Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ingineri fosti, viitori...(34)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Razvan al meu isi revine din raceala, dar a ramas cu niste mofturi si ambitii, de ne innebuneste pe toti, inclusiv pe bona, care e blandetea intruchipata. Nu stiu cum sa mai fac sa gestionez etapa asta...ca nu vreau sa duca si la gradinita apucaturi din astea proaspat dobandite: zgaraiat, muscat, tavalit pe jos, scandal la magazin, etc.

Chiar ma supara.

Sarcina merge bine, uneori am zile cand uit ca sunt gravida, asa bine ma simt. Dar e al doilea trimestru, cand se spune ca totul e mai usor de suportat...de acum incolo vine greul.

Nu mergem nicaieri de sarbatori, cu soacra bolnava la pat, nu ar putea sotul meu sa o lasa si sa plecam sa ne distram. Cred ca o sa ne odihnim foarte mult, o sa mancam si o sa dormim, o sa vedem filme de pe torent si cel mult facem ceva vizite sau primi ceva musafiri.

Pe 4 decembrie vrem sa facem praznic de 6 luni pentru socrul meu. A vorbit deja sotul meu la un camin unde stau persoane cu disabilitati fizice si vom duce mancare facuta in alta parte, in caserole. Ne va costa mult, dar a primit sotul meu niste bani de la participarea la apararea impotriva inundatiilor, deci e ok, nu rupem din salarii. Vor fi cam 85 de portii cu tot cu angajatii de acolo, noi si cateva rude care vor merge sa ajute la servit.

 

 

Elena Isabela, mamica lui Razvan - Gabriel - 01.08.07 si 16+[gravi]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bu8na dimineata! Nico, Elena bine ati revenit! Nico imi pare rau ca sunteti bolnaviori. Eu va doresc sanatate maxima. Cat despre casa este chiar frumoasa. Daca vrei perdela da o fuga la Targovitse. Mama mea vinde asa ceva si doamne ce sorturi mai are - sau cel putin avea asta vara.[:D] Elena ma bucur ca iti merge bine sarcina. cat despre Razvanel pedepsestel. Cand nu este cuminte i-ai accesul la cei place lui cel mai mult. Poate sa se tavaleasca, sa planga. Eu asa ii faceam Roxanei si inca ii mai fac cand este necesar. El este inca prea mic sa-l trimiti in camera lui sa-si analizeze comportamnetul. Pentru Rxy asta este cea mai dureroasa pedeapsa. Sa o trimiti sa se gandeasca ce-a facut rau. Eu azi am iar programare in program...Imi vina sa v...mit... Va doresc un weekend minunat! Pupici! Cristina si Roxy (2.10.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele! ce faceti? Pisi, la multi ani cu sanatate si fericire![pup] Oti asa-s de frumoase toate 3! si ce mare s-a facut Ana[olala]! eu sunt racita cobza deja de o saptamana si nu mai imi trece, imi pare rau ca nu am luat antibiotic acum o saptamana.astept sa imi vina familia acasa de la socrii, eu nu m-am dus pe motiv de raceala. va pup pe toate. Claudia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata din nameti.... La noi a nins, totul este acoperit. Ieri au fost -7 grade la ora 10. Am fost la muzeul armurilor si al armelor. A fost super frumos. Aseara am procesat un costum de piraterita pentru Roxy ca are pirat day azi. Pe frigul asta va dati seama cum pica ziua asta - ca nuca in perete. De dimineata traficul a fost infernal. Claudia iti doresc sa te faci bine cat mai repede. Va pupic si sa aveti o zi super! Cristina si Roxy (2.10.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! La multi ani Andreilor si Andreelor! Eu o am pe Roxy si Andreea asa ca dau de baut. La noi ninsoarea s-a intetit asa ca azi am facut 2 ore pana la servici. Acum intr-o pauza de cafea de la o intalnire si fug inapoi. Va pupic, Cristina Cristina si Roxy (2.10.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Se pare ca vorbesc singura dar ma incapatanez sa nu las subiectul sa ajunga pe ultima pagina... Aici este cosmar din cauza zapezii... Parca nimic nu mai merge cum trebuie de cand cu zapada asta. Eu azi ca deobicei ocupata dar am inceput ziua bine ca nu am mai fost blocata in trafic macar - am venit de la 6.30.[:D] Va pupic si sa aveti o zi super! Cristina si Roxy (2.10.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Roxi [flo]. Cristina sa inteleg ca ati petrecut? Sa iti traiasca printesa, multa fericire va doresc [pup]. Si un buchet de [flo] ca te chinui sa ne aduci la o cafea. Oti am uitat sa iti spun ca ti-am admirat si eu printesele. Tare frumoase sunt [olala]. Eu sunt racita cobza. Ieri am stat toata ziua in pat [bang]. Azi par ceva mai bine dar trebuie sa merg pe santier, sper sa nu o iau de la capat. De ieri am in sfarsit cuptor [bis]. Nu l-am incercat inca, sper sa reusesc azi sa bucataresc ceva. Azi imi vine si dulapul pt camera lui Alex. Cristina tare asi da o fuga pana la mama ta dar s-au terminat banutii [q]. S-a dus si rezerva pentru ornamente de Craciun. Nico
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nico multa sanatate! Pe mine ma chinuie de vreo 3-4 zile otita, n-am mai avut de cand am fost micuta de tot[bang] Ziua n-am nimic, seara insa ma apuca o durere si-mi radiaza jumatate din cap, si dintii, si ochiul si gatul ma doare:( Azi merg la un orelist. Ieri am fost libera, am dus-o pe aia mica la dentist sa-i scoata caninul de lapte, ca n-au loc incisivii sa iasa, si ies total aiurea[bang] Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002) Povestea nasterii: [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=121877"] Lili [/url] si [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=121907"] Robert [/url] Locul nostru [url="http://www.jccoradea.ro"] preferat [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...