Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestisori... pestisori... (38)


Recommended Posts

perfect babylina [pup][pup]

 

ANDANII [flo][hia][hia]

 

"Licuriciul Emma din sufletul meu" id="size2">

 

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

 

"Povestea unui licurici" id="size2">

 

 

[aerob]s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet [batetoba] id="red">cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta" id="size2">[aerob]id="red">

 

[grasa] "grasa devine slaba" id="size2">[ispita]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

 

Maramiid="purple">, ti-am trimis PM! [pup]

 

Buna idee, fetelor, cu acest cont comun [flo]... io, deja imi "golii" albumelul cu pozele cu despre "noul meu look" [:D]... mno, si io is cam paranoica... mai ales ca, observai ca, zilele acestea, imi "umbla" cineva pe la profil [:D]... mi-l viziona adica [:D]... nu-mi prea place chestia aia cu "ultimele mesaje ale user-ului cutarica", ca sa poti "spiona" userul pe forum [:D]... dar, cine-s io sa comentez [:D]...

 

Mey, mie mi se zbate pleoapa dreapta de vreo cateva zile buuune incoace [bang]... de obicei, cand se intampla asta, urmeaza sa patesc ceva de rau [q], sa trec prin ceva rau... nu stiu la ce sa ma mai astept, ca avui destule neplaceri pan'amu [bang]... cand s-or termina oare [q] [q] [q]???

 

V-am [pup] -at. Noapte buna [nani]. [pup]

 

 

 

 

 

#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#id="limegreen">

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)]

#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#id="limegreen">

[:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]

#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#id="limegreen">

id="right">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu am reusit nici azi sa ma tund. Cand imi fac si eu curaj e inchis salonul. O fi un semn[:)]. Daca nu reusesc nici maine am doua variante : ori ma tund eu si ma fac varza ori renunt pana mai fac rost de oleaca de curaj.

Vreau si eu o reteta de fursecuri bune. Tot caut pe net si nu gasesc. de fapt nu prea mai stiu care sunt fursecuri, care piscoturi si care biscuiti. Eu vreu ceva ca sa pot lipi cate doua cu gem sau crema .

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

'Neata! 'Neata!id="red"> Soseste [cafea] -luta!!!

 

[cafea] [cafea] [cafea] [cafea] [cafea] [cafea] [cafea] [cafea] [cafea]

[cit] [pepsi] [cit] [pepsi] [cit] [pepsi] [cit]

[cafea] [cit] [cafea] [cit] [cafea] [cit] [cafea]

[yum] [berica] [papica] [cheers]

[cafea] [pepsi] [cafea] [pepsi]

[cafea] [cafea] [cafea]

[cit] [cafea]

[cit]

 

 

 

 

 

#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#id="limegreen">

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)]

#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#id="limegreen">

[:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]

#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#id="limegreen">

id="right">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Babyid="purple">, amu, nu mai sunt pozele [:D], acolo unde le avui, ca le-am sters aseara si nu mai avui timp sa intru sa-mi fac si eu folder... dar, "rezolv" acum [:D]... stau la cafeluta si intru pe contul comun sa las si io niste pozici [:D]... Curaj la tuns si succes la fursecuri [pup].

 

Aiaiaiiii... Maramiid="purple">, tocmai in noiembrie oleaca de bine, liniste si lumina si pt. sirene??? Uffaaaaa [bang]... ntzzz, ntzzz... [q]...

 

 

[pup] la toate sirenele! O zi buna & un weekend fain! [pup]

 

 

 

 

 

#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#id="limegreen">

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)]

#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#id="limegreen">

[:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]

#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#id="limegreen">

id="right">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza ! [:D]

 

Cryna, multam de cafea si hai fruntea sus .cand se zbate pleopa drepata nu este de rau .Uite ce am gasit intr-o carticica f f veche : "ochiul drept de se va clati, ce vei gandi pe vointa iti va fi .id="blue">......coada ochiului drept= dobanda arata id="green">.....coada ochiului drept dinspre nas = cocon va face sau un lucru bun id="red">........parul genei drepte de deasupra , vesele spune id="brown">..............parul genei drepte de dedesubt de se va clati , un prieten nestiut iti va veni si te vei imprieteni id="navy">............geana dreapta de dedesubt = dobanda de la un puternicid="purple">...

 

Sunt si eu de parere ca trebuie ascunsa parola si o primim pe pm.

 

babylyna, nu cumva sa te tunzi singura , asteapta pana iti reapare curajul .[pup]

 

marami, multumesc . gat azi e tragerea la sorti ...poate poate [pk]

 

va pup si o zi minunata [pup]

 

Dany

 

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...