Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

noi putem fi #351;i UN zambet care va coloreaza viata, UN sprijin moral atunci cand aveti nevoie, UN loc cald langa care sa va alintati si sa va purtati ca niste copii rasfatati. Stai si uite-te mai bine, caci langa noi aveti UN camin in care sa va retrageti dupa alergatura sau vagabonteala, camin pe care noi ne straduim din rasputeri sa vi-l facem cat mai confortabil si mai placut, cu UN design cat mai armonios. Noi va daruim UN copil sau mai multi si si va punem O lume la p#259;icioarele voastre. Noi suntem niste norocoase ca avem UN camin peste care suntem stapane totale, UN animal de casa, UN barbat, UN univers pe care-l construim in jurul vostru, UN servici care va ajuta pe voi sa nu mai munciti de unul singur si exemplele ar putea continua. Eu nu sunt atat de poetica. Voi sunteti UN chin, UN neinteles, UN dificil, UN neglijent si de multe ori veniti la noi cu O problema sau ne faceti O grija in plus. Cand ne suparati veniti cu O floare si atunci cand vreti ceva de la noi veniti cu O rugaminte. Voi, desi noi ne dam mari ca avem O telecomanda, voi sunteti cei stiuti cu O bere, O telecomanda si O mana in pantaloni, pe O canapea... O masina, O nevasta, O casa, O casnicie. Vreti O partida de amor, cu O femeie. Pe voi va defineste O nevoie..... ca O viata aveti. Voi oferiti UN ban, dar noi, cand ne punem mintea facem O avere. Ce poate provoca UN dezastru? care se poate transforma intr-UN Iad daca ai UN ghinion? UN cataclism, UN tzunami, UN cutremur, UN lucru negativ. Avem intotdeauna UN pacat, UN barbat, UN mariaj - apopos, daca ve inrobim exista UN divort. Este clar ca postarea ta este UN gand usor demontabil, dar foarte draguta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 22
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Rufus blue eyes, sfaturile pretioase-s pe bani! Doar glumele-s moca...[:)] [url="http://community.webshots.com/user/tora97"]RUFUS, TORA si cele 3 minuni ale lor[/url][foto][url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email "] Surpriza 2008[/url][foto] "EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde
dc ma uit la cate pagini de sfaturi GRATIS a primit, de ex, noideea...de la...femei evident, constat ca rufus are raspunsul la intrebarea, de ce barbatii nu dau sfaturi. pt ca ei le vand. nu-s moka. moka doar glumele, ieftine de cele mai multe ori, pardon, gratis de-a dreptul. glume gratis pe care de cele mai multe ori ne obliga sa le si ascultam. tocmai pentru acest materialism salbatic si nerecunoscut al barbatilor, sfatuiesc toate fetele sa se "VANDA" bine unui barbat care vrea ceva de la ele, ca vedeti, la ei nici sfatul nu e gratis!:))) _______________________________________________________________________ Babyblue va pupa pe toti!! "Dorintele neimplinite sunt sursa dramatismului interior. (Cioran)" -
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui babyblue tocmai pentru acest materialism salbatic si nerecunoscut al barbatilor, sfatuiesc toate fetele sa se "VANDA" bine unui barbat care vrea ceva de la ele, ca vedeti, la ei nici sfatul nu e gratis!:)))
[:-)))] [^] lisaelisa mami de Ancuta [aerob] ingeras iubit si dragalas
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rufus, eu am zis pareri, nu sfaturi. Diferenta diferentiatoare intre cele doua e ca la a doua ti se ofera tema pe tava, pe cand in cazul parerilor trebuie sa scoti ceva din burta, ceva ce tu, barbat matur, ai putea oferi constructiv si gratis pe un forum unde multe femei sufera din cauza unora cu neuronul la etajul inferior. Ai postat o gluma misogina exact aici unde femeile cer, cauta suport virtual care sa le linisteasca un pic viata reala. De ce nu ai postat mai jos, la subiectul de hlizeala? De ce nu l-am mutat un moderator acolo de la inceput? Ah, ai galoane si nu se poate? ps. am simtul umorului, am inteles gluma, pe care o postasem si eu candva la glume, dar nu mi se pare locul potrivit pentru ea. Cadoul potrivit pentru o femeie? Descopera-i feminitatea! Cadoul potrivit pentru un barbat? Apreciaza-i masculinitatea! Cadoul potrivit pentru un copil? Lasa-i copilaria! ___________________________________________________
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui blue eyes De ce nu ai postat mai jos, la subiectul de hlizeala? De ce nu l-am mutat un moderator acolo de la inceput? Ah, ai galoane si nu se poate?
Aici mi-a venit sa-l postez. Pentru restul vorbelor tale[flo] Dar imi explici care-i treaba cu galoanele? [url="http://community.webshots.com/user/tora97"]RUFUS, TORA si cele 3 minuni ale lor[/url][foto][url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email "] Surpriza 2008[/url][foto] "EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rufus, multumesc pentru [flo] si ca ai acceptat critica mea. O seara buna tuturor. [:)] Cadoul potrivit pentru o femeie? Descopera-i feminitatea! Cadoul potrivit pentru un barbat? Apreciaza-i masculinitatea! Cadoul potrivit pentru un copil? Lasa-i copilaria! ___________________________________________________
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rufus , am ceva pentru tine. "Barbatii sunt foarte ciudati.....Pot sa bata, pot sa strige, pot sa amentinte,dar mor de frica femeii.Poate nu de frica celei cu care se vor casatori, dar totdeauna exista una care ii sperie si-i supune tuturor capriciilor sale. Chiar daca e propria lor mama " ______Unsprezece minute, Coelho. Cam asta cred eu c-ar fi esenta relatiilor barbat / femeie , indiferent cat ne-am chinui noi sa explicam, analizam oameni in general si particular, situatii ,iubirea si inselatul . asta si alea 11 minute de sex (sau dragoste, fiecare dupa cum simte) [:I]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu pot sa inteleg de ce si asa ceva trebuie sa riste polemici sau sa fie catalogat drept misogin. Oriunde ar fi fost postat dupa mine subiectul trebuia interpretat ca ceva relaxant si acceptata ideea ca pana in final barbatul si femeia se completeaza atat in latura pozitiva cat si in cea negativa. Multumesc Rufus, mie personal mi-a facut placere sa citesc teoria articolului in limba romana. [cool] Johanna mami de strengarita Karla Luiza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...