Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestisori... pestisori... (38)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui cryna77
Ihi, Andaniiid="purple">... suntem cu corzi sensibile [:D]... si ultrasensibile, chiar... le am si io, din plin [:D]... stiu cum e sa te simti in plus, chiar daca nu esti... sau, sa crezi ca deranjezi, cand de fapt nu-i deloc asa... etc., etc.,... mde, defectele zodiei [:D]... dar, nu stiu zau de la ce ni se trage [:-)))] & [q]... [pup].Pe mai tarziu [recevere]...
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#id="limegreen">[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)]#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#id="limegreen">[:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#id="limegreen">
id="right">
align="right" id="quote2"> Si tu Brutus?[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui marami
Citat:
citat din mesajul lui daniela_daneza
ce fac sirenele ?Dany'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"id="red">
align="right" id="quote2">Eu una nu fac nimic, zici ca m-am tampit, ascult Michael Jackson in nestire, daca sentimentele ar avea culoare atunci inima mea ar fi un curcubeu, imi pare atat de rau ca a avut nesansa sa plece inainte sa-si ia ramas bun[q] Cel mai ciudat este ca atunci cand am auzit vestea mortii lui am ramas rece si indiferenta la tot ce se spunea, am ocolit subiectele de pe DC, de la tv, presa, tot absolut, apooi a urmat ceremonia, nu, nu a fost nici o gluma, era adevarat[q]ma simt de parca as fi pierdut cel mai pretios lucru de pe lumea aceasta si sunt atat de frustrata ca atunci cand l-am avut l-am aruncat intr-un colt, era simplu, oricand il puteam aduce in prim plan. Asa-i ca am luat-o razna?[zid][ruga]Ramane in suflet id="red">Povestea unui Licurici!id="black">[ruga]id="size1">pozne-npozeBefore you judge me, try hard to love me.id="size2">id="red">
align="right" id="quote2">[flo][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Ioi Babylinaid="purple">, de ce-s Brutus io [:-/]?!? Io, doar incercam sa explic de unde ni se trage sensibilitatea, senzatiile de persoana-n plus, bla-bla-bla... Na, las' ca, tura viitoare nu mai dau explicatiuni [:D]... deloc, deloc... Ca, na, si io ca si Maramiid="purple">, stiu sa dispar in ceata [:D] atunci cand se "cere" [:D]... Dar, gandii ca, sirene fiind cu toatele, ne-om intelege noi "cumva" una pe alta, una cu alta... ca, ne cunoastem firile, felul de a fi, de a reactiona, etc., etc.,... sau, poate ma inselai [:-/]... Mno, in fine... scuze inc-o data, la toata lumea, de tambalaul pe care-l starnii io cu hlizeala mea [:(]... o sa am grija, pe viitor, sa-mi tin gura acasa [batcap]... si gata [:D]...

 

 

[pup] la toate & noapte buna!

 

 

 

 

 

#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#id="limegreen">

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)]

#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#id="limegreen">

[:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]

#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#id="limegreen">

id="right">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup][pup]
Citat:
citat din mesajul lui marami
Apropo de sentimentul de a cincea roata la caruta, cand am aceasta senzatie pur si simplu prefer sa dispar.O seara placuta sa aveti![ruga]Ramane in suflet id="red">Povestea unui Licurici!id="black">[ruga]id="size1">pozne-npozeBefore you judge me, try hard to love me.id="size2">id="red">
align="right" id="quote2"> Stai rotitza unde fugi? ai treaba sau?[pup][pup][flo][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui cryna77
Ioi Babylinaid="purple">, de ce-s Brutus io [:-/]?!? Io, doar incercam sa explic de unde ni se trage sensibilitatea, senzatiile de persoana-n plus, bla-bla-bla... Na, las' ca, tura viitoare nu mai dau explicatiuni [:D]... deloc, deloc... Ca, na, si io ca si Maramiid="purple">, stiu sa dispar in ceata [:D] atunci cand se "cere" [:D]... Dar, gandii ca, sirene fiind cu toatele, ne-om intelege noi "cumva" una pe alta, una cu alta... ca, ne cunoastem firile, felul de a fi, de a reactiona, etc., etc.,... sau, poate ma inselai [:-/]... Mno, in fine... scuze inc-o data, la toata lumea, de tambalaul pe care-l starnii io cu hlizeala mea [:(]... o sa am grija, pe viitor, sa-mi tin gura acasa [batcap]... si gata [:D]...[pup] la toate & noapte buna!
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#id="limegreen">[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)]#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#id="limegreen">[:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#id="limegreen">
id="right">
align="right" id="quote2">Aoleu, am scris putin ca trage Bogdan de mine ca sa ii citesc cartea. Era si tu Brutus ai senzatia ai ca si mine. Asta vroiam sa zic. [bang] adica asta : ... stiu cum e sa te simti in plus, chiar daca nu esti... sau, sa crezi ca deranjezi, cand de fapt nu-i deloc asa... etc., etc.,... mde, defectele zodiei ... dar, nu stiu zau de la ce ni se trage & ... .[pup][flo].
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

'Neata! 'Neata!id="red">

Hai, ca vine [cafea] -luta!!! Cine doreste [:D]?

 

[cafea]

[cafea] [cit]

[cit] [cafea] [cit]

[cafea] [pepsi] [cafea]

[pepsi] [papica] [pepsi]

[yum] [berica] [cheers] [yum]

 

 

 

 

 

#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#id="limegreen">

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)]

#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#id="limegreen">

[:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]

#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#id="limegreen">

id="right">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

OK., inteles Babylinaid="purple"> [pup]. Mey, pe mine ma sperie cuvantul asta: "Brutus" [:D]... io, cand aud de Brutus, imi apare mereu in fata, unul care face o chestie urata de tot: injunghie pe la spate samavolnic [:D]... adica, face ceva urat, "monstruos"... si, stateam io si ma gandeam: ce anume am facut io, atat de rau si de urat, de am injunghiat pe la spate pe cineva [:-/]? Nu stiu de ce dar, io asa asociez figura lui Brutus... cu un "monstru", un ticalos, bla-bla-bla... cre'ca de la filmul vazut la TV mi se trage [:-)))]... mie asa mi-o ramas intiparit in memorie: Brutus = persoana rea, misel, tradator (in adevaratul sens al cuvantului, ala peiorativ [starwars]), etc., etc. [:D]...

Mno, in fine... nu ma suparasem io chiar asa de tare... doar ca, ramasesem pe ganduri [:-/]... bine... gata... nu mai despicam firul in n-spe [:D]... cum au obiceiul pestoaicele [:D]... am inteles cu toatele, cred, care fu "problemuta"... discutat... ingropat securea razboiului [:D]... si trecem la lucrurile cele frumoase [^]... ca, altfel, ori pun io mana pe retevei [nervo], ori o chem pe Marami id="purple">[:D] s-aduca biciul [sm]... eeeee [:D]... incheiat discutia.

 

 

V-am [pup] -at pe toate si va doresc o duminica frumoasa si relaxanta! [pup]

 

 

 

 

 

#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#id="limegreen">

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)]

#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#id="limegreen">

[:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]

#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#id="limegreen">

id="right">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alo ...ce e agitatia asta pe aici .Hai , smile ...fara suparari si fara teama ca deranjam sau nu .Suntem aici ca sa ne fim alaturi sa ne impartasim gandurile,temereli, realizarile si asa mai departe .Toate suntem la fel si tratate ca atare .

 

Deci fara razboi , pace [flo]

 

Cryna, mutma de cafea , baga mare ca m-am trezit cuo maxima durere de cap ...si de burta , de fapt cred ca e vreun ova , ori am racit ori vin rusii .[:I]

 

va pupacesc si va urez o duminica plakuta [pup]

 

 

sper ca nu v-au luat apele .....[alcool]

 

Dany

 

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...