Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La noi la Galati sa veniti (34)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 298
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Eu?????? Nu eu............La mine e o totala nebuloasa....dimineata zic "azi e lejer la munca, am facut aia, am terminat ailalta" dar d efapt stau pana la 19 la munca, sau zic azi ma duc cu fetele la cafea/ la tuns/la plimbare.....aiurea, ba nu am cu cine s-o las pe Daria, ba nu pot pleca de la munca..... De exemplu, acum, as spune ca maine e o zi perfecta pentru intalnire, si mama si soacra sunt libere si in oras, la munca nu pare a fi nimic stringent.... In concluzie, hai maine dar sa numa bateti daca nu ajung. [:D] Cred ca totusi prea din scurt. Hai sa vedem cine se inscrie pentru intalneala !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt total lipsita de orice urma de chef. As sta in casa toata ziua si as lenevi. Sunt un exemplu asa de negativ, ca nici nu mai scriu pe aici, ca sa nu va luati de mine. Am vrut sa zic felicitari Delphinutei, sper sa iasa o mandrete de ...baiat! [:D] Am glumit, sa dea domnul sa fie un copil sanatos, ca de restul aveti voi grija! La multi ani, Cookye, sa fii fericita si iubita!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Delphin felicitari ,daca e sa fie ,sa ai o sarcina usoara si un Bb sanatos....asteptam confirmarea. Eu sunt putin stresata ca Alice mi-a facut febra ieri dimineata si nu scadea deloc.....abia dupa nurofen,novocalmin si paracetamol supozitoare i-a scazut,am fost la medic si urme de raceala nu sunt....gatuletul arata normal,la plamani nimic......medicul spune ca ar fi infectie urinara.. I-am luat urocultura,acum face Gentamicina si asteptam rezultatele......azi a facut si ecografie si totul este normal,la ecograf nu se vad urme de infectie urinara,Offf cand ziceam si eu ca nu a mai racit. Gata va pup ,ma duc la nani ca mi-e somnic [pup] Gabriela[hippi] mamica de printesa[zana]Alice-Cristiana(20.12.2002) si nazdravan[copil]Martin-Tudor(22.09.2005) [url="http://www.dropshots.com/OrbuGabi"]poze[foto]si filmulete[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mercic mult la fete cucuiete! Maine ma duc sa fac test de sange....vedem ce o fi? I-am spus asta seara sotului la telefon ca...."ne-am inmultzit"[:D]! Pe scurt mi-e si frica sa ma bucur, dar i-mi pun si o mie si una de intrebari! Cand in sfarsit eram multumita de felul in care am slabit! (Bon, sotul i-mi spune ca cochetez cu anorexia, asta pt. ca se uita prea mult la stiri, iar doctorul de familie m-a pus sa ma cantaresc. eu am oroare de cantar, s-a uitat doar el si mi-a spus ca e bine)...toate astea ca sa va spun ca am senzatia ca m-am ingrasat si nu mai pot sa dau vina pe faptul ca e retentia de apa din perioada premenstruala[:D] Ne-am dorit...vedeti si acum cad dintr-un colt in altul....dar ma intreb daca sunt pregatita sa o iau de la capat. Intr-un mesaj anterior Laura ma intreba ce-am dori, fetita sau baiat. Sincer? Un copil care sa manance mai bine de cat Seb! De fapt aceasta este angoasa cea mai mare a mea! Si noptile nedormite[:D]. Ca eu nici acum nu pot spune ca dorm o noapte 100%. voila! ca m-am intins cat o zi de post! Si am impresia ca am facut burta....[bang] [pup] [url="http://good-times.webshots.com/album/558595987xMEFMU"]de Paste [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Delphin, esti o dulce ![pup] Atat de sincera si de draguta ! Daca ai reusit sa slabesti dupa primul copil, vei reusi si dupa al doilea, sunt sigura ! Cat despre celelalte temeri nu ti le pot "darama" pentru ca sunt si ale mele....nici eu nu am inca nopti dormite integral, si apoi mi se pare ca in momentul in care ai doi copii chiar trebuie sa stai acasa: unul la gradi si celalalt in carut....Iar eu nu vreau si chiar nu-mi pot permite sa stau acasa mai mult de 4-5 luni. Ma rog, am spus ca anul viitor va fi termenul final...nu de alta dar fac 32 anul asta si nu vreau sa fiu chiar "baba" la nunta copilasilor mei .[:D] Noi asteptam confirmarea.[bis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...