Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Leoaicele DC*(38)*-in suflet cu Emma


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui danyalo Gabi- deci pana la urma vreti sau nu sa va ia Edy cu masina... ca nu mai inteleg.[flo]Oferta mea ramane valabila![pup]Eu sper sa ne vedem la un suc la mare pe plaja ... SPER! sa vada si Teo marea...ca nici el altfel nu ajunge sa o vada in urmatorii ani!![q]Cati bani mai sunt de strans? Care este data limita a operatiei?Sper din tot sufletul sa pot sa ajut si eu cu putin! [flo]
Iubita eu momentan nu stiu cand si la ce ora vin [alcool],al meu nu a avut azi la servici cu-i sa-i spuna de sambata[alcool](pentru ca vineri venim dupa amiaza spre noapte[:D]....[:-@]am zis ca vorbim si astfel vom stabili tot[asia] Cati bani sunt de strans? 8000 trebuiesc pentru ambi ocki.In cont are cca 1000 ron din care se vor duce cred ca jumate cu drumul si consultatia de sambata.Pt ochiul stang mi s-a spus (aici)toamna cel tarziu primavara-sambata vreau sa vad ce spune si dr de la B. oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo* [flo][flo2][floare3] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=135286"]Bazar pentru Bogdan[/url] Blogul lui [url="http://bogdan-andrei.blogspot.com/"]Bogdan-Andrei [/url] _ [url="http://bogdanandrei.blogspot.com/2009/02/goblene.html"] goblenuri[/url]-relatii pe blogul Donului _
[url="http://my.lilypie.com/5i3tp3.png"]Varsta lui Donu' Bodo[/url] [url="http://b1.lilypie.com/XRgFm7.png"]Varsta Isabella-Elena[/url]
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul! [ruga]Doamne ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutari! Mutumesc de urari.. A durat ceva mai mult pana am reusit sa pun doua poze .. Petrecerea a fost relaxata,doar familia si o pereche ce sta in gazda la socru..asa e el,nu se poate deplasa fara insotitori. Nu m-am chinuit deloc cu mancarea,sotul mi-a pus in vedre sa nu ma chinuie talentele,sa nu cheltuim mult caci va fi in familie,fara pretentii,o gustare si un desert..si mult WII..:) Prin urmare,am facut cateva aperitive(placinta sarata,aperitiv cu dovlecel,fasole batuta,pate de casa,pasta de branza,saleuri)pe langa care am mai pus cas,cascaval,slanina si piept de porc,masline,legume,ceapa,friptura de pui (am facut-o dimineata si am servit-o rece,din oala de lut )cu salata de varza si castraveti murati.Prajitura de visine cu crema de vanilie si jeleu,tort de mousse de ciocolata amaruie si mousse de zmeura imbracat in cioco si mai pe seara inghetata de ciocolata sa ne racorim. Palinca,gin tonic,vin alb,bere,sucuri..gheata multa..crantanele(alune,fistic,sticksuri).. A fost ok..per total Cand au venit primii musafiri(am fost 16 de toti) eu abia ma apucam de facut platouri,prin urmare nu le-am mai bibilit,le-am facut repede le-am servit si m-am dus in dormitor si-am stat o juma de ora cu picioarele-n sus pe perete,pana la urma au venit toate fetele(2 cumnate,sora,mama,fata care sta in gazda la socru) dupa mine si am facut vre-o ora club femina in dormitor..:) Felul in care am ornat tortul s-a vrut un fel de atentionare asupra timpului..cum ca trece si trebuie trait cat mai frumos..insa fiecare a avut alta viziune asupra lui.. O cumnata zicea ca parca-i un cantar,socru ca e ceva despre cosmos,sotul spunea ca seamana cu nu's ce inventie la lui DaVinci..un motor nu's de care..numai maicamea s-a prins ca ceasul de deasupra arata varsta sotului..insa nu se mai pricepea ce-s alealalte cercuri..:)...sa nu mai zic ce greu am reusit sa le fac..sa le fixez..unul mi-a crapat in vre-o trei locuri.. Toata pregatirea mi-a luat 24 de ore,sambata pe la 13 am inceput,am terminat duminica la 15 cand am pus platourile pe masa. Oricum ,am terminat cu petrecerile tinute acasa,luna viitoare de ziua mea fac doar un tort,apoi..pana la anul poate reusim sa ne mutam Nu putem face petreceri la casa,la gratar deoarece nu avem gard(inca) si casa e in mijlocul cartierului..la strada principala,ne vad toti vecinii care vin spre case sau pleaca..sau se plimba..sau stau in curti..:). Ia sa vedem acum: Katty,concediu placut,spor la calcat si facut bagaje! Gabi,iti doresc succes la strans banuti,si la control la doctor. Ledi,lasa ca ai timp sa slabesti,nu-ti fa probleme..sa vezi tu dupa ce o incepe sa umble in picioruse ce ai sa mai alergi dupa el.. Daria..ce haz cred ca ai fost la voi..cu Giulia bocind dupa blanita..cu catelul "mieunand" si cu tine hohotind.. Cata..mai ce printesica aveti voi acolo..si ce rochita fainaa..dar pe voi nu v-a pozat nimeni? Danny..foarte frumos ce ati facut ptr finuta.. Copilutz..ce pisic frumos ..mi-aduce aminte de "biluta" mea o birmaneza gri-albastruie cu oki albastri ce a ramas la mama si a pierdut-o. Ma duc sa pun cate o inghetata,si eu si ficamea murim de cald cu geamurile deschise ..si afara e innourat insa nu vrea sa ploua..si o zapuseala.. Poze( [url="http://good-times.webshots.com/photo/2095630410081950625DSBdgM"]de aici inainte[/url] )am tare putine,caci in loc sa pozez,sa filmez,eu am avut altele de facut(de stat la cioace si de jucat WII :))poate-mi trimite sorella niste poze ca a mai facut si ea. Am pus si cateva cu balerina-cantareata-rolerita mea.. Pup fete! Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ziua buna, dragele mele! [flo] Din Bacau, orasul ploii !!!! [pic] De ieri, "toarna" incontinuu...dar cu simt de raspundere, nu gluma...Picurii-s mari si furiosi...Sa nu mai spun de fulgere si tunete...Si...e friiiig...Brrrr!!!! Numai lunile iunie-iulie...nu par a fi!!! [bang] Am vrut, sa postez, ieri dupa-amiaza, dar a "chicat" netul...deh...la noi la "tara"...asa e... Ieri, dimineata, am fost cu Mitzu la pediatru... Duminica, seara, a avut 39,4- febra, in conditiile in care, dimineata...totul era in ordine... Un 37,8 la amiaza si...seara ... Am sunat, aseara, imediat, la pediatru si am programat, la prima ora, o consultatie...Toata noaptea am stat sa o supraveghez... Ieri, a inceput sa si tuseasca "usor"... Pediatrul mi-a spus ca are o usoara viroza...nu a prescris antibiotic...doar Eurespal, pentru tuse...si mi-a recomandat sa-i fac, IAR, analizele la urina... Azi noapte, am fost la fel de activa...intrucat, Mitzu a tusit foarte tare...pana a ajuns sa verse......Ii curge nasul...iar, eu, la 2 noaptea eram calare pe aspirator, zburand dupa ea (vrajitoare moderna...), prin casa, in speranta ca ii pot aspira nasucul... [ilp] No chance...Asa ca...si acum, sta cu nasul plin de ..., tuseste foarte tare...si eu...nu mai am cuvinte...[bang] Am citit, tot, din urma si trec la scris...Tineti-va...[:D] Annie, chiar asa...unde esti, scumpo? Tu, cea mai matinala dintre noi! sper ca sunteti ok!!!![pup] Te asteptam cu pozicile promise! Draguto...vino acasa, daca asta simti! ai tot dreptul la liniste si la fericire![pup] Despre Mitzu! Sar'mana! [pup] Bleah...nasol cu soparlele...eu, cred ca lesinam si intram, instantaneu in perfuzii...mi le puneam singura... Cat despre sutienul cu pernute de silicon...am vazut si la noi...am pipait chiar... (complexe, complexe...[:D]) dar nu mi-am "achizitionat"...aaa...si am mai vazut un fel de pernute din latex, sau asa ceva...care se ataseaza (pur si simplu se lipeste de piele...) sub san...pentru cazurile in care, porti o rochie sau un maieu fara bretele...Interesante, oarecum! Katty, [flo] multumim frumos!!! [pup] si noi la voi! Am vazut pozicile si filmuletul! Minunate! Andrei, ca de obicei, m-a lasat [olala]! Frumusel foc! [pup]Si...ochii... eh...ochii....sunt superbi...vorba Dariei...perfecti...[olala] Le are, serios, cu rolele...N-ai treaba! Felicitari! [flo] Iar tu...arati super bestial cu noul look...[olala] Pe cuvant! [olala] Te prinde...SUPER!!!![pup] Ah...n-am stiut ca patrula parcului "e dotata" cu, cai... Interesant, dealtfel! Ah...[pofta] dovleceii la cuptor! Multumim pentru reteta![flo] Concediu placut...mult a fost putin mai este...pana la relax...[pk] Daria, imi facui o pofta de gulas...de mooor... Da reteta si unei moldovence...sa rup gura targului...[:D] [:-)))] ai fost super tare...super tare...cu dusul si blanita Selei... Catutza [pup] mica printesa! Frumusica foc! [olala] Si, rochita minunata! [flo] Mey...ce m-a busit nostalgia copliariei mele...mergeam, si eu, cu taica-meu...la scoala...si, la fel, adoram sa mazgalesc tablitele...si sa ajung in sala de sport...mi se parea atat de fascinant...saltele, mingi, cos de basket...eh...ce fain era...Lumea ma admira...eram super importanta! [;)] [:D] Lilia sar'mana! [asia][pup] Te rog sa ma scuzi...iti multumesc pentru cuvintele frumoase postate in album! [pup] Un [pup] dulce pentru Amelia! Las' ca o sa ajungeti, in alta zi la ferma...Asa e cu cei mici...Si, ca la bunici...nu e nicaieri...[;)] Gabi, multa sanatate micutului! [pup] Drum bun, iti spun de pe acum, sa ajungeti cu bine in Bucuresti! Si bafta la control! [flo] Oh...acum am citit...80 de milioane, adica?! Offf...sa dea Dumnezeu sa reusiti sa strangeti suma, cat mai repede...Sper sa va pot ajuta, si eu...Am sa fac tot posibilul! Am sa vorbesc cu prietenii...Trebuie sa fie o solutie, cat mai repede! Minunile lui Dumnezeu sunt mari! [ruga] Dany, aparui, si eu, intr-un tarziu! [:D] Scumpo, tot respectul si toata admiratia pentru tine! [asia][flo] pentru gestul facut vis-a-vis de finuta si micut! [pup] TE APRECIEZ!!!!![asia] La multi ani!!! finutului! Sa va traiasca, sa creasca mare si sanatos! [flo] Sa pui pozici de la petrecere si sa ne spui ce a ales de pe tavita! [flo] Sar'mana pentru complimente! [pup] Mai pot... mai duc...ce sa fac...[:D] Chiar ca spui ca sunt "teleoristii" (vorba unei rude "rurale" de-a sotului [:-@]) la noi in casa si nu numai...[alcool] Spuneai ca Teo are 13 kile? Las' ca nici fii-mea nu e mai departe...Se incadreaza in aceeasi situatie... [bang] Petrecere faina, joi si spor la shopping, pana atunci! [pup] Ledi, [pup] tunsuliciul! Vrem poze!!!![flo] Copilutzu, unde esti?! [pup] Adi, urez, inca o data, La multi ani! sotului! Cum ati petrecut? care a fost meniul final? Asteptam pozici! [flo] Ca veni vorba: La multi ani! [s] tutuor celor care au sarbatorit sau au avut sarbatoriti, ieri, de Sf. Petru si Pavel! [flo] Va tzuc, scumpelor, si va urez o zi faina, tuturor! [flo] [url="http://www.mytickerz.com/tickers/g5982ekrufgklo7y.png"]Maria-Elena, un vis devenit realitate![/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=135176"]Mitzu si...perlutzele...[:D][/url] Ioana, mami de Maria-Elena, alintata, Mitzu [pup] ( 5 septembrie 2006 ) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/log.asp?member=70178"]De prin viata...adunate! "[ilp]"[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ziua buna, dragele mele! [flo] Din Bacau, orasul ploii !!!! [pic] De ieri, "toarna" incontinuu...dar cu simt de raspundere, nu gluma...Picurii-s mari si furiosi...Sa nu mai spun de fulgere si tunete...Si...e friiiig...Brrrr!!!! Numai lunile iunie-iulie...nu par a fi!!! [bang] Am vrut, sa postez, ieri dupa-amiaza, dar a "chicat" netul...deh...la noi la "tara"...asa e... Ieri, dimineata, am fost cu Mitzu la pediatru... Duminica, seara, a avut 39,4- febra, in conditiile in care, dimineata...totul era in ordine... Un 37,8 la amiaza si...seara ... Am sunat, aseara, imediat, la pediatru si am programat, la prima ora, o consultatie...Toata noaptea am stat sa o supraveghez... Ieri, a inceput sa si tuseasca "usor"... Pediatrul mi-a spus ca are o usoara viroza...nu a prescris antibiotic...doar Eurespal, pentru tuse...si mi-a recomandat sa-i fac, IAR, analizele la urina... Azi noapte, am fost la fel de activa...intrucat, Mitzu a tusit foarte tare...pana a ajuns sa verse......Ii curge nasul...iar, eu, la 2 noaptea eram calare pe aspirator, zburand dupa ea (vrajitoare moderna...), prin casa, in speranta ca ii pot aspira nasucul... [ilp] No chance...Asa ca...si acum, sta cu nasul plin de ..., tuseste foarte tare...si eu...nu mai am cuvinte...[bang] Am citit, tot, din urma si trec la scris...Tineti-va...[:D] Annie, chiar asa...unde esti, scumpo? Tu, cea mai matinala dintre noi! sper ca sunteti ok!!!![pup] Te asteptam cu pozicile promise! Draguto...vino acasa, daca asta simti! ai tot dreptul la liniste si la fericire![pup] Despre Mitzu! Sar'mana! [pup] Bleah...nasol cu soparlele...eu, cred ca lesinam si intram, instantaneu in perfuzii...mi le puneam singura... Cat despre sutienul cu pernute de silicon...am vazut si la noi...am pipait chiar... (complexe, complexe...[:D]) dar nu mi-am "achizitionat"...aaa...si am mai vazut un fel de pernute din latex, sau asa ceva...care se ataseaza (pur si simplu se lipeste de piele...) sub san...pentru cazurile in care, porti o rochie sau un maieu fara bretele...Interesante, oarecum! Katty, [flo] multumim frumos!!! [pup] si noi la voi! Am vazut pozicile si filmuletul! Minunate! Andrei, ca de obicei, m-a lasat [olala]! Frumusel foc! [pup]Si...ochii... eh...ochii....sunt superbi...vorba Dariei...perfecti...[olala] Le are, serios, cu rolele...N-ai treaba! Felicitari! [flo] Iar tu...arati super bestial cu noul look...[olala] Pe cuvant! [olala] Te prinde...SUPER!!!![pup] Ah...n-am stiut ca patrula parcului "e dotata" cu, cai... Interesant, dealtfel! Ah...[pofta] dovleceii la cuptor! Multumim pentru reteta![flo] Concediu placut...mult a fost putin mai este...pana la relax...[pk] Daria, imi facui o pofta de gulas...de mooor... Da reteta si unei moldovence...sa rup gura targului...[:D] [:-)))] ai fost super tare...super tare...cu dusul si blanita Selei... Catutza [pup] mica printesa! Frumusica foc! [olala] Si, rochita minunata! [flo] Mey...ce m-a busit nostalgia copliariei mele...mergeam, si eu, cu taica-meu...la scoala...si, la fel, adoram sa mazgalesc tablitele...si sa ajung in sala de sport...mi se parea atat de fascinant...saltele, mingi, cos de basket...eh...ce fain era...Lumea ma admira...eram super importanta! [;)] [:D] Lilia sar'mana! [asia][pup] Te rog sa ma scuzi...iti multumesc pentru cuvintele frumoase postate in album! [pup] Un [pup] dulce pentru Amelia! Las' ca o sa ajungeti, in alta zi la ferma...Asa e cu cei mici...Si, ca la bunici...nu e nicaieri...[;)] Gabi, multa sanatate micutului! [pup] Drum bun, iti spun de pe acum, sa ajungeti cu bine in Bucuresti! Si bafta la control! [flo] Oh...acum am citit...80 de milioane, adica?! Offf...sa dea Dumnezeu sa reusiti sa strangeti suma, cat mai repede...Sper sa va pot ajuta, si eu...Am sa fac tot posibilul! Am sa vorbesc cu prietenii...Trebuie sa fie o solutie, cat mai repede! Minunile lui Dumnezeu sunt mari! [ruga] Dany, aparui, si eu, intr-un tarziu! [:D] Scumpo, tot respectul si toata admiratia pentru tine! [asia][flo] pentru gestul facut vis-a-vis de finuta si micut! [pup] TE APRECIEZ!!!!![asia] La multi ani!!! finutului! Sa va traiasca, sa creasca mare si sanatos! [flo] Sa pui pozici de la petrecere si sa ne spui ce a ales de pe tavita! [flo] Sar'mana pentru complimente! [pup] Mai pot... mai duc...ce sa fac...[:D] Chiar ca spui ca sunt "teleoristii" (vorba unei rude "rurale" de-a sotului [:-@]) la noi in casa si nu numai...[alcool] Spuneai ca Teo are 13 kile? Las' ca nici fii-mea nu e mai departe...Se incadreaza in aceeasi situatie... [bang] Petrecere faina, joi si spor la shopping, pana atunci! [pup] Ledi, [pup] tunsuliciul! Vrem poze!!!![flo] Copilutzu, unde esti?! [pup] Adi, urez, inca o data, La multi ani! sotului! Cum ati petrecut? care a fost meniul final? Asteptam pozici! [flo] Ca veni vorba: La multi ani! [s] tutuor celor care au sarbatorit sau au avut sarbatoriti, ieri, de Sf. Petru si Pavel! [flo] Va tzuc, scumpelor, si va urez o zi faina, tuturor! [flo] [url="http://www.mytickerz.com/tickers/g5982ekrufgklo7y.png"]Maria-Elena, un vis devenit realitate![/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=135176"]Mitzu si...perlutzele...[:D][/url] Ioana, mami de Maria-Elena, alintata, Mitzu [pup] ( 5 septembrie 2006 ) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/log.asp?member=70178"]De prin viata...adunate! "[ilp]"[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana [pup][pup] Eu fac gulas-ciorba la cucta: tai bucatele mici oleaca de carnita de porc si de vita, prajesc in ulei o ceapa taiata marunt si arunc in ea carnita, amestec vreo 10 minute , adaug 3 l apa, chimen, piper macinat, boia de ardei, sare si las la fiert sub presiune 30 de minute; dupa alte 30 de minute de stat deschid, adaug legume: morcov, patrunjel radacina, telina , toate taiate cubulete, mazare sau fasole - cine cum vrea, o rosie feli si cateva felii de ardei si mai pun sa fiarba sub presiune vreo 30 minute; dupa care deschid si adaug cartofii - las 20 minute sa fiarba normal si cine vrea pune si galuste simple de ou + faina - cand pui cartofii. Dupa gust blenduiesc frunze de marar si patrunjel si adaug tot deodata cu cartofii. Si gata [:-@] Adriana, [pk][pk][pk] ------- Daria & felina fioroasa[zana] [url="http://family.webshots.com/photo/2101180020059491989HUtsSY"]GIULIA(2004 08 16)[/url] & [buburuza] [url="http://family.webshots.com/photo/2035984490059491989AhTGRS"]Sela[/url] ------- [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846"]Port in suflet povestea licuriciului Emma[/url] "Stelele care cad nu pier, Stelele care cad se duc pe un alt cer" NU RAMANE INDIFERENT ! AJUTA-L PE [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=127257"]BOGDAN[/url] SA VADA !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana,multa sanatate Mitzulinei..iar viroza? Si de ce sa repeti urina? Mai trimite si la Iasi putina ploaie..luna asta a plouat de doua trei ori,cate un dushulet scurt de nici nu s-a udat pamantul..a sfarait si s-a evaporat brusc..:),ieri a fost ceva furtuna si nori ,insa ploaie..mai pe sponci,dupa juma de ora era soare si uscat afara...iar noi consumam la greu apa de la rajac sa udam bruma de gazon ce a iesit la casa.. Lilia,mi-am adus aminte..ce tinerica si frumusica esti si ce bine-ti sta tunsa [flo]! Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetele gurese suntem azi Ioana -multa sanatate Mitzoacei tale! si tie putere sa faci fata situatiei! Multumesc pt. urari!Joi mergem doar sa serbam printisorul la implinirea minunatei varste. Pana atunci musai -musai sa fac rost de ceva...ma gandesc sa nu fie de imbracat ci de jucat sau de mers... vedem... in functie si de ce preturi se vehiculeaza . Ma duc la Dragon.Asa..acum cu motul...inca nu s-a hotarat fina mea cand...probabil va fi in iulie dupa 12 ca sa vin eu din tabara.Va fi la tara la bunica ei... intr-un cadru mai rustic...la curte in aer liber. Va fi frumos![:D] Adi- f. frumoasa printesa balerina si cantareatza! are o tinuta de ma daramaaaa! Si ce impletitura in capsor! Despre bunatati... arata suuperrr! Si tortul e bestial...iar la gust nu mai zic! Ce maini de aur ai! Dintr-o simpla praji /pandispan de visine...ai ornat-o dichisit-o de numa![asia][asia] Ma duc sa fac o ciulama de ciuperci si o mancarica de fasole verde Daria-cucta este ce? Oala de pamant din ala smaltuita? Suna bine ce zici tu acolo..dar eu as vedea intai live si apoi as gati...sau intai as gusta...[:D][:D]Mama ei de viata...as gusta mereu cate ceva.[bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adi,ce fata frumoasa ai[olala][olala][olala].. Ah si tortul arata demential..ar trebui sa-ti deschizi o cofetarie,ai avea mare succes..[pofta] Ioana multa sanatate piticei.[flo]O sa pun si poze,acum parca ma trage ata langa fii-miu in pat la nani.[:D] Am uitat..Dany nu m-am suparat,m-am amuzat chiar.[pup] Adiiiii lesin cand ma uit la pozele tale..si-s la dieta,da zau ca n-as rezista la asa bunatati.Bravo,felicitarile mele.Tortul arata bestial.[flo]..si prajitura cu visine...[pofta][pofta][pofta][pofta] [URL="http://community.webshots.com/user/leditia"]POZE CU NOI[/URL] [mamica] de David Christian[copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui yoannamarie Gabi, multa sanatate micutului! [pup] Drum bun, iti spun de pe acum, sa ajungeti cu bine in Bucuresti! Si bafta la control! [flo] Oh...acum am citit...80 de milioane, adica?! Offf...sa dea Dumnezeu sa reusiti sa strangeti suma, cat mai repede...Sper sa va pot ajuta, si eu...Am sa fac tot posibilul! Am sa vorbesc cu prietenii...Trebuie sa fie o solutie, cat mai repede! Minunile lui Dumnezeu sunt mari! [ruga]
Sa dea DD sa se stranga banutii caci altfel intarziem si cu recuperatul si cu...[:-@][:-@][:-@] Dar cel mai bine le stiu eu si sufletul meu... oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo*~*oo__oo* [flo][flo2][floare3] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=135286"]Bazar pentru Bogdan[/url] Blogul lui [url="http://bogdan-andrei.blogspot.com/"]Bogdan-Andrei [/url] _ [url="http://bogdanandrei.blogspot.com/2009/02/goblene.html"] goblenuri[/url]-relatii pe blogul Donului _
[url="http://my.lilypie.com/5i3tp3.png"]Varsta lui Donu' Bodo[/url] [url="http://b1.lilypie.com/XRgFm7.png"]Varsta Isabella-Elena[/url]
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul! [ruga]Doamne ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...