Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestisori... pestisori... (38)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui daniela_daneza
ce fac sirenele ?Dany'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"id="red">
align="right" id="quote2">Eu una nu fac nimic, zici ca m-am tampit, ascult Michael Jackson in nestire, daca sentimentele ar avea culoare atunci inima mea ar fi un curcubeu, imi pare atat de rau ca a avut nesansa sa plece inainte sa-si ia ramas bun[q] Cel mai ciudat este ca atunci cand am auzit vestea mortii lui am ramas rece si indiferenta la tot ce se spunea, am ocolit subiectele de pe DC, de la tv, presa, tot absolut, apooi a urmat ceremonia, nu, nu a fost nici o gluma, era adevarat[q]ma simt de parca as fi pierdut cel mai pretios lucru de pe lumea aceasta si sunt atat de frustrata ca atunci cand l-am avut l-am aruncat intr-un colt, era simplu, oricand il puteam aduce in prim plan. Asa-i ca am luat-o razna?[zid][ruga]Ramane in suflet id="red">Povestea unui Licurici!id="black">[ruga]id="size1">pozne-npozeBefore you judge me, try hard to love me.id="size2">id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

gata [asia] am terminat curatenia [pk] va dati seama?[:-@] de azi dimineata trebaluiesc , aspirat , srers pe jos, spalat geamuri, sters praful, spalat haine, intins haine , sunt rupta .... am facut un dush [olala] acuma ma relaxez putin si plecam la niste prieteni in vizita [8D][8D]

 

O seara placuta va doresc sirenelor [pup][pup]

 

ANDANII [flo][hia][hia]

 

"Licuriciul Emma din sufletul meu" id="size2">

 

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

 

"Povestea unui licurici" id="size2">

 

 

[aerob]s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet [batetoba] id="red">cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta" id="size2">[aerob]id="red">

 

[grasa] "grasa devine slaba" id="size2">[ispita]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui daniela_daneza
Dana , stai calma ca la mare sigur este frumos , uite si saptamana trecuta cand am fost eu la Bucuresti ploua zilnic , iar la mare nici un strop .nu am castigat la concurs [q][q].....Dany'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"id="red">
align="right" id="quote2">nu ai castigat ??? offf ce pacat danezo , nah asta e ... acuma n-o fi capat de tara , da e pacat ca aveai multe puncte , ce sa zic , puteau si aranjate ???? cine stie [q][q]eu merg la mare in Croatia .... acolo am mai mari sanse sa fie 100% frumos [pk][pk][pk]ANDANII [flo][hia][hia] "Licuriciul Emma din sufletul meu" id="size2">"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie" "Povestea unui licurici" id="size2">[aerob]s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet [batetoba] id="red">cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta" id="size2">[aerob]id="red">[grasa] "grasa devine slaba" id="size2">[ispita]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gata .......a venit schimbul trei. Eu nu am facut nimic azi pentru ca am fost la masa la cumnata asa ca am tras chiulul putin . Bineinteles ca nu am reusit nici azi sa ma tund. La salonul cel mai aproape de mine e inchis de cateva zile .Culmea e ca inainte trebuia sa ai programare ca sa prinzi un loc. MAi am unul aproape dar dupa cum stau toate in usa la o tigare si o cafea se vede ca nu au clienti si ca ori preturile ori serviciile nu atrag pe nimeni. Bine eu nu vreau decat sa il scurtez putin drept, fara nici o pretentie. Dupa ultima tentativa de acum 2 ani nu mai am curaj sa o fac singura.

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui cryna77
Babyid="purple">, amu, nu mai sunt pozele [:D], acolo unde le avui, ca le-am sters aseara si nu mai avui timp sa intru sa-mi fac si eu folder... dar, "rezolv" acum [:D]... stau la cafeluta si intru pe contul comun sa las si io niste pozici [:D]... Curaj la tuns si succes la fursecuri [pup].Aiaiaiiii... Maramiid="purple">, tocmai in noiembrie oleaca de bine, liniste si lumina si pt. sirene??? Uffaaaaa [bang]... ntzzz, ntzzz... [q]...[pup] la toate sirenele! O zi buna & un weekend fain! [pup]
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#id="limegreen">[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)]#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#id="limegreen">[:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#id="limegreen">
id="right">
align="right" id="quote2"> Multumesc de incurajari dar nici de tuns nu m-am tuns, nici de fursecuri nu m-am apucat. NU am gasit reteta da nu am avut nici timp si nici chef.[pup][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui daniela_daneza
Neatza ! [:D]babylyna, nu cumva sa te tunzi singura , asteapta pana iti reapare curajul .[pup]marami, multumesc . gat azi e tragerea la sorti ...poate poate [pk]va pup si o zi minunata [pup]Dany'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"id="red">
align="right" id="quote2">Dany nu m-am tuns singura. Astept curajul. Numai ca , atunci cand vine curajul dispare coafeza. Sper sa vina curaj atat de mare incat sa incerc sa ma tund in alta parte.[pup][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui cryna77
[:-)))] Cre'ca, trebe sa stabilim cin' se va ocupa de trimisul parolei la restul fetelor... ca, lui Marami ii trimisesem si io parola ieri seara [:D]... iar, amu, o primi si Dany de doua ori [:D]... nu de alta dar, umplem fetele cu PM -uri duble [:-)))]... [;)]...Mey... mie, tot mi se pare destul de usor de ghicit si noua parola [:D]... sau nu? [:D]...[pup] la toate... amu fug la treaba [:D]... [pup]
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#id="limegreen">[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)]#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#id="limegreen">[:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#id="limegreen">
id="right">
align="right" id="quote2">Da e prea usoara parola facem alta Pentru cine nu stie adresa sau parola, punem pe prima pagina un anunt ca avem cont si ca cine vrea parola trimite PM la una dintre noi , asta ca sa nu mai trimitem parole duble, triple, sau deloc[pup][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui andanii
Citat:
citat din mesajul lui cryna77
Of, of, of... cum am atins io, coarda sensibila a pestoaicelor [:(], fara sa vreau [bang]! Andaniiid="purple">, mesajul meu nu era de mustruluiala [iartama] ci, mai mult o atentionare [:D]... o constatare, cum ca, ar trebui sa se stie cin' se ocupa de trimisul parolei... ceva de genul... iar, io, ma hlizeam cand am scris ca umplem PM -urile fetelor... nu era deloc o mustruluiala [:(]... mno, in fine... amu, stim ce fete au primit PM -uri cu parola... si, mai vedem cine mai vrea parola [:D]... Hai, ia o [flo] si un [pup] dulce, ca sa-ti treaca supararea si s-o dam la pace [:D]... eeeee, daca sirenele nu se inteleg una pe alta, una cu alta... atunci, pe cine si cu cine [:D]? Te-am [pup] -at.
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#id="limegreen">[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)]#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#id="limegreen">[:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#id="limegreen">
id="right">
align="right" id="quote2">asa suntem noi pestoaicele cu corzi sensibile??? [:-@][:-@]... o fi de la solzi ???? mda sau poate-s io mai sensibila , m-am simtit putin in plus .... [:D] da nah [asia] .... a trecut ... deja am uitat [alcool]te-am pupat si io [pup][pup]ANDANII [flo][hia][hia] "Licuriciul Emma din sufletul meu" id="size2">"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie" "Povestea unui licurici" id="size2">[aerob]s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet [batetoba] id="red">cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta" id="size2">[aerob]id="red">[grasa] "grasa devine slaba" id="size2">[ispita]
align="right" id="quote2">[pup][flo] Cunosc senzatia asta cu simtitul in plus. E o chestie de zodie cred. Mai scriu pe pagina cu miamici cu copii de varsta lui Bogdan, dar uneori doar citesc pentru ca m-i se pare ca ca toata lumea se cunoaste acolo si ca sunt in plus. Aceiasi senzatie o am cateodata si dupa o perioada de absenta de pe aici. Apoi imi aduc aminte ca sunt printe sirene .De asta ma simt bine in baltuta printre pesti. Pentru ca stiu cum sunt si cum ma simt eu si ca nu sunt singura. Vorba Crynei noi trebuie sa ne intelegem cel mai bine una pe alta.[pup][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui andanii
scuzati .... am vrut doar sa ajut , n-am stiut ca incurc [q]ANDANII [flo][hia][hia] "Licuriciul Emma din sufletul meu" id="size2">"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie" "Povestea unui licurici" id="size2">[aerob]s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet [batetoba] id="red">cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta" id="size2">[aerob]id="red">[grasa] "grasa devine slaba" id="size2">[ispita]
align="right" id="quote2"> Hey, cum sa incurci??? pai tu ai fost pionul principal si omul de baza in crearea acestui e-mail si raspandirea parolei.[loveyou]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui andanii
scuzati .... am vrut doar sa ajut , n-am stiut ca incurc [q]cand am intrat am observat ca nu au primit fetele pm cu parola .... m-am pus sa le trimit nestiind ca s-au mai trimis si de tine cryna .... nu cred ca e vreo problema ca a primit marami si dany parola de doua ori ... da nah ... ok , nu ma mai bag , o sa stau in banca mea cuminte .... scuzati va rog [bang] am trimit la 5 fete ... nu mai trimit ... e ok [asia][asia]ANDANII [flo][hia][hia] "Licuriciul Emma din sufletul meu" id="size2">"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie" "Povestea unui licurici" id="size2">[aerob]s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet [batetoba] id="red">cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta" id="size2">[aerob]id="red">[grasa] "grasa devine slaba" id="size2">[ispita]
align="right" id="quote2">Hey cum sa incurci??? Tu ai fost pionul principal si om de baza in crearea adresei si transmiterea parolei.Multumim frumos![pup][flo][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...