Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La noi la Galati sa veniti (34)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 298
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Salutare!!!! Am revenit cu forte proaspete. Bebe Andrei este bine, a implinit deja o luna, papa laptic de la mami care se pare ca ii prieste de vreme ce s-a ingrasat cu 1.3 kg in prima luna [bis][bis][bis] Partea nasoala este ca si mami se ingrasa ....[grasa], cand o sa termin cu alaptatul (pe Stefan l-am alaptat pana la 1 an si 3 luni) o sa fiu cat China [V] dar merita cand il vad pe puiu' mic asa pufos si dolofanel. In rest, toate bune, sper sa pot participa si eu la urmatoarea intalnire ca mi-e dor de voi. Cat mai doarme bebe incerc sa va citesc din urma si mai vorbim. va pup [pup] http://photos.yahoo.com/roxicucu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare si de la noi. roxi sa-ti traiasca bebelusul. si al meu face astazi 2 luni, wow ce mare e [;)] stie cineva sa-mi spuna cum pot pune si eu niste poze?, ma chinui de ceva timp si nu reusesc. pupici de la noi si we placut diana si matei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

GALATENCELOR, pic si eu ca musca-n lapte la topicul vostru...dar din disperare face omul orice... E vorba despre sotul meu care de 2 luni e in terapie intensiva in urma unui accident rutier...Daca aveti citeva minute, cititi [url="http://lucamihneacelvoinic.piczo.com/?preview=y&g=41625554&cr=6&rfm=y"]aici[/url] Va multumesc din suflet pentru intelegere [pup] [url="http://lucamihneacelvoinic.piczo.com/?preview=y&cr=6&rfm=y"]Luca-Mihnea Cel Voinic[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dargele mele va pup si va salut din mers ca sunt tare tare ocupata. Saptamana asta dau examen , mai am unul saptamana viitoare (incerc si la Universitate dar nu prea am sperante ) si incerc sa invat sa am grija de copii si toate alea...alea...alea... Roxi pupici tie si la baieti! Cum te descurci? Ce zice fratele mai mare? Paky am notat numarul si te sun dupa ce ma mai eliberez putin de tot stresul asta. Tineti-mi pumnii!!! Pupici are mama doi baieti
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamne, Vilma ! Ptiu,Ptiu sa nu-i deochi de frumosi ! Cat a crescut Tudor, iar Anca e o dulceata ! E frumoasa foc ! O sa aveti ce pazi peste cativa ani ! Ma bucur tare mult ca ai pus poze, nu i-am mai vazut pe frumosii tai de foarte mult timp. Super-lia, bafta la examene ! Am vazut undeva pe forum ca te inscrii la facultate. Bravo, te admir pentru curaj. Ai sa te descurci cu toate responsabilitatile, ai sa vezi ![pup] Eu ma lupt cu lucrarea pentru Codecs. Mai am putin si imi smulg parul din cap. Dar asta e ! Trebuie predata miercuri, deci am timp destul...sa ma trag de par. [pk] Va pup !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc fetelor pentru incurajari! Vilma tare frumosi copii tai ...mai ales cum au adormit ei pe canapea [cool]. Alina ce faci de nu ne-am mai intalnit ???[;)] A....! A inceput sotul munca![:-)))] Ma duc sa fac ceva de mancare pentru baieti, care stau sub aerul conditionatsi se uita la o caseta ....mama ce calduri!!! are mama doi baieti
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...