Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestisori... pestisori... (38)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

 

Exact Maramiid="purple"> [^]! Foarte potrivita melodia [pk]! [pup]

 

 

Numai bine la toate sirenele! [pup] & [recevere] & [pup]

 

 

 

 

 

#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#id="limegreen">

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)]

#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#id="limegreen">

[:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]

#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#id="limegreen">

id="right">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui marami
[tube]http://www.youtube.com/watch?v=ESEJdKInGWU&eurl=http%3A%2F%2Fastrologikon.com%2Fviewtopic.php%3Ft%3D3989&feature=player_embedded[/tube][ruga]Ramane in suflet id="red">Povestea unui Licurici!id="black">[ruga]id="size1">mandrele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)pozne-npozeNu mor caii cand vor cainii, nici cainii cand vor stapanii!id="size2">id="blue">
align="right" id="quote2">gol ...[:)]Dany'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

'Neata!id="red">

Cine doreste o [cafea], un [cit], un [pepsi], o [papica], o [berica], un [pahar]? Io, ma simt cam rau azi (greturi, dureri de cap, ceva tremuraturi, dureri de spate... vreo raceala cumva [:-/], hmmmhhh...) si n-o sa ies la vorba... asa ca, doar va poftesc la [cafea] -luta si dispar [:D]... La noi e vreme urata... a plouat as-noapte... poate m-o fi tras curentul, ca am dormit cu geamul deschis... si tot zapuseala fu [:(]... hmmhhh... si n-am chef de nikaaa [q]...

Gata. V-am [pup] -at pe toate. O zi buna. [recevere] & [pup].

 

 

 

 

 

#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#id="limegreen">

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)]

#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#id="limegreen">

[:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]

#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#id="limegreen">

id="right">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Ah, sa va las, totusi, macar horoscopul zilei de azi, 09.07.2009:

 

- "Cauti cu infrigurare o iesire din banal, si ceea ce doresti, iata ca se si intampla. Apare la momentul potrivit o portita care te scoate din monotonie si plictiseala care te-au coplesit, si iti ofera ceva nou, incitant, care iti valorifica mai mult calitatile. Cand te simti blocat in cotidian, profita de orice ocazie ce te-ar putea elibera de rutina, deci lupta cu starile de slabiciune sau de lene. Nu de ele ai tu nevoie acum, ci de putina provocare!"id="blue"> - hmmmhhh, mi-ar prinde intradevar foarte bine o iesire din cotidian, ca... am o leneee [:D]... dar, e de inteles: ma simt rau [q]...

 

- "La serviciu reusesti sa iti pui in valoare calitatile, asa ca vei reusi sa va faceti apreciat atat de sefi cat si de subalterni. Ai mai multe proiecte pe care doresti sa le pui in practica si asta cat mai repede. Iti trebuie un colaborator si n-ar fi exclus sa il gasesti. Este posibil sa ai dureri de oase sau poate vezica biliara va avea o functionare mai greoaie. Incerca sa pastrezi un regim de viata cat mai echilibrat."id="brown"> - hmmmhhh, iote unde stateau durerile mele de oase [q]... cum am zis ma sus, ma doare spatele, capul, etc., etc.,...

 

- "Astazi s-ar putea sa nu va iasa totul asa cum ati sperat. Se pare ca partener de afaceri nu isi onoreaza promisiunile. Nu este o zi buna pentru afaceri si nici pentru intalniti cu persoane importante. Nu incercati sa va impuneti punctul de vedere!"id="purple">

 

- "Ai putea avea dificultati in a fi recunoscut pentru eforturile si realizarile tale de astazi. Asta nu inseamna ca eforturile tale sunt inutile. Inseamna ca ar trebui sa iti canalizezi eforturile spre ceva care iti place cu adevarat. Asta nu este cea mai buna perioada pentru o mutare in cariera, insa este o perioada buna pentru a reevalua unde vrei sa iti plasezi energiile intr-o cariera. Ai grija, emotiile te pot indruma catre locuri in care nu vrei sa ajungi. In aceasta dupa-amiaza, vei fi nerabdator sa cumperi lucruri. Se pare ca apreciezi aproape orice si asta te poate face sa cheltuiesti prea mult-ai grija! Vei petrece niste timp cu vecinii si prietenii azi. Fa-ti niste inghetata sau mananca un pepene."id="green">

 

- "Nu este momentul sa incepeti noi activitati. S-ar putea sa nu gasiti cele mai bune solutii si sa aveti parte de o dezamagire. Dimineata sunteti cam visator si aveti tendinta sa neglijati probleme importante. Ar fi bine sa va faceti un plan foarte strict." id="orange">

 

- "Toti cei care se opun ideilor dv. si vor sa va convinga cu orice pret ca drumul pe care mergeti este gresit, vor, in realitate, sa va induca in eroare. Invidia este in floare in jurul dv. si tocmai de aceea trebuie sa-i ignorati."id="purple">

 

- "De dimineata, s-ar putea sa decideti amanarea unei calatorii in interes personal, din motive independente de dumneavoastra. Tot raul spre bine, oricum aveti un prgram foarte incarcat. Puteti sa va bazati pe intuitie, dar tineti cont si de sfaturile unui prieten apropiat!"id="limegreen">

 

 

Si cam atat [:D]... [pup] & [recevere]. O zi buna!

 

 

 

 

 

#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#id="limegreen">

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)]

#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#id="limegreen">

[:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]

#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#id="limegreen">

id="right">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza sirenelor! Lume noua.....

[flo][flo][flo][pup][pup][pup]

Am revenit si noi de prin concediu. Am fost in Bulgaria la Duni si a fost foarte frumos. Nu asteptam prea multe de la bulgari dar ne-au depasit cu mult asteptarile. Bogdan pentru prima iesire s-a comportat admirabil atat pe drum cat si acolo. A stat frumos la masa cu noi desi erau si scaune de bebelusi. Am renuntat si acasa la scaunul sau. De cand am venit din vacanta nu ii mai tace gura . In fiecare apare cu cate 1-2 cuvinte noi.

Da ca imi aduc aminte cum se pun poze pun niste poze din vacanta. Apropo, noi nu avem un mail comun?

[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Acum incerc sa imi fac curaj sa ma duc sa ma tund aveam planificat sa tai cam 2 palme din el. SA vad daca reusesc macar o palma sa il mai scurtez.

Am citit ce s-a scris din urma. Ma bucur pentru fetele care s-au intalnit.

Marami ai dreptate , asa ma gandeam si eu....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Babylina, sa va fie de bine concediul ![flo]Felicitari lui Bogdanel ca a fost cuminte si ca incepe sa vb cat mai mult [:-@]

 

 

Da , nu avem un mail comun.Hai sa facem, care se pricepe ?

 

Eu nu am o stare grozava dar incerc sa depasesc momentele astea .....

 

va pup !

 

Cryna, ai grija ! Sanatate ![pup]

 

Dany

 

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...