Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ingineri fosti, viitori...(34)


Recommended Posts

Anca [flo][flo][flo] numai bine!!!Trebuie sa speram in minuni tot timpul! Ghiocela n ai nascut? Iti doresc bebe sanatos, cuminte si frumos!!!!! Noi suntem bine...eu pe tratament homeopat ca am facut genotiparea hpv si am numai radacini cancerigene. Dar se pare ca ma repar [:D]. La anu' o sa trebuiasca sa refac genotiparea si cica sigur nu voi mai avea nimic. Sper din tot sufletul!!! Ne a zis ca nu trebuie sa ne oprim din [xinpat] ca poate acum vine bebele. E pe stres si oboseala. Deja imbatranim [:D]!!!!! Tratamentele homeopate se fac si in timpul sarcinii. Despre Vla ce sa va zic, ma uimeste ca a inceput sa vorbeasca mult in engleza, spune poezii, neplimbam, ne iubim(tata e numai la servici asa ca suntem doar noi 2). Mai nou imi spune ca vrea sa ma pupe pe gura ca indragostitii si sa mergem la biserica sa ne casatorim. E foarte gelos pe Cristi. Si a crescut si e mult mai minunta. Acum cred ca e perfect, si e si cuminte [olala]. Hai ca l amlaudat destul...ca deh stiti voi ce se spune despre ciora [pk]. Va pup pe toate fara exceptie [pup][pup][pup] Ioana si Vladimir [url="http://s223.photobucket.com/albums/dd149/ioanapaicu/"]POZE[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Hello girls![regblond] Noi am fost ieri la spital si ne-am intors cum am plecat: cu bagajul in mana si cu copilul in burta![:D] Termenul meu era pe 10 oct insa fetita asta nu vrea sa iasa. Mergem vineri pt inducere sau cezariana[bang]. Vedem atunci! Fetelor va multumesc din suflet pt sustinere[pup] si ca sunteti cu gandul alaturi de noi!![pup] Pe mine saptamana trecuta m-au sunat 2 hunteri pt angajare [wow]. M-am scuzat ca am burta la gura acuma insa m-am simtit fff...magulita, pe criza asta...2 oferte de job!!! Am simtit ca mai valorez si eu 2 lei pe piata!!![:D] Ancuta multa sanatate si putere mamei tale![pup] Pupaturi si imbratisari pt toata lumea!!![grup][pup][olala][flo] Ghiocela [gravi] 40+ [fetita] cu Irina Maria
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mare lucru Ghiocela ca te suna..pe praful asta. Dar tu in ce domeniu al ingineriei lucrezi? N am fost atenta cand ai zis. Si nu inteleg de ce esti asa de trista ca faci cezariana? N ai nascut natural sa vezi cum este. Eu n as mai face copil daca nu ar exista cezariana si anestezia totala. Sunt speriata rau. Si nastere usoara!!!![pk][pk][pk] Ioana si Vladimir [url="http://s223.photobucket.com/albums/dd149/ioanapaicu/"]POZE[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ghiocela, tinem pumnii pt vineri, daca donshoara tot nu iese pana atunci[flo] Eu am la activ 2 nasteri induse plus o operatie asemanatoare cu cezariana (era op. de chist) la a doua aveam indicatie pt ceza, dar m-am certat cu toata lumea ca eu vreau natural, in sfarsit dr-ul meu m-a lasat in pace. Am nascut usor si repede, deci a fost o alegere reusita[:D] Ioana bafta la bebelit[olala] La serbare a fost ok, pisicuta mea a fost un pic suparata ca doamna i-a vosit fata[:I] Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002) Povestea nasterii: [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=121877"] Lili [/url] si [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=121907"] Robert [/url] Locul nostru [url="http://www.jccoradea.ro"] preferat [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ghiocele ar trebui sa punem majoretele la traba sa nasi repede si usor.

Eu am doua cezariane la activ si nu prea recomand. Poate am fost eu mai ghinionista. Indiferent cum e uiti de toate cand ai comoarain brate [olala].

Gabi pozele unde sunt??? Savedem si noi pisicuta vopsita [:)].

Ioana tare geloasa e si printesa mea. Merge la tati si ii spune ca mami e doar a ei. Vine si se lipeste de mine, parca e un scaiete dare dulce rau. In fiecare nopate pleaca din patul ei si vine la mine in brate.

 

Nico

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutari tuturor. Multumesc din suflet pentru incurajari, ma ajuta foarte mult ca imi sunteti aproape mai ales pentru ca eu sunt in pragul depresiei si nu imi permit sa clachez si eu ca atunci mama ramane fara nici un ajutor real. Fiecare o ajuta cu ce poate dar ce e mai greu mie imi revine. Nu ma plang, Doamne fereste, fac din suflet tot ce fac insa stiti si voi ca nu sunt tocmai Martinel, ursul care mananca miere...Am inceput sa iau Revalid, calciu si magneziu ca sa nu ma ma lase puterile (deja simt ca ma scurg, am dureri de cap de 1 saptamana in continuu si ameteli si imi cade parul ingrozitor...). De mancat mananc aiurea, ca fie nu pot inghiti nimic fie dau iama in special in dulciuri (adica exact ce nu am voie!). Ioana, telefonul tau de ieri m-a lasat masca...Ti-am zis si la telefon ca m-ai surprins - in mod placut evident -, nici nu stiam ca mai ai numarul meu de telefon. Iti multumesc din suflet. La fel si ghiocelei, care m-a ajutat si ea cu info foarte pretioase. Iti doresc sa iti ii fetita in brate cat mai curand si sa fiti amandoua sanatoase! Cateodata ma gandesc ca singura chestie care ar convinge-o pe mama sa lupte e daca as putea sa-i spun maine ca sunt gravi. Cred ca asta i-ar da multa putere. Din pacate mi-e greu sa sper ca se va intampla prea curand asta, sau mai bine-zis tocmai acum tinand cont de cat timp incercam. Nu mai pun la socoteala ca libidoul meu e praf pe stresul asta. Apropo...am fost la endocrinolog marti si am nimerit la ecogragie la celebra Corina Neamtu...care e cu totul altfel decat mi-am inchipuit-o eu. Ma asteptam sa fie o tipa rigida dar am observat cu surprindere ca e pusa pe glume...Mi-a zis sa stau linistita cu privire la tiroida mea ca, citez :"Oricum in 10 ani se usuca si cade". LOL! Nu m-am suparat, am luat-o ca pe o gluma fiindca stiu ca intr-adevar asa este. In schimb a zis si ca ar trebui sa fac copii mai repede (de parca eu n-as vrea tot asta, de-as putea), cat mai am tiroida care sa ma ajute. In fine..nu e asta acum prioritatea nr.1 Va pup cu drag pe toate, Otilia, Nico, Elena, Gabi, Dorina,Ioana, Ghiocela, Cristina si inca o data multumesc. [flo][flo][flo] Iepumic [iepu] [url="http://good-times.webshots.com/album/561858199FIToTi"]Noi pozici cu Iepi-Mici[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=152145&whichpage=1"]PROTEST IMPOTRIVA REDUCERII AJUTORULUI PT MAME IN CIC[/url] [url="http://myopinion.ro/"]MyOpinion.ro - Site de reviewuri[/url] [url="http://www.mareeaalbastra.blogspot.com"]Mareea Albastra Blog[/url] All's Well That Ends Well.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[flo]Morning, fete dragi!

 

Intru rapid sa marchez doua evenimente minunate din viata mea: azi se implinesc 5 ani id="red">de cand a aparut pe lume mezinul meu scump si drag, iar duminica punctez 7 ani id="red">de cand visul meu de a deveni mamica s-a implinit pentru prima oara si m-am intalnit cu cei mai frumosi si scumpi ochisori din lume, cei ai puiului meu iubit Vladutid="red">! Asa caaa, [bum][batetoba][cri][harp][colegi] va invit sa serviti bunatati din plin [yum][xdulci][papica][papica][papica] si sa beti pe saturate [cheers][bere][berica][pahar] alaturi de mine!

 

Va [pup] si-un WE de vis va doresc!id="Times New Roman">id="size3">id="blue">

 

Doriid="red">, mami de Vladucid="red"> [bonjovi] (17.10.2003) si Raducid="red"> [auto](15.10.2005)!

 

Povestea unui LICURICIid="red">

 

 

 

"Batranii spun ca 'apa trece si spun ca pietrele raman'id="red">. Dar lucrul altfel se petrece pe vechiul nostru Glob batran. Ca piatraid="red">, orisicat de tare, se macina si trece standid="red">, iar peste trista-i macinare doar apele raman curgandid="red">!"id="blue">id="Times New Roman">id="size3">

 

 

Minunata Venetzie_aug.2010

Disneyland - Paris_2010

Ziua Balantelor_2009

Ziua Pisoiasilor_2008

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dorinaaaaaa sa ti triasca masculii!!!![olala][olala][olala].

Dar ce i ai nascut unul dupa altul ca sa zic asa. Petreceri frumoase!

Anca sper sa fi vorbit cu dr e super. Si daca te mai pot ajuta cu ceva, o voi face cu placere.

Nico e prima data cand aud ca o fata e geloasa pe tatal ei. Mai degraba ar tb sa fie pe tine. Nu i asa ca s mortali cand se lipesc de tine. Uiti de toti si toate cd iti pun ei capusorul pe umarul tau, sau cand diminineata cand il trezesc imi spune "mami mangaie ma si tine ma putin in brate sa mi dai putere!". Pai crede ma oricat de rea ar fi ziua imediat ei ti o insenineaza.

Acum ma uit ce sa mai fac de mancare stiu toate retetele din cartea de bucate de pe forum.....imediat se plictisesc de o mancare si nu mananca 2 zile acelasi lucru. Baietii mei sunt invatati cu narav(de mine bineinteles!) si cateodata raman in pana. Sper sa reusesc ceva. Voi ce mai gatiti? Copiii mananca orice? Ca Vla ma dispera cu piure cu copan sau snitel si supa!!! Zici ca altele n ar mai fi. Si barbata miu s a saturat de astea. Fac tot felul de retet si nimic Vla nu se atinge. Acum a inceput sa manance peste....ceea ce ma bucura.

Hai ca am deviat [:D]!!!

Va pup!!![pup][pup][flo][flo]

Ah sa nu uit weekend placut la toate!!!!! Stiu ca Dorina o sa aiba un weekend super [alcool][alcool][pk][pk]

 

Ioana si Vladimir

POZE

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iepu[flo][flo][flo]

 

Pisicuta la multi ani trupei tale! vad ca si tu m-ai depasit in distanta dintre zilele de nastere ale copiilor[:D] La noi diferenta e de 2 zile 23 de ore[:)]

 

Nico inca n-am poze cu pisicuta mea, ca eu n-am fost la spectacol[q]

 

edit: cu mancarea, la mine e usor, ca in timpul saptamanii merg la cantina, iar eu ma descurc cu un fel de mancare sau un sandvis, nu-mi fac probleme. Nu trebuie sa gatesc pt ei decat in fiecare al doilea weekend, cand nu-si petrec timpul cu exu'. Iar atunci ii intreb ce vor sa manance, ii las sa se certe, sa se inteleaga, si asa e cel mai simplu. In general vor spaghete (daca invinge fiimea)

 

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

 

Povestea nasterii: Lili si Robert Locul nostru preferat

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...