Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestisori... pestisori... (38)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui cryna77
Alte horoscoape zilnice pt. azi [:D], 12.07.2009:- "Relatia sentimentala in care esti implicat evolueaza frumos, ai mari sperante de la cel drag si investesti multa energie in clipele voastre intime. Simti ca merita sa te implici total, sa dai tot ce ai mai bun din tine, sa faci declaratii de dragoste fara niciun fel de retinere, deoarece primesti la fel din partea celuilalt. Dovezile de amor nu raman fara ecou, ca atare unul din voi trebuie sa fie primul, pentru ca si celalalt sa-si puna inima pe tava."id="brown">- "Astazi nu este bine sa va bazati pe faptul ca partenerul dvs. va intui ceea ce ganditi dvs. In fond, nici dvs. nu puteti sa ii cititi gandurile mereu. Fiti mai matur si mai realist si asumati-va responsabilitatea de a va implini si singur anumite dorinte."id="brown">- "Energia ta este la limita inferioara, asa ca nu te apuci de nimic din ceea ce te-ar putea suprasolicita. Incearca sa o iei mai incetisor si vei avea mai multe satisfactii. Ai putea primi un ajutor substantial de la colegi. Nu te adancii asupra detaliilor. O cunostinta mai veche iti va da un semn de viata, ceea ce va fi o surpriza pentru tine." id="blue">
#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#id="limegreen">[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)]#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#id="limegreen">[:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#id="limegreen">
id="right">
align="right" id="quote2">hi hi , astea imi plak si m-i se potrivesc[pk]doriti o felie de pepene [papica][papica]Dany'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

 

[:-)))] Ai pepene Danyid="purple"> [:D]? Iote, unul din horoscoapele zilnice de azi, pe care nu l-am mai scris [:D]:

 

"Afacerile de cartier si relatiile ar putea fi in prim-plan. Eforturile comunicarii sunt rasplatite si linguselile celorlalti fac din aceasta zi una buna. Ai putea parea mai intelept decat arata varsta si ii tratezi pe cei in varsta cu respect. Esti foarte disciplinat si probabil prea sobru. Esti foarte inovator in abordarea caminului, familiei si a scenei domestice si vezi exact cum poti pretui traditiile. Ai o perspicacitate innascuta pentru senzatii, sentimente si trairea vietii.

Iti place sa te relaxezi prin gradinarit, gatit si stat cu familia. Te-ai putea bucura de o petrecere cu pepeni [:D] in aceasta dupa-amiaza. Va fi foarte amuzant." id="green">

 

[:-)))] Si io, care-mi zisai ca plec... inca mai bantui pe forum [:D]... [:-)))]... eeeee...

 

 

 

 

 

#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#id="limegreen">

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)]

#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#id="limegreen">

[:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]

#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#id="limegreen">

id="right">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Mey, io nu ma duc nicaieri... ca, nu prea am cum [:D]... vroiam doar sa "dispar" de la calculator... atata tot [:D]... dar, se pare ca voi mai sta oleaca [:D]... ca-s cam amarata [:(] oleaca... io, inca n-am invatat faza cu: "mai lasati-o naibii cu multumirea tuturora, ca nu se poate asa ceva" [batcap]... mno, azi fui ceva mai zapacita, iar cineva din familie, sculandu-se cu fata la cearsaf [:D], si-o varsat nervii pe mine [q]... mno, nu mai zic nik [:D]... "no comment" [:D]... m-am scuturat io si singurica dar... oleaca de durere si dezamagire tot mai e... eh, o sa treaca si asta... si o sa uit [:D]... ca de obicei [^]...

O dupa-amiaza placuta sa ai cu nepotelul [pup]. Si... cu pepenii [:)]...

 

 

 

 

 

#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#id="limegreen">

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)]

#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#id="limegreen">

[:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]

#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#id="limegreen">

id="right">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

[:-)))] Danyid="purple">, io il avui in minte pe nepotelul cu catelul [:D]... sunt una si aceeasi persoana? Sau nu? Sau nici cel cu catelul nu-i mic de varsta [:D]? In fine, o dupa-amiaza placuta in familie, oricum [;)]. [pup]

 

 

 

 

 

#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#id="limegreen">

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)]

#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#id="limegreen">

[:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]

#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#id="limegreen">

id="right">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza. Acum am intrat si eu.

Noi am fost putin afara si ne-am plimbat prin ploaie. Am o stare de nu am chef de nimic. De obicei duminica si in zilele de sarbatoare am un chef de treaba.........

Maramiid="purple">, eu m-am lasat de puzzel ( pe net) dar m-am apucat de sudocu din suplimentul de la click. Inainte de culcare 1 ora -2 .

Crynuleid="purple">, imi pare rau ca te suparara intorsulcufatalacearceaf. Dar suntem noi aici sa te suparam, pardon sa te binedispunem.[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...