Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestisori... pestisori... (38)


Recommended Posts

 

Danyid="purple">, ti-am trimis PM [pup]. Hmmmhhh... ce bine ar fi sa fie cum zici tu [:D]... dar, in general, la mine, pleoapa dreapta se zbate a rau [:D]... sau asa am observat io [:-/]... hmmmhhh... sa speram ca va fi si de bine... macar de data asta [:D]... Succes la concurs!

 

Cand o sa am ceva mai mult timp liber [:D], o sa trimit ceva mai multe PM -uri cu parola [:D]... v-am [pup] -at pe toate. Pa.

 

 

 

 

 

#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#id="limegreen">

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)]

#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#id="limegreen">

[:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]

#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#id="limegreen">

id="right">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

daneza , marami trimis parola

 

ANDANII [flo][hia][hia]

 

"Licuriciul Emma din sufletul meu" id="size2">

 

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

 

"Povestea unui licurici" id="size2">

 

 

[aerob]s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet [batetoba] id="red">cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta" id="size2">[aerob]id="red">

 

[grasa] "grasa devine slaba" id="size2">[ispita]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

[:-)))] Cre'ca, trebe sa stabilim cin' se va ocupa de trimisul parolei la restul fetelor... ca, lui Marami ii trimisesem si io parola ieri seara [:D]... iar, amu, o primi si Dany de doua ori [:D]... nu de alta dar, umplem fetele cu PM -uri duble [:-)))]... [;)]...

Mey... mie, tot mi se pare destul de usor de ghicit si noua parola [:D]... sau nu? [:D]...

 

 

[pup] la toate... amu fug la treaba [:D]... [pup]

 

 

 

 

 

#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#id="limegreen">

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)]

#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#id="limegreen">

[:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]

#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#id="limegreen">

id="right">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am trimis PM si la sirenele :xandruta, nicoll danuta 36, marami

 

merg sa vad la cine mai trimit de la cap asta, la cine a scris mesaj [asia][asia][asia]

 

ANDANII [flo][hia][hia]

 

"Licuriciul Emma din sufletul meu" id="size2">

 

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

 

"Povestea unui licurici" id="size2">

 

 

[aerob]s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet [batetoba] id="red">cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta" id="size2">[aerob]id="red">

 

[grasa] "grasa devine slaba" id="size2">[ispita]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

scuzati .... am vrut doar sa ajut , n-am stiut ca incurc [q]

 

cand am intrat am observat ca nu au primit fetele pm cu parola .... m-am pus sa le trimit nestiind ca s-au mai trimis si de tine cryna .... nu cred ca e vreo problema ca a primit marami si dany parola de doua ori ... da nah ... ok , nu ma mai bag , o sa stau in banca mea cuminte .... scuzati va rog [bang] am trimit la 5 fete ... nu mai trimit ... e ok [asia][asia]

 

ANDANII [flo][hia][hia]

 

"Licuriciul Emma din sufletul meu" id="size2">

 

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

 

"Povestea unui licurici" id="size2">

 

 

[aerob]s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet [batetoba] id="red">cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta" id="size2">[aerob]id="red">

 

[grasa] "grasa devine slaba" id="size2">[ispita]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Of, of, of... cum am atins io, coarda sensibila a pestoaicelor [:(], fara sa vreau [bang]! Andaniiid="purple">, mesajul meu nu era de mustruluiala [iartama] ci, mai mult o atentionare [:D]... o constatare, cum ca, ar trebui sa se stie cin' se ocupa de trimisul parolei... ceva de genul... iar, io, ma hlizeam cand am scris ca umplem PM -urile fetelor... nu era deloc o mustruluiala [:(]... mno, in fine... amu, stim ce fete au primit PM -uri cu parola... si, mai vedem cine mai vrea parola [:D]... Hai, ia o [flo] si un [pup] dulce, ca sa-ti treaca supararea si s-o dam la pace [:D]... eeeee, daca sirenele nu se inteleg una pe alta, una cu alta... atunci, pe cine si cu cine [:D]? Te-am [pup] -at.

 

 

 

 

 

#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#id="limegreen">

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)]

#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#id="limegreen">

[:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]

#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#id="limegreen">

id="right">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui cryna77
Of, of, of... cum am atins io, coarda sensibila a pestoaicelor [:(], fara sa vreau [bang]! Andaniiid="purple">, mesajul meu nu era de mustruluiala [iartama] ci, mai mult o atentionare [:D]... o constatare, cum ca, ar trebui sa se stie cin' se ocupa de trimisul parolei... ceva de genul... iar, io, ma hlizeam cand am scris ca umplem PM -urile fetelor... nu era deloc o mustruluiala [:(]... mno, in fine... amu, stim ce fete au primit PM -uri cu parola... si, mai vedem cine mai vrea parola [:D]... Hai, ia o [flo] si un [pup] dulce, ca sa-ti treaca supararea si s-o dam la pace [:D]... eeeee, daca sirenele nu se inteleg una pe alta, una cu alta... atunci, pe cine si cu cine [:D]? Te-am [pup] -at.
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#id="limegreen">[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)]#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#id="limegreen">[:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#id="limegreen">
id="right">
align="right" id="quote2">asa suntem noi pestoaicele cu corzi sensibile??? [:-@][:-@]... o fi de la solzi ???? mda sau poate-s io mai sensibila , m-am simtit putin in plus .... [:D] da nah [asia] .... a trecut ... deja am uitat [alcool]te-am pupat si io [pup][pup]ANDANII [flo][hia][hia] "Licuriciul Emma din sufletul meu" id="size2">"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie" "Povestea unui licurici" id="size2">[aerob]s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet [batetoba] id="red">cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta" id="size2">[aerob]id="red">[grasa] "grasa devine slaba" id="size2">[ispita]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Ihi, Andaniiid="purple">... suntem cu corzi sensibile [:D]... si ultrasensibile, chiar... le am si io, din plin [:D]... stiu cum e sa te simti in plus, chiar daca nu esti... sau, sa crezi ca deranjezi, cand de fapt nu-i deloc asa... etc., etc.,... mde, defectele zodiei [:D]... dar, nu stiu zau de la ce ni se trage [:-)))] & [q]... [pup].

 

 

Pe mai tarziu [recevere]...

 

 

 

 

 

#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#id="limegreen">

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)]

#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#id="limegreen">

[:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]

#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#id="limegreen">

id="right">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...