si alta de incaltari mai trag un oki la voi !

Fetele scuze pt. ignoranta... pt. ce e bun ala ? DVD-ul ala?? Scuze eu cu tehnica stau mai prost![alcool] Daca ar fi sa spun ce vreau eu ( nu pt. mine ...ca pe mine ma lasa rece astea- pt. soata mea) si o sa iau sa mai termin cu ratele la card avantaje-gps mio sau cum s-o scrie.M-a innebunit!O sa luam candva!Cred ca atunci va fi mai tare gps-ul decat masina!![:D][:D]

Daca ar fi dupa mine TV-ul n-ar exista dar fara calculator nu pot staaa!!!

Katty- poftesc la saratele desi acum cateva zile am papat de la socrela!

[:D]Ascunde-le pe celelalte![8D]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...