Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ingineri fosti, viitori...(34)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata!

La multi ani Ionilor, Ioanelor si derivate din acestea. Sanatate, bucurii si impliniri!

 

Multumesc frumos de urari Gabi! Cum ati sarbatorit? Pe unde ati fost?

 

La noi ninge si eu am asa o stare proasta de nu va spun...

 

Va pupic!

 

Cristina si Roxy (2.10.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am avut noroc ca am fost in concediu, am stat acasa, mai cu mancarica, mai cu temele de vacanta...

De revelion am fost la un chef. La miezul noptii mi-am luat fata si am dat o fuga pana-n centru la artificii, am dus fata la culcare si ne-am intors la chef.

Am inceput cura de slabire si eu, si prietenul meu. El a slabit vreo 4 kile deja, eu inca nimic[bang]

In rest, munca si scoli si lectii...

 

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

 

Povestea nasterii: Lili si Robert Locul nostru preferat

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani celor ce isi serbeaza ziua de nume! [s]

Cristina, capul sus fata draga [pup].

Gabi e bine ca au fost artificii. La noi nimic, cica e criza [:-@].

Spor la slabit [flo]. La ce metode ati apelat? Trebuie sa imi conving si eu sotul sa se apuce de sport. Vorbesc de el dar si la mine s-au mai pus vreo 3 kgid="size1"> [:I].

 

Nico

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!

 

Sper ca la voi este mai buna decat la mine ... Tata a facut vineri infarct... Este la terapie intensiva si eu nu pot sa merg acasa din cauza ca trebuie vineri sa inmanez la Belfast....

Sunt total debusolata... M-a suparat mama asa de tare ca nici macar nu m-a sunat sa-mi spuna ci a fost mai mult o presimtire a mea ...

 

Va pupic si va doresc o zi buna!

 

Cristina si Roxy (2.10.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata si la multi ani tuturor!!! Eu am cam disparut ca "magarul in ceata", am fost in concediu pana ieri si nu am avut chef sa ma ating de computer deloc.

Cristina, imi pare rau sa citesc asa vesti de la tine...sper ca totul sa fie bine, daca e la spital exista sanse bune sa se recupereze asa ca incearca sa te linistesti. Stiu ca este greu dar oricum nu rezolvi nimic intrand in panica. Pe undeva o inteleg pe mama ta, nu a vrut sa te sperie stiind ca esti departe si atatea lucruri importante de rezolvat in perioada asta. Asa sunt mamele, uneori gresesc cu cele mai bune intentii.

Nico, Gabi, si eu m-am apucat de sport si incerc sa tin un regim usor, si la mine s-au mai acumulat kilograme si nu vreau sa le neglijez. Sper sa reusesc sa scap de ele...Mai ales celulita imi da batai de cap si motive de depresie.

Nici eu nu prea am o stare de spirit tocmai buna, din diverse motive (mai mult sau mai putin obiective) dar sper sa reusesc sa ma mentin la un nivel acceptabil pentru se bazeaza destul de multe persoane pe mine.

Va doresc un an bun tuturor - chiar daca nu a inceput promitator pentru toata lumea - sa fiti sanatoase voi si familiile voastre si sa aud numai vesti bune de la voi.

Va pup cu drag pe toate!!! id="Comic Sans MS">id="size2">

 

Iepumicid="red"> [iepu]

Noi pozici cu Iepi-Mici

PROTEST IMPOTRIVA REDUCERII AJUTORULUI PT MAME IN CICid="red">

MyOpinion.ro - Site de reviewuri

Mareea Albastra Blog

 

All's Well That Ends Well.id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...