Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La noi la Galati sa veniti (34)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 298
  • Creat
  • Ultimul răspuns
neatza Galati! ce faceti fetelor? cum suportati caldura? noi ne topim, la mine sunt 33 grade in casa, copilul meu e plin de bubitze. noi ne pregatim de botez, vineri e ziua cea mare. abia astept. pupici de la noi. diana si matei PS: imi spune si mie cineva cum pun si eu niste poze? please.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hop si eu dupa o lunga pauza din lipsa de net, imi vine sa renunt la astralul lor de kk [bang] Lia la multi ani lui Richard cu mare intarziere, sa cresca mare si sanatos si felicitari si tie [:D]. Laina bine ai venit in club ........ asteptam mai multe detalii despre voi [:D] Paky si la noi in casa sunt 33 de grade si ma gandesc ce a fost in capul mau cand am refuzat aerul conditionat in primavara, ca deh atunci erau 20 de grade si am zis ca suportam noi caldura, da uite ca nu, vlad e si el plin de bubitze, afara oiesim dimineata de la 8 pana pe la 10 si seara de la 8-9 pana la 11, in rest copilul cere sa stea in cada mai mult si nu manaca mai nimik decat lapte rece de la frigider. Alina, mama de Vlad (25.09.2005) [url="http://photos.yahoo.com/alina_elena62000"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut fetelor! Hai sa va aduc putin pe prima pagina. Multumesc pentru urari! Sa va zic ce am patit! Acum doua zile am iesit intr-un parculet aici pe langa noi si am stat pana pe la 9.30. Ma jucam cu asta micul si-l fugaream prin parc . El a intrat sub un schelet de ala metalic pe care se catara copii si eu am dat cu capul de o bara de am vazut stele verzi. Bine ca nu mi-am rupt nasul dar m-am invinetit si umflat destul de bine ...arat al naibii de rau !!![xx(] La spital cand m-am dus doctorita ma intrebat " Cu ce-a dat? " ...iar pe mine ma bufnit rasul si i-am explicat ce sa intamplat ... Va pup! are mama doi baieti
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salut! Liniste mare prin zona, unde umblati fetelor? in parc? noi mergem dimineata devreme si seara tarziu si apropo de parc aveti grija de copilashi, o fetitza nesupravegheata a fost luata de un tigan, bine ca l-a prins politia nu a apucat sa ajunga prea departe ca s-a alarmat bunika care statea la umbra bine merci dupa ceteva zeci de minute ca nu e copila in parc. Lia hai zii adevarul acum hehehehe cu ce ti-a dat???? [:D] arati rau zici hmmmmm lasa ca trece. Alina, mama de Vlad (25.09.2005) [url="http://photos.yahoo.com/alina_elena62000"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara fetelor, nu am mai intrat de mult pe aici dar v-am mai citit cand am mai avut putin timp liber. Pe langa caldura asta insuportabila am mai avut si picii bolnavi pe ranv,dam din una in alta. A avut Alice prima data febra fara motiv,posibila infectie urinara,tratata cu gentamicin,care s-a dovedit pana la urma a nu fi,deci intepata degeaba. Apoi a facut Martin febra-rosu in gat,cu afte in gurita-tratament antibiotic. Din nou dupa ce i-a trecut lui Martin a facut alice acum amigdalite cu puroi,este inca in tratament. Si acum Martin mi-a facut o urticarie urata tare,de la vinete se pare(doar a gustat,facute de mine in casa),am fost in seara asta la spital cu el,si am avut noroc ca am gasit-o pe Dr. Radoi de garda si ne-a dat tratament la urticarie cu edeme alergica.........i sau umflat picioarele,urechiusele si putin ochisorii.....imi e asa mila de el ca nu poate sta in picioare,ca il dor. Gata mi-am spus oful,ne facem noi bine. La multi ani Richard cu maaaare intarziere. Laina bine ai venit in club. Gabriela[hippi] mamica de printesa[zana]Alice-Cristiana(20.12.2002) si nazdravan[copil]Martin-Tudor(22.09.2005) [url="http://www.dropshots.com/OrbuGabi"]poze[foto]si filmulete[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce faceti fetelor nu mai intrati pe aici? Noi suntem mai bine,ne trec bubele si avem chef de joaca foarte mult,mai rau e cu mancarea ca nu prea am ce sa ii dau.......aveti ceva idei de mancare de post si fara sare? sa para cat de cat gustoasa ca e si mofturos. Am plecat la nani va pup [pup] Gabriela[hippi] mamica de printesa[zana]Alice-Cristiana(20.12.2002) si nazdravan[copil]Martin-Tudor(22.09.2005) [url="http://www.dropshots.com/OrbuGabi"]poze[foto]si filmulete[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata, mai liniste mare pe aici........... ce faceti fetelor? nu aveti nik de zis? Gabi nu ma pricep, pt mine mancarea lui vlad e un stres de cand cu caldurile nu mai mananca nik, doar lapte rece si iaurt de la frigider. Alina, mama de Vlad (25.09.2005) [url="http://photos.yahoo.com/alina_elena62000"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...