Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La noi la Galati sa veniti (34)


Recommended Posts

De retour la voi! In primul rand tin sa multumesc tuturor pt. urarile adresate lui Seb cu ocazia aniversarii.....sunteti niste dulci....si mi-a facut o placereee![:D] Apoi sa ma puneti si pe mine pe listuta cu incercari de bb2 care inca nu vine! Si in sfarsit ne-am mutat...Doamne am reusit! Am sa pun poze intr-o zi...e asa placut!Abia realizam! In rest...Laura, ma fac si eu doamna contabila[:D], sunt la scoala! Si-mi place tare de tot! Felicitari noilor mamicute, chiar daca e cu intarziere si LA MULTI ANI sarbatoritei de azi[:D][cheers] [url="http://good-times.webshots.com/album/558595987xMEFMU"]de Paste [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 298
  • Creat
  • Ultimul răspuns
OOoo, Delphi ce de vesti ! Asteptam poza in casa noua . Si succes la scoala !!!! Si mie imi place ce fac ! [;)] Te trec pe lista, dar sa promiti ca schimbi repede ...abia astept sa trec in lista un nume de fetita . Voi ?[pup] Eliza, La multi ani ! Sa fii sanatoasa si fericita, sa-i ai pe cei dragi intotdeauna alaturi si sa iesi din sesiuni cu bine !!!!!![pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am reusit si eu sa pun poze de la mare daca vreti sa le vedeti sunt [url="http://www.dropshots.com/OrbuGabi"] aici[/url] Ma duc sa mai fac treaba prin casa ca arata ca dupa razboi,m-am cam puturosit dupa concediu,si ma simt tot timpul obosita de cand am venit de la mare.....nu stiu ce o fi cu mine.[pup] Gabriela[hippi] mamica de printesa[zana]Alice-Cristiana(20.12.2002) si nazdravan[copil]Martin-Tudor(22.09.2005) [url="http://www.dropshots.com/OrbuGabi"]poze[foto]si filmulete[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutari si de la noi si numai urari de bine sarbatoritilor!!! Am reusit si eu sa ma adun dupa drumuri si acum incerc sa intru in rutina zilnica. La fel si eu ca si Gabi ma simt obosita dupa concediu la mare si m-am culcat odata cu baietii. La mare a fost superb! Vremea buna , marea c-am agitata in primele zile dar apoi sa mai linistit , apa c-am rece dupa parerea mea -dar eu cred ca am imbatranit caci copii nu pareau sa aiba probleme , cazarea super chiar pe malul marii. Acum tintesc spre o vacanta la munte dar nu stiu unde sa ma duc. Voi pe unde ati fost si va placut ? Ma gandesc la o pensiune cu all inclusive dar nu neaparat. Pupici de la noi! are mama doi baieti
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna ziua si de la mine. lia daca stiam veneam si eu la tine sa beau o cafelutza cookie La Multi Ani si din partea mea, sa fii sanatoasa si fericita alaturi de cei dragi [flo] apropo de vecini, lia, iubita, ne faci si noua o vizita? dau eu cafeaua. pupici si we placut va doresc.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...