Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La noi la Galati sa veniti (34)


Recommended Posts

Ne-am descurcat si azi cu mancarea,mai nasol e ca acum nu vrea sa manance......bea doar compot si deja incepe sa se strice la burtica.Si azi mi-a adus mami mancare de la cantina de regim-pilaf fara sare si ardei umpluti fara sare- si pot sa spun ca a fost chiar gustoasa ,pacat ca nu a vrut sa pape.Acum i-am dat banana sa nu ajungem sa se strice la burtica,asta ne-ar mai lipsi acum. Acum trebuia sa fiu la tara dar pt. ca trebuie sa tina regim am ramas acasa [:(] Gabriela[hippi] mamica de printesa[zana]Alice-Cristiana(20.12.2002) si nazdravan[copil]Martin-Tudor(22.09.2005) [url="http://www.dropshots.com/OrbuGabi"]poze[foto]si filmulete[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 298
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Oana_G te-ai intors din concediu? Cum te-ai simtit la Hotel Elena? Eu am rezervare pe 27 august si plec cu baietelul meu care are 1 an si 3 luni. Am citit destule lucruri rele despre acest hotel, tie cum ti s-a parut? Pot sa plec linistita, cum este mancarea, pot sa-i dau copilului din ea, fara sa risc indigestii sau alte probleme? te rog spune-mi parerea ta despre acest hotel. pupici
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Abia am venit de la mare unde a fost superb, dar din pacate am inceput munca si sunt cam "neagra" de suparare. Vreau sa va spun ca fetita mea, contrar celor scrise aici, de cand au inceput caldurile astea e mai mancacioasa ca oricand. La mare a stat mai mult in apa si e bronzata doar pe spate. Pupici si sanatate la copilasi!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata la cafea! Multumim pentru urari ! Copii sunt sufletul nostru si bucuria noastra! Nici un alt dar nu egaleaza ceea ce simtim noi pentru copii nostri. Bun ...in alta ordine de ideei ...ce mai faceti???? unde sunteti????...ia sa facem noi o adunare ....Cine raspunde PREZENT????? Paki ai terminat cu botezul? Cum a fost? Poze ? Alino tu ce faci? Laura? Cookie? ( m-am intalnit cu ea si bulinuta ei in parc si spunea ca-i tare ocupata) Vilma? ...etc...Se striga catalogul.... [si-eu] are mama doi baieti
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Prezent! si eu in zona numai ca am ceva "probleme" una bucata copil cu temperatura astept sa se trezesca sa mergem la dr si sunt si foarte trista ca azi mi-a murit cainele. Voi ce mai faceti mai? o intalnire nu? sau vara nu ca ne pisca tantarii? [:D] Alina, mama de Vlad (25.09.2005) [url="http://photos.yahoo.com/alina_elena62000"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata! Vlad are deja celebrul rosu in gat cu temperatura spre 40 [bang], azi vad ca deja nu mai frige, da am bagat antitermice in el cu galeata, pe toate partile, i-am dat si picaturi de algocalmin. Alina, mama de Vlad (25.09.2005) [url="http://photos.yahoo.com/alina_elena62000"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

PREZENT si eu botezul a fost foarte frumos, copilul meu a fost un ingeras. as vrea mult sa va pun niste poze cu matei al meu (am cu cine ma lauda [;)]) dar o sa va pun cand o sa invat cum sa le pun, inca nu m-am lamurit. alina, imi pare rau ca ti-a murit catelul, am avut si eu 2 si stiu cum e. pupici de la noi. diana si matei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...